D
T
M
S

U16 Drenge 3 (07) Efterår, Pulje 4 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
670911
to11-08 2022
19:00 Herlufsholm GF (1) Tingsted Herlufsholm Stadion
6
-
1
11. aug 2022
19:00
Herlufsholm GF (1)
6
Tingsted
1
670913
13-08 2022
10:00 FC Falster Oversidder LEDVANCE Park
13. aug 2022
10:00
FC Falster
Oversidder
670909
to18-08 2022
18:30 NAB Nakskov Burger King Arena Nr. Alslev
0
-
4
18. aug 2022
18:30
NAB
0
Nakskov
4
670918
20-08 2022
10:00 Oversidder Herlufsholm GF (1)
20. aug 2022
10:00
Oversidder
Herlufsholm GF (1)
670917
20-08 2022
12:00 Tingsted ØUB Tingsted stadion
1
-
1
20. aug 2022
12:00
Tingsted
1
ØUB
1
670921
to25-08 2022
18:30 ØUB Oversidder Øster Ulslev stadion
25. aug 2022
18:30
ØUB
Oversidder
670923
27-08 2022
11:30 FC Falster Herlufsholm GF (1) LEDVANCE Park
1
-
3
27. aug 2022
11:30
FC Falster
1
Herlufsholm GF (1)
3
670919
27-08 2022
12:30 SB Nakskov XL byg P.W. Wulff arena
UMH
27. aug 2022
12:30
SB
Nakskov
UMH
670922
27-08 2022
12:30 Errindlev Team AS Fodbold Errindlev stadion
UMH
27. aug 2022
12:30
Errindlev
Team AS Fodbold
UMH
670912
on31-08 2022
18:30 Errindlev SB Errindlev stadion
3
-
2
31. aug 2022
18:30
Errindlev
3
SB
2
670926
on31-08 2022
18:30 Herlufsholm GF (1) ØUB Herlufsholm Stadion
9
-
1
31. aug 2022
18:30
Herlufsholm GF (1)
9
ØUB
1
670927
03-09 2022
10:00 Tingsted Errindlev Tingsted stadion
4
-
1
03. sep 2022
10:00
Tingsted
4
Errindlev
1
670928
03-09 2022
10:00 Oversidder NAB
03. sep 2022
10:00
Oversidder
NAB
670924
03-09 2022
11:30 Nakskov FC Falster OK+ stadion
HHT
03. sep 2022
11:30
Nakskov
FC Falster
HHT
670925
04-09 2022
10:00 Team AS Fodbold SB Slaglille Sportsplads
4
-
5
04. sep 2022
10:00
Team AS Fodbold
4
SB
5
670930
on07-09 2022
18:30 NAB Herlufsholm GF (1) Burger King Arena Nr. Alslev
1
-
3
07. sep 2022
18:30
NAB
1
Herlufsholm GF (1)
3
670914
to08-09 2022
18:00 SB FC Falster XL byg P.W. Wulff arena
2
-
7
08. sep 2022
18:00
SB
2
FC Falster
7
670933
10-09 2022
11:45 FC Falster ØUB LEDVANCE Park
4
-
2
10. sep 2022
11:45
FC Falster
4
ØUB
2
670932
10-09 2022
13:00 Errindlev Oversidder Errindlev stadion
10. sep 2022
13:00
Errindlev
Oversidder
670931
11-09 2022
13:00 Nakskov Team AS Fodbold OK+ stadion
6
-
1
11. sep 2022
13:00
Nakskov
6
Team AS Fodbold
1
670936
on14-09 2022
18:15 Herlufsholm GF (1) Errindlev Herlufsholm Stadion
6
-
1
14. sep 2022
18:15
Herlufsholm GF (1)
6
Errindlev
1
670934
to15-09 2022
18:30 ØUB NAB Øster Ulslev stadion
2
-
2
15. sep 2022
18:30
ØUB
2
NAB
2
670938
17-09 2022
10:00 Oversidder SB
