Hørsholm-Usserød IK

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2023-24 Pulje 2
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
Serie 2 Pulje 1
Serie 3 Pulje 1
Serie 4A - Forår Pulje 2
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 1
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
8:8 mands Kvindesenior Pokal 23/24 Pulje 1
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje B
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 1
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 5
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 3 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 14. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april Pulje 4
U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 3
U10 drenge 5-mands (14) SU 10.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.2 Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 5
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 3
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
U9 piger 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-9 (15) rk. 2 Pulje 3
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 13. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 6
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 28
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 21
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 11
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 3
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 14

Log ind