U14 Piger 8-mands 2 (04) Efterår, Pulje 4 (2017)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
948316
1 Ti 15-08-17
Kl. 18:00
FC Nakskov (2) Væggerløse OK+ stadion UHT!
948317
1 To 17-08-17
Kl. 19:00
Utterslev FC Nakskov (1) Horslunde stadion 1-3
948318
Kampfakta
1 Fr 18-08-17
Kl. 18:00
NAB/NFB/EB TGB Eskilstrup stadion 10-0
948320
Kampfakta
2 Ma 21-08-17
Kl. 18:00
FC Nakskov (1) NAB/NFB/EB OK+ stadion 2-2
948321
2 Ti 22-08-17
Kl. 18:30
Væggerløse Utterslev Garant Arena 1-0
948319
2 27-08-17
Kl. 11:30
TGB FC Nakskov (2) TGB´s anlæg 2-4!
948322
3 On 30-08-17
Kl. 18:00
FC Nakskov (2) NAB/NFB/EB OK+ stadion HHT!
948324
3 To 31-08-17
Kl. 19:00
Væggerløse FC Nakskov (1) Garant Arena 0-2
948323
3 03-09-17
Kl. 11:30
Utterslev TGB Horslunde stadion HMH
948325
4 To 07-09-17
Kl. 18:00
FC Nakskov (2) FC Nakskov (1) OK+ stadion 0-5!
948327
4 Fr 08-09-17
Kl. 18:00
NAB/NFB/EB Utterslev Burger King Arena Nr. Alslev UHT!
948326
Kampfakta
4 Ma 11-09-17
Kl. 17:30
TGB Væggerløse TGB´s anlæg 1-3
948330
Kampfakta
5 On 13-09-17
Kl. 18:15
Væggerløse NAB/NFB/EB Garant Arena 1-5
948328
5 To 14-09-17
Kl. 18:15
Utterslev FC Nakskov (2) Horslunde stadion UHT!
948332
Kampfakta
6 Ma 18-09-17
Kl. 18:00
FC Nakskov (1) Utterslev OK+ stadion 14-1
948333
6 Ti 19-09-17
Kl. 18:00
Væggerløse FC Nakskov (2) Garant Arena 1-2!
948329
Kampfakta
5 To 21-09-17
Kl. 18:00
FC Nakskov (1) TGB OK+ stadion 6-2
948335
7 Ti 26-09-17
Kl. 17:45
Utterslev Væggerløse Horslunde stadion 2-1
948336
Kampfakta
7 Fr 29-09-17
Kl. 18:30
NAB/NFB/EB FC Nakskov (1) Eskilstrup stadion 6-1
948334
7 01-10-17
Kl. 11:30
FC Nakskov (2) TGB OK+ stadion HHT!
948338
8 Ma 02-10-17
Kl. 18:00
FC Nakskov (1) Væggerløse OK+ stadion 7-0
948337
8 Ti 03-10-17
Kl. 17:30
TGB Utterslev TGB´s anlæg 0-1
948331
Kampfakta
6 On 04-10-17
Kl. 17:30
TGB NAB/NFB/EB TGB´s anlæg 1-5
948339
8 Fr 06-10-17
Kl. 17:30
NAB/NFB/EB FC Nakskov (2) Kvickly park UHT!
948341
9 Ma 09-10-17
Kl. 18:00
FC Nakskov (1) FC Nakskov (2) OK+ stadion UHT!
948340
9 Ti 10-10-17
Kl. 17:30
Utterslev NAB/NFB/EB Horslunde stadion 1-5
948342
Kampfakta
9 On 11-10-17
Kl. 17:15
Væggerløse TGB Garant Arena 1-3
948343
10 Ma 16-10-17
Kl. 17:00
FC Nakskov (2) Utterslev OK+ stadion HHT!
948345
Kampfakta
10 Ma 23-10-17
Kl. 18:00
NAB/NFB/EB Væggerløse Eskilstrup stadion 3-1
948344
Kampfakta
10 29-10-17
Kl. 11:00
TGB FC Nakskov (1) TGB´s anlæg 3-7
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Skal i deltage i vores indendørsturneringer i år!
Læs mere her