D
T
M
S

Kvinder Serie 1 - Forår 2024, Pulje 263

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
244103
ti09-04 2024
19:00 Søholt Idrætsanlæg
4
-
2
09. apr
19:00
Silkeborg IF Q
4
Egebjerg IF
2
244102
on10-04 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
1
-
2
10. apr
19:00
FC Horsens
1
FC Silkeborg
2
244105
fr12-04 2024
19:00 Buskelund Kunstgræsbane
UHT
12. apr
19:00
FC Silkeborg
Egebjerg IF
UHT
244104
21-04 2024
15:00 Ry Fodbold Kunstgræsbane
3
-
0
21. apr
15:00
Ry Fodbold
3
FC Horsens
0
244106
ma22-04 2024
18:30 Spektrum Odder
1
-
3
22. apr
18:30
Odder IGF
1
Silkeborg IF Q
3
244109
on24-04 2024
19:00 Egebjerghallen
3
-
4
24. apr
19:00
Egebjerg IF
3
Odder IGF
4
244107
to25-04 2024
19:00 Ry Fodbold Kunstgræsbane
2
-
0
25. apr
19:00
Ry Fodbold
2
FC Silkeborg
0
244113
on01-05 2024
18:30 Egebjerghallen
3
-
4
01. maj
18:30
Egebjerg IF
3
Ry Fodbold
4
244108
on01-05 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
1
-
0
01. maj
19:00
FC Horsens
1
Silkeborg IF Q
0
244101
05-05 2024
16:00 Kunstgræsbanen Spektrum Odder
HHT
05. maj
16:00
Odder IGF
Ry Fodbold
HHT
244110
ti07-05 2024
19:00 Søholt Idrætsanlæg
1
-
6
07. maj
19:00
Silkeborg IF Q
1
Ry Fodbold
6
244112
ti07-05 2024
19:00 Hvinningdal Skole
4
-
3
07. maj
19:00
FC Silkeborg
4
Odder IGF
3
244111
on08-05 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
3
-
3
08. maj
19:00
FC Horsens
3
Egebjerg IF
3
244114
ma13-05 2024
19:00 Spektrum Odder
3
-
1
13. maj
19:00
Odder IGF
3
FC Horsens
1
244115
fr17-05 2024
19:00 Søholt Idrætsanlæg
1
-
2
17. maj
19:00
Silkeborg IF Q
1
FC Silkeborg
2
244116
26-05 2024
13:45 Ry Fodbold Kunstgræsbane
UHT
26. maj
13:45
Ry Fodbold
Odder IGF
UHT
244117
ti28-05 2024
19:00 Hvinningdal Skole
4
-
1
28. maj
19:00
FC Silkeborg
4
FC Horsens
1
244118
on29-05 2024
19:00 Egebjerghallen
4
-
7
29. maj
19:00
Egebjerg IF
4
Silkeborg IF Q
7
244119
on05-06 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
5
-
1
05. jun
19:00
FC Horsens
5
Ry Fodbold
1
244120
on05-06 2024
19:00 Egebjerghallen
2
-
4
05. jun
19:00
Egebjerg IF
2
FC Silkeborg
4
244121
to06-06 2024
19:00 Søholt Idrætsanlæg
9
-
0
06. jun
19:00
Silkeborg IF Q
9
Odder IGF
0
244123
08-06 2024
14:00 Søholt Idrætsanlæg
1
-
0
08. jun
14:00
Silkeborg IF Q
1
FC Horsens
0
244122
08-06 2024
17:00 Hvinningdal Skole
2
-
1
08. jun
17:00
FC Silkeborg
2
Ry Fodbold
1
244124
ma10-06 2024
19:00 Spektrum Odder
5
-
3
10. jun
19:00
Odder IGF
5
Egebjerg IF
3
244126
on12-06 2024
19:00 Egebjerghallen
0
-
3
12. jun
19:00
Egebjerg IF
0
FC Horsens
3
244130
to13-06 2024
19:00 Hvinningdal Skole
0
-
1
13. jun
19:00
FC Silkeborg
0
Silkeborg IF Q
1
244125
16-06 2024
15:00 Ry Fodbold Kunstgræsbane
2
-
6
16. jun
15:00
Ry Fodbold
2
Silkeborg IF Q
6
244127
ma17-06 2024
19:00 Spektrum Odder
HHT
17. jun
19:00
Odder IGF
FC Silkeborg
HHT
244128
on19-06 2024
19:00 Ry Fodbold Kunstgræsbane
3
-
2
19. jun
19:00
Ry Fodbold
3
Egebjerg IF
2
244129
on19-06 2024
19:00 Designa Arena, EL-TEAM VEST Kunst 2
8
-
1
19. jun
19:00
FC Horsens
8
Odder IGF
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Jylland på mail eller på tlf: 8939 9999

Log ind