Hedehusene Idrætspark

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
360350
on17-04 2024
18:30 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
17. apr
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Greve Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
484473
to18-04 2024
17:30 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
18. apr
17:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Greve Fodbold (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
576536
to18-04 2024
18:00 U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 1
18. apr
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Nykøbing IF
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 1
131523
to18-04 2024
18:30 Serie 5 - Forår Pulje 5
18. apr
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Himmelev-Veddelev BK
Serie 5 - Forår Pulje 5
162519
21-04 2024
11:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
21. apr
11:00
Hedehusene Independents
SIF Oldboys/Girls (1)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
187634
21-04 2024
12:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
21. apr
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Køge BK
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
306703
ti23-04 2024
18:30 Serie 3 Pulje 5
23. apr
18:30
Fløng-Hedehusene
FC Ishøj
Serie 3 Pulje 5
364298
to25-04 2024
18:00 U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
LSF
25. apr
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
LSF
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
190249
to25-04 2024
18:30 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
Oversidder
25. apr
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
821293
27-04 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
10:00
Rosenhøj BK
Virum-Sorgenfri BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821294
27-04 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
10:00
Værløse BK (1)
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
590984
27-04 2024
10:00 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
27. apr
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Herlev IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
800595
27-04 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
10:00
IF Frem Bjæverskov
Albertslund BS 72
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
800596
27-04 2024
10:00 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
10:00
Jernløse BK
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
822090
27-04 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
10:00
Taastrup Idrætsforening
Vor Frue IF
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822091
27-04 2024
10:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
10:00
B. 1973, Herlev (1)
Himmelev-Veddelev BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
927795
27-04 2024
10:00 Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
27. apr
10:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 2
822092
27-04 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
10:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822093
27-04 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
Oversidder
27. apr
10:20
B. 1973, Herlev (2)
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
800598
27-04 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
10:20
Herlev IF
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
800599
27-04 2024
10:20 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
Oversidder
27. apr
10:20
Bramsnæs FB
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
821295
27-04 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
10:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Værløse BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821296
27-04 2024
10:20 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
10:20
Virum-Sorgenfri BK (2)
Rosenhøj BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821297
27-04 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
10:40
BK Avarta
Fløng-Hedehusene Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821298
27-04 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
10:40
Virum-Sorgenfri BK (1)
Værløse BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
800604
27-04 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
10:40
Albertslund BS 72
Jernløse BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
822094
27-04 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
10:40
Vor Frue IF
B. 1973, Herlev (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
800609
27-04 2024
10:40 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
10:40
Vallensbæk IF
Herlev IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
822096
27-04 2024
10:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
10:40
Himmelev-Veddelev BK
Fløng-Hedehusene Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822097
27-04 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
Oversidder
27. apr
11:00
Oversidder
Taastrup Idrætsforening
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
800610
27-04 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
Oversidder
27. apr
11:00
Oversidder
IF Frem Bjæverskov
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
822095
27-04 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
11:00
Gladsaxe-Hero BK
B. 1973, Herlev (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
800605
27-04 2024
11:00 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
11:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Bramsnæs FB
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
821299
27-04 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
11:00
Værløse BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821300
27-04 2024
11:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
11:00
Rosenhøj BK
Værløse BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821301
27-04 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
11:20
Fløng-Hedehusene Fodbold
Virum-Sorgenfri BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821302
27-04 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
11:20
Virum-Sorgenfri BK (1)
BK Avarta
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
800611
27-04 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
11:20
IF Frem Bjæverskov
Jernløse BK
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
800612
27-04 2024
11:20 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
11:20
Albertslund BS 72
Vallensbæk IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
822098
27-04 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
11:20
Taastrup Idrætsforening
B. 1973, Herlev (1)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822099
27-04 2024
11:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
11:20
Vor Frue IF
Himmelev-Veddelev BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822100
27-04 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
B. 1973, Herlev (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822102
27-04 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
Oversidder
27. apr
11:40
Gladsaxe-Hero BK
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
800621
27-04 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
11:40
Herlev IF
Bramsnæs FB
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
800622
27-04 2024
11:40 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
Oversidder
27. apr
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
821303
27-04 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
11:40
Værløse BK (1)
Værløse BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821304
27-04 2024
11:40 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
11:40
Fløng-Hedehusene Fodbold
Rosenhøj BK
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821305
27-04 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
12:00
BK Avarta
Værløse BK (2)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
821306
27-04 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
27. apr
12:00
Virum-Sorgenfri BK (2)
Virum-Sorgenfri BK (1)
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 10
800623
27-04 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
12:00
IF Frem Bjæverskov
Herlev IF
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
800624
27-04 2024
12:00 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
12:00
Albertslund BS 72
Fløng-Hedehusene Fodbold
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
528897
27-04 2024
12:00 Serie 4B - Forår Pulje 3
27. apr
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
Serie 4B - Forår Pulje 3
822103
27-04 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
12:00
Taastrup Idrætsforening
Fløng-Hedehusene Fodbold
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822104
27-04 2024
12:00 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
12:00
Vor Frue IF
Gladsaxe-Hero BK
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822105
27-04 2024
12:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
27. apr
12:20
B. 1973, Herlev (1)
B. 1973, Herlev (2)
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
822108
27-04 2024
12:20 U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
Oversidder
27. apr
12:20
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
U9 drenge 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 5
800629
27-04 2024
12:20 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
27. apr
12:20
Jernløse BK
Bramsnæs FB
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
800630
27-04 2024
12:20 U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
Oversidder
27. apr
12:20
Vallensbæk IF
Oversidder
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 27. april Pulje 2
360704
on01-05 2024
18:30 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
01. maj
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Glostrup
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
427800
on01-05 2024
19:00 8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
Oversidder
01. maj
19:00
Fløng-Hedehusene
Oversidder
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
576553
to02-05 2024
18:00 U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 1
02. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Kirke Hyllinge IF
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 1
306764
04-05 2024
12:00 Serie 3 Pulje 5
04. maj
12:00
Fløng-Hedehusene
Vestegnen FK
Serie 3 Pulje 5
135164
04-05 2024
14:00 Serie 5 - Forår Pulje 5
04. maj
14:00
Fløng-Hedehusene Fodbold (1)
Mosede BK
Serie 5 - Forår Pulje 5
162530
05-05 2024
11:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
05. maj
11:00
Hedehusene Independents
Hundige BK (2)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
187974
05-05 2024
12:00 U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
05. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Køge Nord FC
U16 Drenge 2 (08) Forår Pulje 2
484493
ma06-05 2024
18:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
06. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
VG Fodbold
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
591009
on08-05 2024
18:30 U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
08. maj
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
BK Friheden
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
364329
to09-05 2024
12:00 U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
09. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Slagslunde-Ganløse IF
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 2
191030
to09-05 2024
12:30 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
09. maj
12:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Vallensbæk IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
528909
11-05 2024
12:00 Serie 4B - Forår Pulje 3
11. maj
12:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Taastrup Idrætsforening
Serie 4B - Forår Pulje 3
190180
on15-05 2024
18:30 U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
15. maj
18:30
Fløng-Hedehusene Fodbold
Måløv BK
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 2
576564
to16-05 2024
18:00 U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 1
16. maj
18:00
Fløng-Hedehusene Fodbold
Hundige BK
U14 Drenge 8:8 (10) Forår Pulje 1

Log ind