FC Lejre

Ryd
Hold Pulje
Senior
Serie 2 Pulje 3
Serie 2
Serie 4A - Forår Pulje 5
Serie 4 - Efterår
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår
U19
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 3
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår
U19 Drenge 2 (06-07) Efterår
U17
U17 Drenge 3 (08) Efterår
U16
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
U16 Drenge 3 (09) Efterår
U16 Piger 2 (09) Efterår
U15
U15 Drenge 2 (10) Efterår
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 3
U15 Drenge 4 (10) Efterår
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
8:8 U15 Piger (10) Efterår
U14
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 3
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 3
8:8 U14 Piger (10) Forår lukket pulje
U13
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
U12
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 4 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 3 8:8 (13) Efterår
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 4 8:8 (14) Efterår
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14) 5:5 1 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14)5:5 Beg LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14)5:5 Beg LØR Pulje 1
U9
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 4
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 10
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 SØN Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 Beg SØN Pulje 2
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 4
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 2 LØR Pulje 5
Sommerland Sjælland Drenge Cup U8 (16) 5:5 3 LØR Pulje 5
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 19
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 21
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 21

Log ind