MENU

Øster Ulslev BK //

Tilbage til holdvalg
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Spillested Resultat
722885
1 ma
08-08 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 Ørslev GIF (V) ØUB Ørslev Stadion
2
-
1
740885
1 on
10-08 2022
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB Vordingborg IF Øster Ulslev stadion
0
-
9
672318
1 on
10-08 2022
Kl. 19:15
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 ØUB Ørslev GIF (V) Øster Ulslev stadion
1
-
3
723410
1 on
10-08 2022
Kl. 19:15
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 B. Frem ØUB JP Air Tech Arena
1
-
5
704094
1 fr
12-08 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 Luif/B1938 ØUB LUIF´s anlæg
9
-
0
731796
1
14-08 2022
Kl. 11:30
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 Vordingborg IF ØUB XDC Park
2
-
2
704108 2 ma
15-08 2022
Kl. 17:45
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 ØUB NAB Øster Ulslev stadion
0
-
5
740889 2 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Oversidder ØUB
618646
1 ti
16-08 2022
Kl. 19:00
Herre LFS 22/23 p1 SIF ØUB Søllested stadion
4
-
2
740891
3 on
17-08 2022
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB Nykøbing FC Øster Ulslev stadion
4
-
8
672321 2 to
18-08 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 Karise IK ØUB Karise Stadion
5
-
1
694470 2 to
18-08 2022
Kl. 18:45
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Herlufsholm GF ØUB Maglemølle Storhallen
3
-
0
619272 2 fr
19-08 2022
Kl. 18:45
Herre LFS 22/23 p1 ØUB NFB Øster Ulslev stadion
0
-
3
722891
2
20-08 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 ØUB Errindlev Øster Ulslev stadion
1
-
0
670917
2
20-08 2022
Kl. 12:00
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 Tingsted ØUB Tingsted stadion
1
-
1
731802
2
21-08 2022
Kl. 10:30
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 ØUB FC Nakskov Øster Ulslev stadion
4
-
0
943661 1 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
M+40 (Veteran) 2022/23 p1 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
731806
3 ti
23-08 2022
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 TGB ØUB TGB´s anlæg
1
-
7
723415
3 ti
23-08 2022
Kl. 19:00
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 Faxe BK ØUB Faxe Stadion
0
-
0
670921 3 to
25-08 2022
Kl. 18:30
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
707432
3 fr
26-08 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 ØUB Rødby Øster Ulslev stadion
3
-
3
619280
3 fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Herre LFS 22/23 p1 Nykøbing FC ØUB NFC Anlæg Syd
4
-
1
694474 3 fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
722895 3
27-08 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 IF Svend Gønge ØUB Køng Idrætsplads
2
-
3
923839 2
27-08 2022
Kl. 13:30
Herre S3 22/23 p1 ØUB NFB Øster Ulslev stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

672324
3 ma
29-08 2022
Kl. 17:45
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 ØUB TGB Øster Ulslev stadion
2
-
3
723418
4 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 ØUB SB Øster Ulslev stadion
5
-
0
943662
2 ma
29-08 2022
Kl. 19:00
M+40 (Veteran) 2022/23 p1 B1938/VB ØUB NBJ Arena
1
-
2
707438
4 ti
30-08 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 FC Nakskov ØUB OK+ stadion
7
-
1
670926
4 on
31-08 2022
Kl. 18:30
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 Herlufsholm GF (1) ØUB Herlufsholm Stadion
9
-
1
623093
4 to
01-09 2022
Kl. 18:30
Herre LFS 22/23 p1 ØUB Rødby Øster Ulslev stadion
2
-
5
672327
4 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 ØUB MB Øster Ulslev stadion
1
-
3
722900
4 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
1
-
0
744640
4
03-09 2022
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 MB ØUB MB's anlæg
5
-
1
923844
3
04-09 2022
Kl. 13:00
Herre S3 22/23 p1 ØUB NAB Øster Ulslev stadion
1
-
4
744643
5 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB NAB Øster Ulslev stadion
1
-
3
943669 3 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
M+40 (Veteran) 2022/23 p1 ØUB Nykøbing FC Øster Ulslev stadion
0
-
4
723421
5 ti
06-09 2022
Kl. 18:30
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 FC Nakskov ØUB OK+ stadion
0
-
2
731818
5 on
07-09 2022
Kl. 18:30
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 ØUB Næstved I.F. Øster Ulslev stadion
13
-
0
694486 5 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Terslev G&IF ØUB Terslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

