U9 Drenge 3 (14) 5M Stævne VinterBOLD uge 4-5-9, Pulje 6 (2023)

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
søndag den. 29-01 2023
Spillested:
Bjæverskov Stadion Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang) Halvejen 14 4632 Bjæverskov
478514 09:00 Herfølge BK Ringsted IF (2) Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
09:00
Herfølge BK
Ringsted IF (2)
478515 09:00 IF Frem Bjæverskov Ringsted IF (1) Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
09:00
IF Frem Bjæverskov
Ringsted IF (1)
478516 09:30 Ringsted IF (1) Herfølge BK Bane 9A - 3-mands (Kunstgræs - Tættest indgang)
09:30
Ringsted IF (1)
Herfølge BK
478517 09:30 Ringsted IF (2) IF Frem Bjæverskov Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
09:30
Ringsted IF (2)
IF Frem Bjæverskov
478518 10:00 Herfølge BK IF Frem Bjæverskov Bane 9A - 3-mands (Kunstgræs - Tættest indgang)
10:00
Herfølge BK
IF Frem Bjæverskov
478519 10:00 Ringsted IF (2) Ringsted IF (1) Bane 8A (Kunstgræs - Tættest indgang)
10:00
Ringsted IF (2)
Ringsted IF (1)
Arrangør:
søndag den. 29-01 2023
Spillested:
Slagelse Stadion Fælledvej 4 4200 Slagelse
478520 09:00 Vemmelev SGI Haslev FC
09:00
Vemmelev SGI
Haslev FC
478521 09:00 Køge BK Slagelse B&I
09:00
Køge BK
Slagelse B&I
478522 09:30 Slagelse B&I Vemmelev SGI
09:30
Slagelse B&I
Vemmelev SGI
478523 09:30 Haslev FC Køge BK
09:30
Haslev FC
Køge BK
478524 10:00 Vemmelev SGI Køge BK
10:00
Vemmelev SGI
Køge BK
478525 10:00 Haslev FC Slagelse B&I
10:00
Haslev FC
Slagelse B&I
Arrangør:
lørdag den. 04-02 2023
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs 1 Anlægsvej 15 4100 Ringsted
478532 09:00 Haslev FC Ringsted IF (1) 1
09:00
Haslev FC
Ringsted IF (1)
478533 09:00 Slagelse B&I
!
NB: Slagelse B&I er taberdømt
Ringsted IF (2) 1
09:00
Slagelse B&I
Ringsted IF (2)
478536 10:00 Haslev FC Slagelse B&I
!
NB: Slagelse B&I er taberdømt
1
10:00
Haslev FC
Slagelse B&I
Arrangør:
lørdag den. 04-02 2023
Spillested:
Ringsted Stadion Kunstgræs Anlægsvej 15 4100 Ringsted
478534 09:30 Ringsted IF (2) Haslev FC
09:30
Ringsted IF (2)
Haslev FC
478535 09:30 Ringsted IF (1) Slagelse B&I
!
NB: Slagelse B&I er taberdømt
1
09:30
Ringsted IF (1)
Slagelse B&I
478537 10:00 Ringsted IF (1) Ringsted IF (2)
10:00
Ringsted IF (1)
Ringsted IF (2)
Arrangør:
søndag den. 05-02 2023
Spillested:
Vemmelevhallen Skolevej 2 4241 Vemmelev
478526 09:00 Køge BK IF Frem Bjæverskov
09:00
Køge BK
IF Frem Bjæverskov
478527 09:00 Vemmelev SGI Herfølge BK
!
NB: Herfølge BK er taberdømt
1
09:00
Vemmelev SGI
Herfølge BK
478528 09:30 Herfølge BK
!
NB: Herfølge BK er taberdømt
Køge BK 1
09:30
Herfølge BK
Køge BK
478529 09:30 IF Frem Bjæverskov Vemmelev SGI
09:30
IF Frem Bjæverskov
Vemmelev SGI
478530 10:00 Køge BK Vemmelev SGI
10:00
Køge BK
Vemmelev SGI
478531 10:00 IF Frem Bjæverskov Herfølge BK
!
NB: Herfølge BK er taberdømt
1
10:00
IF Frem Bjæverskov
Herfølge BK
Arrangør:
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
HFC's Klubhus 1 Stadionvej 10 4690 Haslev
478544 10:00 Ringsted IF (2)
!
NB: Ringsted IF (2) er taberdømt
Køge BK 1
10:00
Ringsted IF (2)
Køge BK
478545 10:00 IF Frem Bjæverskov Haslev FC
10:00
IF Frem Bjæverskov
Haslev FC
478546 10:30 Haslev FC Ringsted IF (2)
!
NB: Ringsted IF (2) er taberdømt
1
10:30
Haslev FC
Ringsted IF (2)
478547 10:30 Køge BK IF Frem Bjæverskov
10:30
Køge BK
IF Frem Bjæverskov
478548 11:00 Ringsted IF (2)
!
NB: Ringsted IF (2) er taberdømt
IF Frem Bjæverskov 1
11:00
Ringsted IF (2)
IF Frem Bjæverskov
478549 11:00 Køge BK Haslev FC
11:00
Køge BK
Haslev FC
Arrangør:
søndag den. 05-03 2023
Spillested:
Slagelse Stadion Fælledvej 4 4200 Slagelse
478538 09:00 Slagelse B&I Herfølge BK
09:00
Slagelse B&I
Herfølge BK
478539 09:00 Ringsted IF (1) Vemmelev SGI
09:00
Ringsted IF (1)
Vemmelev SGI
478540 09:30 Vemmelev SGI Slagelse B&I
09:30
Vemmelev SGI
Slagelse B&I
478541 09:30 Herfølge BK Ringsted IF (1)
09:30
Herfølge BK
Ringsted IF (1)
478542 10:00 Slagelse B&I Ringsted IF (1)
10:00
Slagelse B&I
Ringsted IF (1)
478543 10:00 Herfølge BK Vemmelev SGI
10:00
Herfølge BK
Vemmelev SGI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind