D
T
M
S

Boldklubben 1903

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2024/25 SL
Serie 1, P2 23/24 Pulje 2
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P5
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P2
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P3
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
Old Boys-LP Øst
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
M+60 Forår - Dommerløs række P1
U19
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
U19 Drenge 2 (04/05) Forår 2024 P2
U19 Piger (06/07/08) Efterår Pulje 1
U19 Drenge (06/07) Liga København Efterår Liga København 2
U19 Drenge 1 (06/07) Efterår Pulje 1
U19 Drenge 2 (06/07) Efterår Pulje 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger (06/07) Forår 2024 Pulje 1
U17
U17 Drenge 1 (07/08) Forår P1
U17 Drenge 2 (07/08) Forår P2
U17 Drenge (08/09) Liga København Efterår Liga København 1
U17 Drenge 1 (08/09) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
U16 Drenge M (08) Forår Mester
U16 Drenge (09) Liga København Efterår Liga København 1
U16 Drenge Mester (09) Efterår Mester
U16 Drenge 2 (09) Efterår Pulje 2
U16 Piger 1 (09/10) Efterår Pulje 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U16 Piger (09/10) 7:7 Efterår Pulje 1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
U15 Drenge (10) Liga København Efterår Liga København
U15 Drenge Mester (10) Efterår Mester A E
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
U14
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
U14 Drenge M (10) Forår Mester
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U14 Drenge (11) Liga København Efterår Liga København 1
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4A
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
U13 Drenge (12) 8:8 Liga København Efterår dommer Liga København
U13 Drenge 1 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1B E
U13 Drenge 4 (12) 8:8 Efterår dommerløs Pulje 1
U12
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 4 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Piger 3 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Piger 3 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Hvid
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår
U8 Piger (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Hvid
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Piger (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1

Log ind