Tarup/Paarup IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2023-24 Pulje 3
Herre S1-kval - Forår 2024 Pulje 3
Herre S2-kval - Forår 2024 Pulje 4
U19
U19 Piger Liga 2023/24 DM
U19 Drenge Liga 2 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024
U19 Drenge Liga 3 (2005 - 06) 11:11 - Forår 2024
U17
U17 Piger Liga 1 (2007) 11:11 - forår 2024 Pulje 822
U17 Pige (2007-2008) 11:11/9:9 - Forår 2024
U17 Drenge 11:11/9:9 GRUNDSPIL Pulje 1
Inde - U17 pige A (2007 - 2008) - 2. halvdel Pulje 1
Finalestævne - U17 pige A Pulje 1
U16
U16 Piger Liga 2023/24 DM
Inde - U17 pige (2007 - 2008) Pulje 2
U15
U15 Piger Liga 1 (2009) 11:11 - forår 2024 Pulje 861
U15 Piger / Futsal JM/FM U15 Piger
U15 drenge LIGA 3 11:11 - Opstartsbold Pulje 2
U15 drenge LIGA 4/5 11:11 - Opstartsbold Pulje 1
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 3
U15 Piger Liga 2 (2009) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11 - Forår 2024
U15 Drenge Liga 5 (2009) 11:11/9:9 - Forår 2024
U15 Drenge Liga 3 (2009) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 2
Inde - U15 drenge (2009) Pulje 3
Inde - U15 drenge (2009) Pulje 1
Inde - U15 drenge (2009) Pulje 2
Inde - U15 drenge A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U15 drenge A (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U15 drenge B (2009) - 2. halvdel Pulje 3
Inde - U15 pige B (2009) - 2. halvdel Pulje 1
Finalestævne - U15 drenge A Pulje 1
Finalestævne - U15 pige B Pulje 1
U14
U14 Piger Liga 1 (2010) 11:11 - forår 2024 Pulje 911
U14 drenge 8:8 (2010) - efterår 2023 Pulje 2
U14 Piger (2010) 11:11/9:9 - efterår 2023 Pulje 1
U14 drenge Liga 6 (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024
U14 Pige (2010) 11:11/9:9 - Forår 2024
U14 Drenge Liga 3 (2010) 11:11 - Efterår 2023 Pulje 1
U14 Drenge Liga 4 (2010) 11:11 - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U14 drenge A (2010) Pulje 1
Inde - U14 drenge A (2010) Pulje 2
Inde - U14 drenge B (2010) Pulje 3
Inde - U14 drenge B (2010) Pulje 4
Inde - U14 pige (2010) Pulje 2
Inde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel Pulje 2
Inde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel Pulje 3
Inde - U14 drenge B (2010) - 2. halvdel Pulje 4
Inde - U14 pige B (2010) - 2. halvdel Pulje 1
Futsalstævne - U14/U15 pige (2009/10) 021223 Pulje 1
Futsalstævne - U14/U15 pige (2009-10) 210124 Pulje 1
Finalestævne - U14 drenge B Pulje 1
Finalestævne - U14 drenge B Pulje 1
U13
U13 drenge LIGA 3/4 8:8 - Opstartsbold Pulje 1
U13 drenge LIGA 5/6 8:8 - Opstartsbold Pulje 1
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
U13 Drenge Liga 5 (2011) 8:8 - Forår 2024
U13 Drenge Liga 6 (2011) 8M - Forår 2024
U13 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024
U13 Pige (2010) 8:8 - Forår 2024
U13 Piger (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 1
U13 Piger (2011) 8:8 - efterår 2023 Pulje 2
Inde - U13 drenge B (2011) Pulje 2
Inde - U13 drenge B (2011) Pulje 1
Inde - U13 drenge C (2011) Pulje 1
Inde - U13 drenge C (2011) Pulje 2
Inde - U13 drenge C (2011) Aflyst
Inde - U13 drenge C (2011) Pulje 4
Inde - U13 pige (2011) Pulje 3
Inde - U13 pige (2011) Pulje 2
Inde - U13 drenge A (2011) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U13 drenge A (2011) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U13 drenge B (2011) - 2. halvdel Pulje 2
Inde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel Pulje 4
Inde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U13 drenge C (2011) - 2. halvdel Pulje 3
Inde - U13 pige A (2011) - 2. halvdel Pulje 1
Inde - U13 pige A (2011) - 2. halvdel Pulje 1
Finalestævne - U13 drenge A Pulje 1
Finalestævne - U13 drenge A Pulje 1
Finalestævne - U13 pige A Pulje 1
U12
