D
T
M
S

AB

Ryd
Hold Pulje
Senior
2. Division - Oprykningsspil 2023/2024 Pulje 1
2. Division - Grundspil 2023/24 Pulje 1
Oddset Pokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 2 Pulje 1
Serie 2
Serie 3 Pulje 2
Serie 4 - Efterår
Serie 4 - Efterår
Serie 4B - Forår Pulje 1
Serie 5 - Forår Pulje 3
Serie 5 - Efterår
Serie 6 - Efterår
M+32 1 - 2024 Pulje 2
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
8:8 M+32 2 - Efterår
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 3
8:8 M+40 2 - Efterår
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
8:8 M+45 1 - Efterår
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U17
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
U17 Drenge 1 (08) Efterår
U17 Drenge 3 (08) Efterår
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
Ungdomspokal U17 Drenge (07) 23/24 P1
U16
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P2 - slut pr. 9. december 2023
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (08) Pulje 2
U15
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
U14
U14 Drenge Liga Øst 2 (11)efterår Pulje A
U14 Drenge Liga Øst 2 (10) forår Pulje A
U14 Drenge 1 (11) Efterår
U13
U13 Drenge Liga Øst 2 8:8 (12) efterår Pulje A
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
8:8 U13 Drenge M (11) Forår Pulje 1
8:8 U13 Drenge 1 (12) Efterår
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge SU 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U11
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 4
U8
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 8
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 12
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 21
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 20
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 32
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 29
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 20
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 1
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 2

Log ind