Greve Idræts Center

Vis
Kampnr Dato Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
920398
ti16-04 2024
19:00 De Seks - 7-mands Pulje 1
16. apr
19:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
De Seks - 7-mands Pulje 1
855983
to18-04 2024
18:30 U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
18. apr
18:30
Greve Fodbold
Ringsted Pigefodbold
U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
891598
to18-04 2024
18:30 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
18. apr
18:30
Greve Fodbold
Ølstykke FC
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
363335
20-04 2024
10:00 U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
20. apr
10:00
Greve Fodbold
Næstved I.F.
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 1
364356
20-04 2024
10:00 U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
20. apr
10:00
Greve Fodbold
B. 73, Slagelse
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
368622
20-04 2024
10:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
20. apr
10:00
Greve Fodbold (1)
BSF (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
298241
20-04 2024
10:00 U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
20. apr
10:00
Greve Fodbold
Himmelev-Veddelev BK
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
943014
20-04 2024
10:00 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
20. apr
10:00
Greve Fodbold
B. 73, Slagelse
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
122176
20-04 2024
10:30 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
20. apr
10:30
Greve Fodbold
Ølstykke FC
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
334883
20-04 2024
11:30 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
20. apr
11:30
Greve Fodbold
Karlslunde IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
954989
20-04 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
FB
20. apr
12:00
Greve Fodbold
FB
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
918888
20-04 2024
13:30 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
Oversidder
20. apr
13:30
Greve Fodbold
Oversidder
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
191361
21-04 2024
10:00 U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
21. apr
10:00
Greve Fodbold
Sædder IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
783434
21-04 2024
10:00 U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
21. apr
10:00
Greve Fodbold
Albertslund IF
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
184480
21-04 2024
10:00 U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
21. apr
10:00
Greve Fodbold
Frem Hellebæk (2)
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
305503
21-04 2024
10:30 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
21. apr
10:30
Greve Fodbold
Stenløse BK
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
366536
21-04 2024
11:30 U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 4
21. apr
11:30
Greve Fodbold
Taastrup FC
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 4
404468
21-04 2024
11:30 U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
21. apr
11:30
Greve Fodbold
Benløse IF
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
528890
21-04 2024
12:00 Serie 4B - Forår Pulje 3
21. apr
12:00
Greve Fodbold
Brøndby Strand IK
Serie 4B - Forår Pulje 3
185662
21-04 2024
12:00 U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
Oversidder
21. apr
12:00
Greve Fodbold
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
930168
21-04 2024
12:00 U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
21. apr
12:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
124973
21-04 2024
14:00 Serie 5 - Forår Pulje 4
21. apr
14:00
Greve Fodbold
IF Bytoften (1)
Serie 5 - Forår Pulje 4
557213
ma22-04 2024
20:00 8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
22. apr
20:00
Greve Fodbold
Høsterkøb HF 2000
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
162573
on24-04 2024
20:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
24. apr
20:00
Greve Fodbold
Hellested IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
575798
to25-04 2024
20:15 8:8 M+32 (Old Boys) Pokal 23/24 Pulje 1
25. apr
20:15
Greve Fodbold (1) (1)
Ishøj IF (rk.1 P2-1) (1)
8:8 M+32 (Old Boys) Pokal 23/24 Pulje 1
199831
27-04 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
27. apr
10:00
Greve Fodbold
Brøndby Strand IK
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
454123
27-04 2024
11:00 Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
27. apr
11:00
Greve Fodbold
B 1903
Træningskamp U12 - Drenge Pulje 1
365372
27-04 2024
11:30 U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 4
27. apr
11:30
Greve Fodbold
Køge BK
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 4
953547
27-04 2024
12:00 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
27. apr
12:00
Greve Fodbold
Næstved I.F.
