D
T
M
S

Næsby BK

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Kv. 2. Division 2023/24 Pulje 1
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Kvinde S1 - Forår 2024 Pulje 1
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 1
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
Albani Pokalen S3-S5 Herrer 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
U19 Drenge Liga 2 (2006-07) 11:11 - efterår 2024
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U19 drenge Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 822
U17 Piger Liga 1 (2008) 11:11 - efterår 2024
U17 Piger Liga 1 JM/FM-finale EK
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 drenge Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 drenge Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 pige Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 pige Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 pige Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U17 pige Pulje 1
U17 Drenge (2007) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
U16
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
U16 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - efterår 2024
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U16 drenge Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U16 drenge Pulje 1
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
U15 Drenge Liga 1 (2010) 11:11 - efterår 2024
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 drenge Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 pige Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U15 pige Pulje 1
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
U15 Pige (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 2A (2011) 11:11 - efterår 2024
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
U14 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - efterår 2024
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 drenge Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 drenge Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U14 pige Pulje 1
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 614
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U14 drenge Liga 5 (2010) 11:11 - Forår 2024 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga 2A (2012) 8:8 - efterår 2024
U13 Piger Liga 1 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 952
U13 Piger Liga 1 (2012) 8:8 - efterår 2024
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U13 drenge 8:8 Pulje 1
DBU Fyns Ungdomspokal 2024 - U13 drenge 8:8 Pulje 1
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
U13 Pige (2011) 8:8 - Forår 2024 Pulje 2
U12/13 D pi. (11-12) 5:5 - 15/6 I Ringe - 2 baner - 2x10min
U12
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024 Pulje 1
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 3
U12 pige 8:8 M/A (2012) - forår 2024 Fyn/Jylland Pulje 1
U12 pige 8:8 B (2012) - forår 2024 Pulje 1
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024 Pulje 1
U11
U10/11 pi. (13-14) 3-Bold festival i SFB 22 juni U10/11 piger - Bane 3 - Mødetid kl. 13.45
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024 Pulje 1
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 1
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - forår 2024 Pulje 2
U10
U10 C dr. (14) 5:5 - 16/6 I Skeby - 2 baner - 2x10 min
U10 C dr. (14) 5:5 - 23/6 - St. Hans Week. I MGBK - 2 baner - 2*10 min
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering Pulje 1
U9
U9 B dr. (15) 5:5 - 16/6 - Søn. I ØB - 2 bane 2x10min
U9 B dr. (15) 5:5 - 16/6 - Søn. I ØB - 2 bane 2x10min
U9 C dr. (15) 5:5 - 16/6 I Langeskov - 2 baner - 2x10min
U8
U8 A dr. (16) 5:5 - 16/6 I Stige - 1 baner- 1x15min
U8 B dr. (16) 5:5 - 16/6 - Søn. I Ubberud - 2 baner - 2x10min
U7
U7 dr. blandet niveau (17) 3:3 - 15/6 - Lør. I Kerteminde - Bane 1 og 2 ud af 3 baner - 1x10min
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 11 - Mødetid kl. 11.30
U7 dr. (17) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U7 drenge - Bane 12 - Mødetid kl. 11.30
U6
U6 mix (18) 3:3 - 15/6 I Fraugde - 2 bane - 1x10 min
U6 mix (18) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U6 mix - Bane 10 - Mødetid kl. 11.30
U5
U5 mix (19) 3:3 - 15/6 I Stige - 2 baner - 1x10 min
U5 mix (19) 3-Bold festival i SFB den 22 juni U5 Mix - Bane 3 - Mødetid kl. 9.00

Log ind