923837
1 to
08-09 2022
Kl. 18:30
Herre S3 22/23 p1 TGB ØUB TGB´s anlæg
1
-
2
723411
2 to
08-09 2022
Kl. 19:00
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 ØUB Nykøbing FC Øster Ulslev stadion
1
-
1
722921
5 fr
09-09 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 ØUB Nykøbing FC Øster Ulslev stadion
3
-
1
672330 5
10-09 2022
Kl. 09:45
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 B. Frem ØUB JP Air Tech Arena
5
-
0
707442
5
10-09 2022
Kl. 11:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 ØUB Vordingborg IF Øster Ulslev stadion
0
-
3
670933
5
10-09 2022
Kl. 11:45
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 FC Falster ØUB FC Falster Park
4
-
2
623103
5
10-09 2022
Kl. 13:30
Herre LFS 22/23 p1 DMI ØUB DMI´s anlæg
1
-
2
923850
4
11-09 2022
Kl. 12:00
Herre S3 22/23 p1 Ny Kappel BK 07 ØUB Kappel stadion
4
-
0
723423
6 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
1
-
0
779489 6 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Vordingborg IF ØUB XDC Park
UHT

Udehold taberdømt

943671 4 ma
12-09 2022
Kl. 18:15
M+40 (Veteran) 2022/23 p1 B. Frem ØUB JP Air Tech Arena
8
-
0
672335
6 ti
13-09 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 Ørslev GIF (V) ØUB Ørslev Stadion
0
-
2
731811
4 on
14-09 2022
Kl. 17:30
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 ØUB B 1938 Øster Ulslev stadion
1
-
2
694479 4 on
14-09 2022
Kl. 19:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Køge BK ØUB Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT

Udehold taberdømt

722932
6 to
15-09 2022
Kl. 17:10
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 FC Falster/Tingsted ØUB FC Falster Park
3
-
3
670934
6 to
15-09 2022
Kl. 18:30
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 ØUB NAB Øster Ulslev stadion
2
-
2
731824
6
17-09 2022
Kl. 10:15
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 IF Svend Gønge ØUB Køng Idrætsplads
1
-
7
694463 1
17-09 2022
Kl. 15:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 ØUB NFC/VIF Øster Ulslev stadion
UHT

Udehold taberdømt

694487 6
17-09 2022
Kl. 15:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
623105
6
18-09 2022
Kl. 11:00
Herre LFS 22/23 p1 ØUB Tingsted Øster Ulslev stadion
2
-
4
923854
5
18-09 2022
Kl. 13:00
Herre S3 22/23 p1 ØUB Radsted Øster Ulslev stadion
8
-
2
707480 6
18-09 2022
Kl. 18:15
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 Oversidder ØUB
943676
5 ma
19-09 2022
Kl. 18:00
M+40 (Veteran) 2022/23 p1 TGB ØUB TGB´s anlæg
2
-
0
723436 7 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 Nykøbing FC ØUB NFC Anlæg Syd
2
-
0
795856 7 ti
20-09 2022
Kl. 17:45
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
731827
7 on
21-09 2022
Kl. 17:45
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 ØUB Faxe-Haslev Pigefodbold Øster Ulslev stadion
3
-
0
707481
7 to
22-09 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 ØUB Nykøbing FC Øster Ulslev stadion
1
-
7
694495
7
24-09 2022
Kl. 11:00
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 B. 73, Slagelse ØUB Stadion Vest
8
-
0
722935
7
24-09 2022
Kl. 11:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 ØUB Bårse IF Øster Ulslev stadion
4
-
2
670942
7
24-09 2022
Kl. 13:00
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 Errindlev ØUB Errindlev stadion
2
-
3
924017 6
24-09 2022
Kl. 14:00
Herre S3 22/23 p1 B. Frem ØUB JP Air Tech Arena
5
-
3
623112
7
24-09 2022
Kl. 15:30
Herre LFS 22/23 p1 FC Nakskov ØUB OK+ stadion
2
-
2
672336
7
25-09 2022
Kl. 11:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 ØUB Karise IK Øster Ulslev stadion
3
-
7
723439
8 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 ØUB Faxe BK Øster Ulslev stadion
1
-
0
731849
8 ti
27-09 2022
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 Rønnede IF ØUB Rønnedehallen
0
-
8
670945 8 to
29-09 2022
Kl. 18:30
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 ØUB SB Øster Ulslev stadion
UDS
672351 8
01-10 2022
Kl. 10:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 TGB ØUB TGB´s anlæg
798248
8
01-10 2022
Kl. 10:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 Nykøbing FC ØUB NFC Anlæg Syd
5
-
2
722941
8
01-10 2022
Kl. 12:30
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 Østmøn SGI ØUB Hjertebjerg Stadion
3
-
2
694498 8
01-10 2022
Kl. 15:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 ØUB FC Storebælt Øster Ulslev stadion
UHT

