Hellerup Idræts Klub

Ryd
Hold Pulje
Senior
2. Division - Kvalifikationsspil 2023/2024 Pulje 1
2. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 3, P2/5 Forår P2
Serie 4, P2/9 Forår P9
Serie 4, P2/9 Forår P2
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P3
Kvinde Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P3
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Hovedstads Pokalen 11:11 Herre Senior Pulje 2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P9
M+32 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 1
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+55 1 Forår - Dommerløs række P1
M+60 Forår - Dommerløs række P1
M+75 5:5 Forår - Dommerløs Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U19 Drenge M (05/06) Forår Mester
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U18
U18 Piger Øst (06-07) forår Pulje 1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U17 Drenge M (07/08) Forår Mester
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U16 Drenge Øst 2 Forår (08) 2024 Øst 2
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P2 - slut pr. 9. december 2023
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
U16 Drenge 2 (08) Forår P2
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (08) Pulje 2
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
U15 Drenge M (09) Forår Mester
U15 Drenge 2 (09) Forår P2
U15 Drenge 3 (09) Forår P3
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 4 (10) Forår P4
U14 Piger 1 (10) Forår 2024 P1
U14 Piger 2 (10) Forår 2024 Pulje 2
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
U13 Drenge M (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4E
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
U13 Piger Mester (11) 8:8 Forår dommerløs Mester
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
U12
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-12 (12) rk.2 Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 8:8 U-12 (12) rk.3 Pulje 1
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Drenge 1 (12) 8:8 Forår Brun
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Sort
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Gul
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 1
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Hvid
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 4 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U10
U10 Drenge 1 (14) 5:5 Forår Blå
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Orange
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Grøn
U10 Piger 1 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Piger 3 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Grå
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår Orange
U8
U8 Drenge 1 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Rød
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Grøn
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U6
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 1
U6 Drenge Lørdag 4/5 kl. 10:00 - 16.00 hos B 93 Pulje 2
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 1
U6 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK Frem Pulje 2
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U6 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 2
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 2
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U6 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 2
U5
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Lørdag 4/5 10:00 - 11.30 hos B 93 Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Drenge Søndag 26/5 kl. 10-16 hos BK. Frem Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Søndag 2/6 10-16 i AB Tårnby Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1
U5 Dr Lørdag 15/6 10-16 i GVI Pulje 1

Log ind