Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. maj
18:30
Greve Fodbold
Orient GI
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Greve Fodbold
Køge Nord FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Greve Fodbold
Ringsted IF
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Greve Fodbold
Grantoften IF
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Greve Fodbold
BK Friheden
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Greve Fodbold
FC Lejre
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
16. maj
18:00
Greve Fodbold
Solrød FC
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:30
Greve Fodbold
VG Fodbold (1)
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
12:00
Greve Fodbold
Fløng-Hedehusene Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Greve Fodbold
Hundige BK (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Greve Fodbold
FC Ishøj
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Greve Fodbold
B. 1973, Herlev
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:30
Greve Fodbold
Rønneholtparkens FK
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Greve Fodbold
Taastrup FC
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Greve Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Greve Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Greve Fodbold Hvid
B.93
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Greve Fodbold Blå
HIK
Træningskamp U11 - Drenge Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Greve Fodbold (1)
BK Avarta
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:30
Greve Fodbold
Sorø Freja
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Greve Fodbold
Solrød FC
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Greve Fodbold
FC Helsingør
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Greve Fodbold
FA 2000
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Greve
LSF
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Greve Fodbold
Ringsted Pigefodbold
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Greve Fodbold
Måløv BK
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Greve Fodbold
Solrød FC
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Greve Fodbold (2)
Asnæs BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Greve Fodbold
BK Avarta
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:00
Greve Fodbold
LSF
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Greve Fodbold
Solrød FC
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Greve Fodbold
Havdrup Fodbold
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Greve Fodbold
BSF
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
13:00
Greve Fodbold
Holbæk B&I
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:00
Greve Fodbold
Bagsværd BK
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:30
Greve Fodbold
Liria FK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Greve Fodbold
Svinninge IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:15
Greve Fodbold
Lynge-Broby IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Greve Fodbold
FC Rudersdal
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Greve Fodbold
Nykøbing FC
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Greve Fodbold
Bagsværd BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Greve Fodbold
Kirke Hyllinge IF
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Greve Fodbold
Næstved I.F.
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Greve Fodbold
Køge BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Greve Fodbold
Rosenhøj BK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:00
Greve Fodbold
Oversidder
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
11:30
Greve Fodbold
Ringsted IF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Greve Fodbold
Albertslund BS 72
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
01. jun
14:00
Greve Fodbold
BK Avarta
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
10:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Greve Fodbold
Avedøre IF
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:30
Greve Fodbold
Gundsølille SGIF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Greve Fodbold
B. 77, Rødovre
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Greve Fodbold
B. 73, Slagelse
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
02. jun
13:00
Greve Fodbold
Vordingborg IF
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
20:00
Greve Fodbold
Hørsholm-Usserød IK
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:30
Greve Fodbold
Borup IF Fodbold
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Greve Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Greve Fodbold
Brønshøj BK
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
20:00
Greve Fodbold
Lellinge IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:30
Greve Fodbold
Roskilde Pigefodbold
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
20:00
Greve Fodbold
BK Friheden
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
09:30
Greve Fodbold
Køge BK
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Greve Fodbold
AIK 65 Strøby Fodbold
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Greve Fodbold
Næstved I.F.
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
10:00
Greve Fodbold (1)
B. 1973, Herlev
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Greve Fodbold
Ishøj IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Greve Fodbold
FC Nakskov
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Greve Fodbold
Nykøbing FC
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
08. jun
13:00
Greve
Slagelse B&I
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Greve Fodbold
Kirke Helsinge IF
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Greve Fodbold
BK Avarta
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Greve Fodbold
BK Friheden
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Greve Fodbold
Oversidder
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:30
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Greve Fodbold
Karlslunde IF
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:30
Greve Fodbold
Herlev IF
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Greve Fodbold
Karlslunde IF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
12:00
Greve Fodbold
IF Bytoften
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
09. jun
14:00
Greve Fodbold
BK Avarta
Serie 5 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
De Seks - 7-mands Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. jun
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Greve Fodbold
HIK
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
12. jun
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 4
|