Ballerup-Skovlunde Fodbold

Ryd
Hold Pulje
Senior
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Kv. 1. Division 2023/24 Pulje 1
Kv. 1. Division Slutspil Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Sjællandsserien Pulje 1
Serie 3 Pulje 4
Serie 5 - Forår Pulje 3
Serie 5 - Forår Pulje 4
Serie 6 - Forår Pulje 2
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 2
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
Veteran-LP Øst
M+40 Øst 2024 Pulje 1
M+50 8:8 - 2024 Pulje 2
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Piger Division 2023/24 Pulje 1
U17
U17 Drenge Liga 1 Efterår (08) 2024 Pulje 1
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Piger Division 2023/24 Pulje 1
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
U16 Piger Øst 2 (08) forår Pulje 1
U16 Drenge Øst 1 Forår (08) 2024 Øst 1
Ungdomspokal U16 Drenge (08) 23/24 P1
U15
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 1
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje C
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Piger 3 (11) Forår Pulje 1
Finals U13 Drenge 1 8:8 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
U10
U10 pige 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 7
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 6
U10 piger 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 2
U9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 10
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 13. april Pulje 11
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 11
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 9
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 6
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 8
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 13. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
U8 piger 5:5 (16) 2 - 13. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 2
U8 piger 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2-3 SØN Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2-3 SØN Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 22
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 10
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 11
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 8
U6 drenge 3:3 (18) - 14. april Pulje 9
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 15
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 5
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 6
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 7
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 6
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 4

Log ind