D
T
M
S

Gentofte-Vangede Idrætsforening

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
KS Herre 23/24 P1
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 1, Kvinder Forår P1
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Old Boys-LP Øst
M+32 1 Forår - Dommerløs række P1
Veteran-LP Øst
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+45 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
U19
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
U16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 P1
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Liga Øst 3 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 1 (09) Forår P1
U15 Drenge 4 (09) Forår P4
U15 Drenge 5 (09) Forår 2024 Pulje 5
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje B
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje B
U14 Drenge 2 (10) Forår P2
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Piger M (10) Forår Mester
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
U13 Drenge 2 (11) 8:8 Forår dommerløs Pulje 2
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
U13 Piger 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U12
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Piger 2 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U12 Drenge 1 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Blå
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Piger 3 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Piger 3 (13) 5:5 stævne Forår Pulje 1
U11 Drenge 1 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U11 Piger 2 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 4 (15) 5:5 Efterår
U10 Piger 3 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Sort
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
U9 Piger 3 (15) 5:5 Forår Pulje 1
U9 Drenge 1 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Piger (16) 3:3 Forår Pulje 1
U8 Drenge 1 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Rød
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U7 Drenge uøvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 3
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 3
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 3
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 3
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind