Veteran 8-mands (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
271119
1 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
LUIF TGB (1) LUIF´s anlæg 5-3
271120
1 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
Guldborg Utterslev Guldborg stadion 4-2
271121
Kampfakta
1 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC MB NFC Anlæg Nord 1-2
271122
1 Ma 24-04-17
Kl. 19:00
TGB (2) Rudbjerg TGB´s anlæg 7-3
271123
2 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
TGB (1) TGB (2) TGB´s anlæg 2-1
271124
Kampfakta
2 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
Utterslev Nykøbing FC Horslunde stadion 1-11
271125
2 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
MB Guldborg MB's anlæg 9-0
271126
2 Ma 01-05-17
Kl. 19:00
Rudbjerg LUIF Rudbjerg FB´s anlæg 6-3
271127
3 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
LUIF Utterslev LUIF´s anlæg 8-3
271128
3 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
Guldborg Rudbjerg Guldborg stadion 1-8
271129
Kampfakta
3 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC TGB (1) NFC Anlæg Nord 5-4
271130
3 Ma 08-05-17
Kl. 19:00
TGB (2) MB TGB´s anlæg 2-7
271131
4 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
TGB (1) Guldborg TGB´s anlæg 8-1
271132
4 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
Utterslev TGB (2) Horslunde stadion 0-11
271133
4 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
MB LUIF MB's anlæg 6-0
271134
Kampfakta
4 Ma 15-05-17
Kl. 19:00
Rudbjerg Nykøbing FC Rudbjerg FB´s anlæg 0-2
271135
5 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
LUIF Guldborg LUIF´s anlæg UHT!
271136
5 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
TGB (1) Utterslev TGB´s anlæg 12-2
271137
Kampfakta
5 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC TGB (2) NFC Anlæg Nord 4-7
271138
5 Ma 22-05-17
Kl. 19:00
MB Rudbjerg MB's anlæg 6-1
271139
6 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Guldborg Nykøbing FC Guldborg stadion HHT!
271140
6 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Utterslev MB Horslunde stadion 1-14
271141
6 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
TGB (2) LUIF TGB´s anlæg 5-3
271142
6 Ma 29-05-17
Kl. 19:00
Rudbjerg TGB (1) Rudbjerg FB´s anlæg 2-2
271143
7 Ma 12-06-17
Kl. 19:00
Utterslev Rudbjerg Horslunde stadion 3-1
271144
Kampfakta
7 Ma 12-06-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC LUIF NFC Anlæg Nord 2-1
271145
7 Ma 12-06-17
Kl. 19:00
MB TGB (1) MB's anlæg 2-1
271146
7 Ma 12-06-17
Kl. 19:00
TGB (2) Guldborg TGB´s anlæg 6-3
271147
8 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
TGB (1) LUIF TGB´s anlæg 7-2
271148
8 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
Utterslev Guldborg Horslunde stadion 2-7
271149
Kampfakta
8 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
MB Nykøbing FC MB's anlæg 5-1
271150
8 Ma 19-06-17
Kl. 19:00
Rudbjerg TGB (2) Rudbjerg FB´s anlæg HHT!
271151
9 Ma 21-08-17
Kl. 19:00
LUIF Rudbjerg LUIF´s anlæg 2-1
271152
9 Ma 21-08-17
Kl. 19:00
Guldborg MB Guldborg stadion 1-11
271153
Kampfakta
9 Ma 21-08-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC Utterslev NFC Anlæg Nord 8-1
271154
9 Ma 21-08-17
Kl. 19:00
TGB (2) TGB (1) TGB´s anlæg 3-2
271155
Kampfakta
10 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
TGB (1) Nykøbing FC TGB´s anlæg 1-4
271156
10 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
Utterslev LUIF Horslunde stadion 0-4
271157
10 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
MB TGB (2) MB's anlæg 8-4
271158
10 Ma 28-08-17
Kl. 18:45
Rudbjerg Guldborg Rudbjerg FB´s anlæg 7-0
271159
11 Ma 04-09-17
Kl. 18:30
LUIF MB LUIF´s anlæg 2-8
271160
Kampfakta
11 Ma 04-09-17
Kl. 18:30
Guldborg TGB (1) Guldborg stadion 0-5
271162
11 Ma 04-09-17
Kl. 18:30
TGB (2) Utterslev TGB´s anlæg UHT!
271161
11 Ma 04-09-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC Rudbjerg Skov banen Øst (8-mands kunst) UHT!
271163
12 Ma 11-09-17
Kl. 18:15
Guldborg LUIF Guldborg stadion 9-4
271164
12 Ma 11-09-17
Kl. 18:15
Utterslev TGB (1) Horslunde stadion 1-7
271165
Kampfakta
12 Ma 11-09-17
Kl. 18:15
TGB (2) Nykøbing FC TGB´s anlæg 0-1
271166
12 Ma 11-09-17
Kl. 18:15
Rudbjerg MB Rudbjerg FB´s anlæg 1-4
271167
13 Ma 18-09-17
Kl. 18:00
LUIF TGB (2) LUIF´s anlæg 3-7
271168
13 Ma 18-09-17
Kl. 18:00
TGB (1) Rudbjerg TGB´s anlæg UHT!
271170
13 Ma 18-09-17
Kl. 18:00
MB Utterslev MB's anlæg 19-1
271169
Kampfakta
13 Ma 18-09-17
Kl. 19:00
Nykøbing FC Guldborg Skov banen Øst (8-mands kunst) 1-6
271171
Kampfakta
14 Ma 25-09-17
Kl. 17:45
LUIF Nykøbing FC LUIF´s anlæg 3-4
271172
14 Ma 25-09-17
Kl. 17:45
TGB (1) MB TGB´s anlæg 1-3
271173
14 Ma 25-09-17
Kl. 17:45
Guldborg TGB (2) Guldborg stadion 5-3
271174
14 Ma 25-09-17
Kl. 17:45
Rudbjerg Utterslev Rudbjerg FB´s anlæg 8-1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller telefon 5482 6768