8-Kvindesenior 1 - Forår, Pulje 6 (2018)

Komplet kampprogram

Kamp R Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Res  
933201
1 Ma 09-04-18
Kl. 18:45
SIF DMI Strandgårdens Park HHT!
933202
Kampfakta
1 On 11-04-18
Kl. 18:45
Guldborg (1) Ny Kappel BK 07 NFC Anlæg Nord Kunst 4-0!
933203
1 On 11-04-18
Kl. 18:45
B. Frem TGB Inges Auto Park 0-6
933204
1 On 11-04-18
Kl. 18:45
Væggerløse Horslunde Garant Arena 0-0
933205
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
TGB Væggerløse TGB´s anlæg 0-0
933206
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
Branderslev IF B. Frem Branderslev stadion 1-0
933219
2 On 18-04-18
Kl. 19:00
Horslunde Guldborg (1) Horslunde stadion 2-2
933217
Kampfakta
2 To 19-04-18
Kl. 19:00
DMI Eskilstrup BK DMI´s anlæg 1-2
933218
Kampfakta
2 21-04-18
Kl. 15:00
Ny Kappel BK 07 SIF Kappel stadion 0-5!
933224
3 Ma 23-04-18
Kl. 18:00
Væggerløse Guldborg (1) Garant Arena 0-0
933220
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
TGB Branderslev IF TGB´s anlæg 4-0
933222
Kampfakta
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
SIF Horslunde Strandgårdens Park 2-1
933223
3 On 25-04-18
Kl. 19:00
B. Frem DMI Inges Auto Park 1-7
933227
4 Ma 30-04-18
Kl. 19:00
Guldborg (1) SIF Guldborg stadion 0-11
933229
Kampfakta
4 Ti 01-05-18
Kl. 19:00
Horslunde Eskilstrup BK Horslunde stadion 0-6
933226
4 To 03-05-18
Kl. 19:00
DMI TGB DMI´s anlæg 0-0
933232
5 On 09-05-18
Kl. 19:00
Branderslev IF DMI Branderslev stadion 2-2
933233
Kampfakta
5 On 09-05-18
Kl. 19:00
B. Frem Horslunde Inges Auto Park 2-2
933234
5 On 09-05-18
Kl. 19:15
Væggerløse SIF Garant Arena 0-2
933230
5 On 09-05-18
Kl. 19:15
TGB Ny Kappel BK 07 TGB´s anlæg UHT!
933231
Kampfakta
5 On 09-05-18
Kl. 19:15
Eskilstrup BK Guldborg (1) Eskilstrup stadion 1-2
933235
6 Ma 14-05-18
Kl. 19:00
SIF Eskilstrup BK Strandgårdens Park 3-0
933237
6 On 16-05-18
Kl. 18:00
Guldborg (1) B. Frem Guldborg stadion 1-1
933239
Kampfakta
6 On 16-05-18
Kl. 19:00
Horslunde TGB Horslunde stadion 0-9
933221
Kampfakta
3 On 16-05-18
Kl. 19:00
Eskilstrup BK Ny Kappel BK 07 Eskilstrup stadion 5-0!
933236
6 On 16-05-18
Kl. 19:00
DMI Væggerløse DMI´s anlæg 1-2
933238
6 19-05-18
Kl. 15:00
Ny Kappel BK 07 Branderslev IF Kappel stadion HHT!
933244
Kampfakta
7 On 23-05-18
Kl. 18:00
Væggerløse Eskilstrup BK Garant Arena 0-1
933241
7 On 23-05-18
Kl. 19:00
Branderslev IF Horslunde Branderslev stadion 1-0
933243
7 On 23-05-18
Kl. 19:00
B. Frem SIF Inges Auto Park 0-1
933242
7 To 24-05-18
Kl. 19:00
DMI Ny Kappel BK 07 DMI´s anlæg UHT!
933240
7 To 24-05-18
Kl. 19:15
TGB Guldborg (1) TGB´s anlæg 4-0
933225
4 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Branderslev IF Væggerløse Branderslev stadion 2-1
933245
Kampfakta
8 Ma 28-05-18
Kl. 19:00
Eskilstrup BK B. Frem Eskilstrup stadion 3-2
933246
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
SIF TGB Strandgårdens Park 0-1
933268
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
Væggerløse Ny Kappel BK 07 Garant Arena UHT!
933269
8 On 30-05-18
Kl. 19:00
Horslunde DMI Horslunde stadion 1-2
933267
8 On 30-05-18
Kl. 19:15
Guldborg (1) Branderslev IF Guldborg stadion 2-2
933200
1 02-06-18
Kl. 11:00
Eskilstrup BK Branderslev IF Eskilstrup stadion UHT!
933228
4 02-06-18
Kl. 11:00
Ny Kappel BK 07 B. Frem Kappel stadion HHT!
933271
9 Ti 05-06-18
Kl. 18:15
Branderslev IF SIF Branderslev stadion 0-0
933270
Kampfakta
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
TGB Eskilstrup BK TGB´s anlæg 1-0
933273
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
B. Frem Væggerløse Inges Auto Park 0-2
933274
9 On 06-06-18
Kl. 19:00
Ny Kappel BK 07 Horslunde Kappel stadion HHT!
933272
9 To 07-06-18
Kl. 19:00
DMI Guldborg (1) DMI´s anlæg 0-0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller telefon 4632 3366

Bemærk:

Turneringsafslutning:

Kvartfinaler søndag den 10. juni kl. 12.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 16. juni kl. 11.15 i Borup
kamp 3: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 3
kamp 4: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 4

Finale samt 3-4 plads lørdag den 16. juni kl. 13.45 i Borup.
kamp 5: Finale Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 6: 3-4 plads Taber kamp 3 - Taber kamp 4