Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. maj
12:00
Holmegaard GB
1
Skælskør B&I
2
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
19. maj
14:00
Holmegaard GB
2
Skensved IF
7
Serie 4A - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:45
Holmegaard GB
B. Frem
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Holmegaard GB (1)
Dalby GI (H)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:30
Holmegaard GB
Herlufsholm GF
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:00
Holmegaard GB
Herlufsholm GF
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. maj
17:30
Holmegaard GB
Møns FK
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Holmegaard GB (3)
Næstved FC 77
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Holmegaard GB (2)
Møns FK
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
31. maj
18:30
Holmegaard GB
Haslev FC
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Holmegaard GB
Møns FK/Østmøn
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Holmegaard GB
Ringsted IF
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
02. jun
14:00
Holmegaard GB
Vordingborg IF
Serie 4A - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. jun
19:00
Holmegaard GB (3)
Holmegaard GB (1)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
06. jun
18:00
Holmegaard GB
Væggerløse BK
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
07. jun
18:30
Holmegaard GB
Væggerløse BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. jun
12:00
Holmegaard GB
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
10:00
Holmegaard GB
Dianalund IF
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
09. jun
11:00
Holmegaard GB
B. Frem
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
11. jun
18:30
Holmegaard GB
Faxe BK
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:00
Holmegaard GB
Faxe Ladeplads IF
8:8 U15 Drenge (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Holmegaard GB (1)
Toksværd Olstrup Fodbold
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
13. jun
19:00
Holmegaard GB (2)
Vordingborg IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Holmegaard GB
B. Frem
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
10:00
Holmegaard GB
NAB
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
16. jun
12:00
Holmegaard GB
Store Heddinge BK
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
16. jun
14:00
Holmegaard GB
Førslev IF
Serie 4A - Forår Pulje 6
|