17. sep 2022
10:00
Oversidder
SB
670937
17-09 2022
12:30 Tingsted Nakskov Tingsted stadion
0
-
8
17. sep 2022
12:30
Tingsted
0
Nakskov
8
670935
18-09 2022
12:00 Team AS Fodbold FC Falster Slaglille Sportsplads
9
-
2
18. sep 2022
12:00
Team AS Fodbold
9
FC Falster
2
670940
24-09 2022
10:00 Nakskov Oversidder OK+ stadion
24. sep 2022
10:00
Nakskov
Oversidder
670942
24-09 2022
13:00 Errindlev ØUB Errindlev stadion
2
-
3
24. sep 2022
13:00
Errindlev
2
ØUB
3
670941
25-09 2022
12:00 Team AS Fodbold Tingsted Slaglille Sportsplads
2
-
2
25. sep 2022
12:00
Team AS Fodbold
2
Tingsted
2
670939
25-09 2022
13:00 SB Herlufsholm GF (1) XL byg P.W. Wulff arena
HHT
25. sep 2022
13:00
SB
Herlufsholm GF (1)
HHT
670943
ma26-09 2022
18:00 FC Falster NAB LEDVANCE Park
2
-
1
26. sep 2022
18:00
FC Falster
2
NAB
1
670916
on28-09 2022
18:30 Team AS Fodbold NAB Slaglille Sportsplads
5
-
0
28. sep 2022
18:30
Team AS Fodbold
5
NAB
0
670946
on28-09 2022
18:30 Herlufsholm GF (1) Nakskov Maglemølle Storhallen
UHT
28. sep 2022
18:30
Herlufsholm GF (1)
Nakskov
UHT
670948
01-10 2022
10:00 Oversidder Team AS Fodbold
01. okt 2022
10:00
Oversidder
Team AS Fodbold
670944
01-10 2022
11:30 NAB Errindlev Burger King Arena Nr. Alslev
4
-
1
01. okt 2022
11:30
NAB
4
Errindlev
1
670947
01-10 2022
11:30 FC Falster Tingsted LEDVANCE Park
1
-
1
01. okt 2022
11:30
FC Falster
1
Tingsted
1
670950
on05-10 2022
18:30 Nakskov ØUB OK+ stadion
5
-
1
05. okt 2022
18:30
Nakskov
5
ØUB
1
670920
to06-10 2022
18:30 NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev
3
-
2
06. okt 2022
18:30
NAB
3
Tingsted
2
670953
08-10 2022
10:00 Tingsted Oversidder Tingsted stadion
08. okt 2022
10:00
Tingsted
Oversidder
670952
08-10 2022
13:00 Errindlev FC Falster Errindlev stadion
1
-
2
08. okt 2022
13:00
Errindlev
1
FC Falster
2
670951
09-10 2022
10:00 Team AS Fodbold Herlufsholm GF (1) Slaglille Sportsplads
5
-
1
09. okt 2022
10:00
Team AS Fodbold
5
Herlufsholm GF (1)
1
670945
ti11-10 2022
18:30 ØUB SB Øster Ulslev stadion
4
-
2
11. okt 2022
18:30
ØUB
4
SB
2
670910
to13-10 2022
18:30 ØUB Team AS Fodbold Øster Ulslev stadion
2
-
5
13. okt 2022
18:30
ØUB
2
Team AS Fodbold
5
670929
15-10 2022
13:30 SB Tingsted XL byg P.W. Wulff arena
5
-
0
15. okt 2022
13:30
SB
5
Tingsted
0
670915
15-10 2022
14:30 Nakskov Errindlev OK+ stadion
7
-
0
15. okt 2022
14:30
Nakskov
7
Errindlev
0
670949
ti25-10 2022
18:30 SB NAB XL byg P.W. Wulff arena
7
-
5
25. okt 2022
18:30
SB
7
NAB
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind