Hareskov IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 1
Serie 4A - Forår Pulje 1
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
Pokalen 2024 Pulje 1
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 3
M+32 2 - 2024 Pulje 2
VinterBOLD 7/8-mands M+32 1 Pulje 1
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
VinterBOLD 7/8-mands M+40 2 Pulje 1
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 2
M+50 8:8 - 2024 Pulje 1
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U16
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger 1 Pulje 1
VinterBOLD U-16 Drenge Øst Pulje 1
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 2
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Piger (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-15 drenge 1-2 Pulje 4
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 2
VinterBOLD U-15 piger 1 Pulje 1
VinterBOLD 7/8-mands U-15 drenge Pulje 1
U14
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 2
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 2
VinterBOLD U-14 drenge 3 Pulje 3
U13
U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 piger 1 Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge SU 8M VinterBOLD Pulje 2
U10
U10 piger (14) Futsal 3/12-23 Pulje 1
U10 piger (14) Futsal 3/12-23 Pulje 1
U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1
U10 piger (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 7
U10 piger 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
U9
U9 piger (15) Futsal 3/12-23 Pulje 1
U9 piger (15) Futsal 3/12-23 Pulje 2
U9 piger (15) Futsal 7/1-24 Pulje 1
U9 piger (15) Futsal 7/1-24 Pulje 2
U9 piger (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1
U9 piger (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 11
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 6
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
U8
Fodboldfestival - MÅLFEST U8 dr 2 Taastrup 21/4 Pulje 1
Fodboldfestival - MÅLFEST U8 dr 2 Taastrup 21/4 Pulje 2
Fodboldfestival - MÅLFEST U8 dr 2 Taastrup 21/4 Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 4
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 13
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 10
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 11
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 16

Log ind