U12 dr. A - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U12 dr. C - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 2
U12 dr. 8:8 M (2012) - efterår 2023 Pulje 1
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 3
Inde - U12 drenge A/B (2012) 14/1 Pulje 3
Inde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 3/2 Pulje 1
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 2
Inde - U12 drenge A/B (2012) 24/2 Pulje 3
Inde - U12 drenge C (2012) 14/1 Pulje 1
Inde - U12 drenge C (2012) 3/2 Pulje 4
Inde - U12 drenge C (2012) 24/2 Pulje 4
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 20/1 Pulje 3
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 4/2 Pulje 2
Inde - U11/U12 piger C/D (2012-13) 25/2 Pulje 1
U12 dr. 8:8 M (2012) - forår 2024
U12 dr. 8:8 B (2012) - 9-11 kampe - forår 2024
U12 dr. 8:8 C (2012) - 5-7 kampe - forår 2024
U12 pige 8:8 C (2012) - forår 2024
U11
U11 dr. B - 8:8 Opstartsbold feb-mar 2024 Pulje 1
U11 dr. 8:8 M (2013) - efterår 2023 Pulje 1
U11 dr. 8:8 B (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
U11 dr. 8:8 C (2013) - 9-11 kampe - efterår 2023 Pulje 1
Inde - U11 drenge A/B (2013) 13/1 Pulje 2
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 2
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 2
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 3
Inde - U11 drenge A/B (2013) 3/2 Pulje 4
Inde - U11 drenge C (2013) 13/1 Pulje 4
Inde - U11 drenge C (2013) 13/1 Pulje 5
Inde - U11 drenge C (2013) 3/2 Pulje 2
Inde - U11 drenge C (2013) 3/2 Pulje 3
U11 dr. 8:8 M (2013) - forår 2024
U11 dr. 8:8 A (2013) - forår 2024
U11 dr. 8:8 B (2013) - 5-7 kampe - forår 2024
U10
U10 dr. 5:5 A (2014) - efterår 2023-Turnering Pulje 1
U10B-Kunststævne 3/3 Spilletid 2x10 min
U10B-Kunststævne 3/3 Spilletid 2x10 min
U10B-Kunststævne 3/3 Spilletid 2x10 min.
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 1
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 20/1 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 2
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 3/2 Pulje 3
Inde - U10 drenge A/B (2014) 10/3 Pulje 1
Inde - U10 drenge A/B (2014) 10/3 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C/D (2014/15) 20/1 Pulje 1
Inde - U9/10 piger C/D (2014/15) 4/2 Pulje 2
Inde - U9/10 piger C/D (2014/15) 25/2 Pulje 2
U10 dr. 5:5 A (2014) - forår 2024 - Turnering
U9
Inde - U9 drenge A /B (2015) 20/1 Pulje 3
Inde - U9 drenge A /B (2015) 3/2 Pulje 2
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 Pulje 1
Inde - U9 drenge C (2015) 20/1 Pulje 1
Inde - U9 drenge C (2015) 3/2 Pulje 5
Inde - U9 drenge C (2015) 10/3 Pulje 2
U8
U8A-Kunststævne 9/3 Spilletid 2x10 min
U8C-Kunststævne 9/3 Spilletid 2x10 min
Inde - U8 drenge A/B (2016) 13/1 Pulje 4
Inde - U8 drenge A/B (2016) 28/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge A/B (2016) 2/3 Pulje 1
Inde - U8 drenge C (2016) 13/1 Pulje 3
Inde - U8 drenge C (2016) 28/1 Pulje 3
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 12.45 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 12.45 - Bane 2.
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 12.45 - Bane 3
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 21/1-24 I TPI - Mødetid 14.45 - Bane 1.
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Bogense - Mødetid 13.30 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Bogense - Mødetid 13.30 - Bane 2
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 1
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 11.15 - Bane 2
U6
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I TPI - Mødetid 10.30 - Bane 1.
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 21/1-24 I TPI - Mødetid 10.30 - Bane 3
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 8.45 - Bane 1
Inde - U6 mix 3:3 (2018) 25/2-24 I Brenderup - Mødetid 8.45 - Bane 2

Log ind