MENU

Øster Ulslev BK //

Tilbage til holdvalg
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Spillested Resultat
699569 1 on
11-08 2021
Kl. 17:45
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 NAB (1) ØUB Burger King Arena Nr. Alslev
3 - 1
575163 1 on
11-08 2021
Kl. 18:00
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 FC Nakskov ØUB OK+ stadion
6 - 2
660878 1 to
12-08 2021
Kl. 18:30
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 ØUB Tirsted IK 85 Øster Ulslev stadion
1 - 1
779901 1 fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
779271
1
14-08 2021
Kl. 12:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 Køge Nord FC ØUB Rishøj Stadion
0 - 3
239018 1
15-08 2021
Kl. 11:00
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 ØUB Væggerløse Øster Ulslev stadion
UDS
776539
1
15-08 2021
Kl. 11:00
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 Holmegaard GB ØUB Holmegaardhallen kunst
0 - 3
160200 1
15-08 2021
Kl. 13:00
Herre S3 Efterår 2021 p1 B. Frem ØUB JP Air Tech Arena
UHT

Udehold taberdømt

575560 2 ma
16-08 2021
Kl. 17:30
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB NAB (1) Øster Ulslev stadion
1 - 5
232259 1 ma
16-08 2021
Kl. 19:00
M+40 (Veteran) 2021/22 p1 NAB ØUB Burger King Arena Nr. Alslev
UHT

Udehold taberdømt

160331 2 ti
17-08 2021
Kl. 19:00
Herre S3 Efterår 2021 p1 ØUB B 1990 Øster Ulslev stadion
UHT

Udehold taberdømt

779274
2 to
19-08 2021
Kl. 18:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 ØUB Store Heddinge BK Øster Ulslev stadion
4 - 2
624756 2 to
19-08 2021
Kl. 19:00
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
4 - 1
779908
2 to
19-08 2021
Kl. 19:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Roskilde Pigefodbold ØUB Himmelev Idrætspark
4 - 1
160354 3
21-08 2021
Kl. 12:00
Herre S3 Efterår 2021 p1 FC Nakskov ØUB OK+ stadion
UHT

Udehold taberdømt

239030
2
21-08 2021
Kl. 15:30
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 NFB ØUB KL Køleteknik Arena
2 - 2
232267 2 ma
23-08 2021
Kl. 19:00
M+40 (Veteran) 2021/22 p1 ØUB Tingsted Øster Ulslev stadion
6 - 3
779278 3 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 Herlufsholm GF ØUB Herlufsholm Stadion
4 - 1
661389
3 on
25-08 2021
Kl. 18:30
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 ØUB TGB Øster Ulslev stadion
0 - 3
575570 3 to
26-08 2021
Kl. 17:30
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Errindlev ØUB Errindlev stadion
1 - 11
776602 3 to
26-08 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 ØUB Møns FK Øster Ulslev stadion
2 - 4
239038
3 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
1 - 3
160356 4
28-08 2021
Kl. 15:30
Herre S3 Efterår 2021 p1 ØUB Errindlev Øster Ulslev stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

779913
3
29-08 2021
Kl. 14:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Solrød FC ØUB Solrød Idrætscenter
2 - 3
232276 3 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
M+40 (Veteran) 2021/22 p1 B1938/VB ØUB NBJ Arena
0 - 0
702139 4 ma
30-08 2021
Kl. 18:45
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 ØUB IF Svend Gønge Øster Ulslev stadion
1 - 3
160362 5 ti
31-08 2021
Kl. 18:15
Herre S3 Efterår 2021 p1 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
239046 4 ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 SIF ØUB Søllested stadion
2 - 4
661473 4 ti
31-08 2021
Kl. 18:30
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
2 - 0
776604 4 ti
31-08 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 Sct. Jørgens IF ØUB Nygårdsvej Idrætsanlæg
2 - 6
575571 4 ti
31-08 2021
Kl. 18:45
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 MB ØUB MB's anlæg
0 - 10
779918
4 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 ØUB NFC/VIF Øster Ulslev stadion
1 - 3
660881 2
04-09 2021
Kl. 11:15
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 Nykøbing FC ØUB NFC Anlæg Syd
UHT

Udehold taberdømt

160445 6
04-09 2021
Kl. 13:30
Herre S3 Efterår 2021 p1 Rudbjerg ØUB Rudbjerg FB´s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

575733
5 ma
06-09 2021
Kl. 17:30
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB Luif/B1938 Øster Ulslev stadion
1 - 0
699828
5 ma
06-09 2021
Kl. 17:30
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 ØUB B 1938 Øster Ulslev stadion
1 - 0
234043 4 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
M+40 (Veteran) 2021/22 p1 ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
3 - 9
779279
4 ma
06-09 2021
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 IF Frem Bjæverskov ØUB Bjæverskov Stadion
3 - 0
160468
7 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Herre S3 Efterår 2021 p1 Radsted ØUB BygNyt Arena
2 - 1
776583 2 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 ØUB Herlufsholm GF Øster Ulslev stadion
3 - 1
661506 5 on
08-09 2021
Kl. 18:30
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 Nakskov ØUB OK+ stadion
0 - 2
779338
5 to
09-09 2021
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 ØUB Haslev FC Øster Ulslev stadion
0 - 3
776623 5 fr
10-09 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
160664
8
12-09 2021
Kl. 10:30
Herre S3 Efterår 2021 p1 ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
4 - 3
575802 6 ma
13-09 2021
Kl. 17:30
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB FC Nakskov Øster Ulslev stadion
1 - 5
234399 5 ma
13-09 2021
Kl. 18:15
M+40 (Veteran) 2021/22 p1 SB ØUB SB´s anlæg
4 - 2
239069
5 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 SB ØUB SB´s anlæg
0 - 3
776637 6 ti
14-09 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 ØUB Holmegaard GB Øster Ulslev stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

