Vallensbæk IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 2 Pulje 2
Serie 4A - Forår Pulje 3
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
8:8 Herresenior Mester - Forår Pulje 2
Pokalen 2024 Pulje 1
Seriepokalen 23/24 Pulje 1
8:8 Herresenior Pokal 23/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
VinterBOLD Herresenior S4-S6 Pulje 8
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 2
Kvindeserie Pokalen 23-24 Pulje 1
Old Boys-LP Øst
M+32 1 - 2024 Pulje 2
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 3
VinterBOLD U-19 Drenge 1-2 Pulje 5
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
VinterBold U17 Drenge Mester Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-16 piger 2 Pulje 2
VinterBOLD U-16 drenge 3-4 Pulje 2
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge (09) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U15 Drenge Mester Pulje 2
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 4
VinterBOLD U-15 drenge 3-4 Pulje 5
U14
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Piger 8:8 (10) Forår lukket pulje
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD U-14 Drenge M Pulje 4
VinterBOLD U-14 drenge 1-2 Pulje 3
VinterBOLD U-14 drenge 4 Pulje 4
U13
U13 Drenge 8:8 M (11) Forår Pulje 1
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 3
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 3
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge M Pulje 2
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 3 Pulje 3
VinterBOLD 8-mands U-13 drenge 4 Pulje 6
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge SU 8M VinterBOLD Pulje 1
U12 Drenge SU 8M VinterBOLD Pulje 3
U11
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 5
U11 piger 5:5 (13) begynder - 28. april Pulje 1
U10
U10 drenge A+B (14) Futsal Pulje 1
U10 drenge A+B (14) Futsal Pulje 3
U10 drenge A+B (14) Futsal 3/12-23 Pulje 1
U10 drenge A+B (14) Futsal 3/12-23 Pulje 2
U10 drenge A+B (14) Futsal 7/1-24 Pulje 1
U10 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 2
U10 drenge A+B (14) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 3
U10 drenge C+D (14) Futsal Pulje 3
U10 drenge C+D (14) Futsal Pulje 2
U10 drenge C+D (14) Futsal Pulje 1
U10 drenge C+D (14) Futsal Pulje 5
U10 drenge C+D (14) Futsal 3/12-23 Pulje 1
U10 drenge C+D (14) Futsal 3/12-23 Pulje 2
U10 drenge C+D (14) Futsal 3/12-23 Pulje 3
U10 drenge C+D (14) Futsal 3/12-23 Pulje 4
U10 drenge C+D (14) Futsal7/1-24 Pulje 1
U10 drenge C+D (14) Futsal7/1-24 Pulje 2
U10 drenge C+D (14) Futsal7/1-24 Pulje 4
U10 drenge C+D (14) Futsal7/1-24 Pulje 3
U10 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 1
U10 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 2
U10 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 2
U10 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 4
U10 drenge C+D (14) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 14. april Pulje 2
U9
U9 drenge A+B (15) Futsal Pulje 1
U9 drenge A+B (15) Futsal Pulje 2
U9 drenge A+B (15) Futsal 3/12-23 Pulje 3
U9 drenge A+B (15) Futsal 7/1-24 Pulje 3
U9 drenge A+B (15) Futsal 7/1-24 Pulje 2
U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 1
U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 2
U9 drenge A+B (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1
U9 drenge C+D (15) Futsal Pulje 1
U9 drenge C+D (15) Futsal Pulje 2
U9 drenge C+D (15) Futsal 3/12-23 Pulje 1
U9 drenge C+D (15) Futsal 3/12-23 Pulje 2
U9 drenge C+D (15) Futsal 7/1-24 Pulje 1
U9 drenge C+D (15) Futsal 7/1-24 Pulje 2
U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 1
U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 11/02-24 Pulje 2
U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 1
U9 drenge C+D (15) Futsal Medaljestævne 25/02-24 Pulje 2
Fodboldfestival - MÅLFEST U9 dr 3 Taastrup 21/4 Pulje 1
Fodboldfestival - MÅLFEST U9 dr 3 Taastrup 21/4 Pulje 1
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 6
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 8
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 13. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 1
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 1
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 18
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 2
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 14

Log ind