D
T
M
S

SfB

Ryd
Hold Pulje
Senior
3. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Herre AS-kval - Forår 2024 Pulje 1
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 2
Herre S4.2 - Forår 2024 (11:11/9:9)
Grand Old Masters (M+60) - 2024 (11:11/9:9)
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U16
U16 Drenge Liga 4 (2008) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
U16 Drenge Liga 1 (2008) 11:11 - forår 2024 Pulje 452
U16 Drenge Liga 3 (2008) 11:11 - Forår 2024
U16 Drenge Liga 4/5 (2008) 11:11 - Forår 2024
Inde - U16 drenge (2008) Pulje 1
Inde - U16 drenge (2008) Pulje 2
Inde - U16 drenge B (2008) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U16 drenge B (2008) - 2. halvdel Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 501
U15 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U15 drenge Liga 4 (2009) 11:11 - Forår 2024
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga 2 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 613
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - Forår 2024
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
U13
U13 drenge LIGA 3/4 8:8 - Opstartsbold Pulje 1
U13 Drenge Liga 2 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 729
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 1
U13 Drenge Liga 2 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 714
U13 Drenge Liga 3 (2011) 8:8 - Forår 2024
U12
U12 dr. A - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. A - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. B - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
U12 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
U12 dr. 8:8 M (2012) - efterår 2023 Pulje 1
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 2
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 3
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 4
Inde - U12 drenge C (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge C (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge C (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge C (2012) 24/2 Pulje 2
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024
U12 dr. 8:8 A (2012) - forår 2024
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024
U12 dr. 8:8 C (2012) - 9-11 kampe - forår 2024
U11
U11 dr. A - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U11 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U11 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U11 dr. 8:8 A (2013) - efterår 2023 Pulje 1
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 2
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 2
Inde - U11 drenge A/B (2013) 24/2 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 24/2 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 24/2 Pulje 1
Inde - U11 drenge C (2013) 3/2 Pulje 2
Inde - U11 drenge C (2013) 24/2 Pulje 5
Inde - U11 drenge D (2013) 3/2 Pulje 1
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024
U11 dr. 8:8 B (2013) - 5-7 kampe - forår 2024
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024
U11 dr. 8:8 C (2013) - 5-7 kampe - forår 2024
U10
U10 dr. 5:5 A (2014) - efterår 2023-Turnering Pulje 2
Inde - U10 drenge C (2014) 20/1 Pulje 3
Inde - U10 drenge C (2014) 10/3 Pulje 1
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering
U9
U9B-Kunststævne 3. marts Spilletid 1x15 min
U9C-Kunststævne 3. marts Spilletid 1x15 min
U9B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
U9C-Kunststævne 17/3 Spilletid 1x15 min
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 Pulje 2
U8
U8B-Kunststævne 10/3 Spilletid 2x10 min.
U8C-Kunststævne 10/3 Spilletid 2x10 min.
U8B-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
U8C-Kunststævne 17/3 Spilletid 2x10 min
Inde - U8 drenge A/B (2016) 13/1 Pulje 1
Inde - U8 drenge A/B (2016) 28/1 Pulje 4
Inde - U8 drenge A/B (2016) 2/3 Pulje 3
Inde - U8 drenge C (2016) 28/1 Pulje 2
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 Pulje 1
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 14.45 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I Ringe - Mødetid 14.45 - Bane 2
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Allested - Mødetid 13.30 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Allested - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Allested - Mødetid 13.30 - Bane 2
U6
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Allested - Mødetid 11.15 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Allested - Mødetid 11.15 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Allested - Mødetid 11.15 - Bane 2

Log ind