699882
6 on
15-09 2021
Kl. 18:15
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Væggerløse ØUB NBJ Arena
2 - 2
661547 6 to
16-09 2021
Kl. 18:15
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 Tirsted IK 85 ØUB Salming Arena
779341 6 to
16-09 2021
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 ØUB Køge Nord FC Øster Ulslev stadion
240249 6
18-09 2021
Kl. 13:30
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 ØUB LUIF Øster Ulslev stadion
779964 6
18-09 2021
Kl. 15:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 ØUB B 73 Slagelse Øster Ulslev stadion
161346 9
19-09 2021
Kl. 10:30
Herre S3 Efterår 2021 p1 B 1990 ØUB Nysted Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

234894 6 ma
20-09 2021
Kl. 18:00
M+40 (Veteran) 2021/22 p1 ØUB Errindlev Øster Ulslev stadion
702798 7 on
22-09 2021
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
575819 7 to
23-09 2021
Kl. 17:15
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 NAB (1) ØUB Burger King Arena Nr. Alslev
661548 7 to
23-09 2021
Kl. 18:00
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 ØUB Nykøbing FC Øster Ulslev stadion
779345 7 to
23-09 2021
Kl. 18:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 Store Heddinge BK ØUB St. Heddinge Stadion
776639 7
25-09 2021
Kl. 10:00
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 Herlufsholm GF ØUB Herlufsholm Stadion
779967 7
25-09 2021
Kl. 11:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Raklev-Kalundborg Pigefodbold ØUB Røsnæshallen
161347 10
25-09 2021
Kl. 14:00
Herre S3 Efterår 2021 p1 FC Nakskov ØUB OK+ stadion
240357 7
25-09 2021
Kl. 15:30
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 Horslunde ØUB Dickows vvs arena
575826 8 ma
27-09 2021
Kl. 17:30
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB Errindlev Øster Ulslev stadion
234930 7 ma
27-09 2021
Kl. 17:45
M+40 (Veteran) 2021/22 p1 TGB ØUB TGB´s anlæg
702094 3 ma
27-09 2021
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 NAB (2) ØUB Burger King Arena Nr. Alslev
661625 8 ti
28-09 2021
Kl. 18:00
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 TGB ØUB TGB´s anlæg
779974 8 ti
28-09 2021
Kl. 18:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 ØUB Borup IF Øster Ulslev stadion
779347 8 to
30-09 2021
Kl. 18:30
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 ØUB Herlufsholm GF Øster Ulslev stadion
698476 8
02-10 2021
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 Nykøbing FC ØUB NFC Anlæg Syd
776642 8
02-10 2021
Kl. 10:00
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 Møns FK ØUB Stege Stadion
240544 8
02-10 2021
Kl. 16:00
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 ØUB FC Nakskov Øster Ulslev stadion
161811 11
03-10 2021
Kl. 10:30
Herre S3 Efterår 2021 p1 Errindlev ØUB Errindlev stadion
575829 9 ma
04-10 2021
Kl. 17:30
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB MB Øster Ulslev stadion
661627 9 ti
05-10 2021
Kl. 17:30
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 B. Frem ØUB JP Air Tech Arena
779350 9 ti
05-10 2021
Kl. 19:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 ØUB IF Frem Bjæverskov Øster Ulslev stadion
698489 9 on
06-10 2021
Kl. 17:30
U12 Piger 3 8-mands (10) Efterår Pulje 5 ØUB Vordingborg IF Øster Ulslev stadion
776667 9 to
07-10 2021
Kl. 18:30
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 ØUB Sct. Jørgens IF Øster Ulslev stadion
240653 9
09-10 2021
Kl. 13:30
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 Rødby ØUB Rødby stadion
779982 9
09-10 2021
Kl. 14:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Herlufsholm GF ØUB SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
161815 12
09-10 2021
Kl. 15:30
Herre S3 Efterår 2021 p1 Oversidder ØUB
575832 10 on
13-10 2021
Kl. 17:00
U11 Drenge 4 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Luif/B1938 ØUB LUIF´s anlæg
779957 5 on
13-10 2021
Kl. 19:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Greve Fodbold ØUB Greve Idræts Center
776671 10 to
14-10 2021
Kl. 18:00
U15 Drenge 4 (07) Efterår Pulje 4 Oversidder ØUB
661629 10 to
14-10 2021
Kl. 18:30
U16-U15 Piger 8-mands (06-07) Efterår Pulje 4 ØUB Nakskov Øster Ulslev stadion
779353 10
16-10 2021
Kl. 10:00
U14 Drenge 4 (08) Efterår Pulje 3 Haslev FC ØUB HFC's Klubhus
241027 10
17-10 2021
Kl. 11:00
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 ØUB TGB Øster Ulslev stadion
161819 13
17-10 2021
Kl. 13:00
Herre S3 Efterår 2021 p1 ØUB Rudbjerg Øster Ulslev stadion
161833 14
23-10 2021
Kl. 15:30
Herre S3 Efterår 2021 p1 ØUB Radsted Øster Ulslev stadion
241136 11
23-10 2021
Kl. 15:30
Herre LF Serie Efterår 2021 p1 Nykøbing FC ØUB NFC Anlæg Syd

Log ind