Udehold taberdømt

623117 8
02-10 2022
Kl. 11:00
Herre LFS 22/23 p1 ØUB Horslunde Øster Ulslev stadion
924018 7
02-10 2022
Kl. 13:00
Herre S3 22/23 p1 ØUB Nakskov Øster Ulslev stadion
707487 8 ma
03-10 2022
Kl. 17:30
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 Nyråd/Langebæk Alliancen ØUB Stensved Stadion
731853 9 on
05-10 2022
Kl. 17:15
U13 Piger 8-mands 3 (10) Efterår Pulje 4 ØUB Store Heddinge BK Øster Ulslev stadion
670950 9 on
05-10 2022
Kl. 18:30
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 Nakskov ØUB OK+ stadion
723444 9 to
06-10 2022
Kl. 18:00
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 SB ØUB XL byg P.W. Wulff arena
672353 9 fr
07-10 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 MB ØUB MB's anlæg
722945 9 fr
07-10 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår Pulje 8 ØUB Præstø IF Øster Ulslev stadion
798251 9
08-10 2022
Kl. 09:30
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 ØUB MB Øster Ulslev stadion
707491 9
08-10 2022
Kl. 11:00
U11 Drenge 3 8-mands (12) Efterår Pulje 6 ØUB Store Heddinge BK Øster Ulslev stadion
694535 9
08-10 2022
Kl. 13:30
Kvindeserie 1 - Efterår Pulje 2 Hvalsø IF ØUB Hvalsø ny Idrætsplads
924024 8
08-10 2022
Kl. 13:30
Herre S3 22/23 p1 SB ØUB XL byg P.W. Wulff arena
623125 9
08-10 2022
Kl. 15:30
Herre LFS 22/23 p1 SB ØUB XL byg P.W. Wulff arena
723446 10 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
U16/U15 Piger 8-mands (07-08) Efterår Pulje 3 ØUB FC Nakskov Øster Ulslev stadion
801364 10 on
12-10 2022
Kl. 17:00
U12 Piger 3 8-mands (11) Efterår Pulje 5 NAB ØUB Burger King Arena Nr. Alslev
670910 1 to
13-10 2022
Kl. 18:30
U16 Drenge 3 (07) Efterår Pulje 4 ØUB Team AS Fodbold Øster Ulslev stadion
672355 10 fr
14-10 2022
Kl. 18:00
U15 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 4 ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
623159 10
16-10 2022
Kl. 11:00
Herre LFS 22/23 p1 ØUB MB Øster Ulslev stadion
924028 9
16-10 2022
Kl. 13:00
Herre S3 22/23 p1 ØUB Væggerløse Øster Ulslev stadion
623165 11
22-10 2022
Kl. 15:30
Herre LFS 22/23 p1 Væggerløse ØUB NBJ Arena

Log ind