Tuse IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Sjællandsserien Pulje 2
Serie 2 Pulje 3
Serie 4B - Forår Pulje 4
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
M+32 2 - 2024 Pulje 2
U19
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge Mester (08) Efterår
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U16 Drenge Mester (08) Forår Pulje 2
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3
8:8 U16 Piger (08) Forår Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 3
U13
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 5
U12
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 5
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-12 (12) rk.2 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-12 (12) rk.2 Pulje 1
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 4
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.2 Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 5:5 U-10 (14) rk.3 Pulje 3
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 6
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 SØN Pulje 3
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-8 (16) Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-8 (16) Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-8 (16) Pulje 1
U7
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 3
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 3
U6
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 SØN Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 SØN Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 SØN Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 SØN Pulje 5

Log ind