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
866499
27-04 2024
13:00 Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
27. apr
13:00
Greve
VB 1968
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
891657
27-04 2024
13:30 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
Oversidder
27. apr
13:30
Greve Fodbold
Oversidder
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
521591
27-04 2024
14:00 Serie 4A - Forår Pulje 3
27. apr
14:00
Greve Fodbold
Bosna IF
Serie 4A - Forår Pulje 3
484483
28-04 2024
10:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
28. apr
10:00
Greve Fodbold (2)
VG Fodbold
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
668666
28-04 2024
10:00 U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
28. apr
10:00
Greve Fodbold
Orient GI
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
809700
28-04 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
BSF
28. apr
10:00
Greve Fodbold
BSF
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
130325
28-04 2024
11:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
28. apr
11:00
Greve Fodbold
B.93 2
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
360356
28-04 2024
11:30 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
28. apr
11:30
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
366539
28-04 2024
11:30 U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 4
28. apr
11:30
Greve Fodbold
Svogerslev BK
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 4
184483
28-04 2024
12:00 U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
28. apr
12:00
Greve Fodbold
Svogerslev BK
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 2
185690
28-04 2024
12:00 U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
Oversidder
28. apr
12:00
Greve Fodbold
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
579297
28-04 2024
13:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
28. apr
13:00
Greve Fodbold
Hillerød Fodbold
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
807702
ti30-04 2024
18:15 U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
30. apr
18:15
Greve Fodbold
Orient GI
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
149902
ti30-04 2024
18:30 U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
30. apr
18:30
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
453873
on01-05 2024
18:00 U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
01. maj
18:00
Greve Fodbold
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U13 Piger 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
855994
on01-05 2024
19:00 U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
Oversidder
01. maj
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
U13 Piger 8:8 1 (11) Forår Pulje 1
364367
on01-05 2024
19:00 U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
Oversidder
01. maj
19:00
Greve Fodbold
Oversidder
U13 Drenge 8:8 2 (11) Forår Pulje 3
134255
to02-05 2024
19:30 Serie 2 Pulje 3
02. maj
19:30
Greve Fodbold
Jyderup BK
Serie 2 Pulje 3
196499
04-05 2024
10:00 U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 3
04. maj
10:00
Greve Fodbold
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 3
368633
04-05 2024
10:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
04. maj
10:00
Greve Fodbold (1)
Brøndby Strand IK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
943021
04-05 2024
10:00 U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
04. maj
10:00
Greve Fodbold
Roskilde Boldklub
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
365379
04-05 2024
11:30 U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 4
04. maj
11:30
Greve Fodbold
Borup IF Fodbold
U13 Drenge 8:8 3 (11) Forår Pulje 4
953555
04-05 2024
12:00 U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
04. maj
12:00
Greve Fodbold
AC Amager Academy
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
149926
04-05 2024
12:00 U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
04. maj
12:00
Greve Fodbold
Ringsted IF
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 2
918902
04-05 2024
14:00 U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
04. maj
14:00
Greve Fodbold
Frederiksværk Fodbold Klub
U16 Piger 1 (08) Forår Pulje 1
142687
04-05 2024
14:00 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
04. maj
14:00
Greve Fodbold
Bagsværd BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
305703
05-05 2024
10:30 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
05. maj
10:30
Greve Fodbold
Frederikssund FB
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
359415
05-05 2024
10:30 U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
05. maj
10:30
Greve Fodbold
Holbæk B&I
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 4
612494
05-05 2024
11:30 U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 2
05. maj
11:30
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 2
528902
05-05 2024
12:00 Serie 4B - Forår Pulje 3
05. maj
12:00
Greve Fodbold
Kontra BK
Serie 4B - Forår Pulje 3
930174
05-05 2024
12:00 U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
05. maj
12:00
Greve Fodbold
Taastrup FC
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
954840
05-05 2024
12:00 U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
05. maj
12:00
Greve Fodbold
KB (2)
U14 Drenge Liga Øst 3 (10) forår Pulje A
955001
05-05 2024
12:00 U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
AB
05. maj
12:00
Greve Fodbold
AB
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
729837
05-05 2024
14:00 U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
05. maj
14:00
Greve Fodbold
Herlufsholm GF
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
125169
05-05 2024
14:00 Serie 5 - Forår Pulje 4
05. maj
14:00
Greve Fodbold
Herstedøster IC
Serie 5 - Forår Pulje 4
642360
ma06-05 2024
18:00 U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
06. maj
18:00
Greve Fodbold
IF Bytoften
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
557226
ti07-05 2024
20:00 8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
AB
07. maj
20:00
Greve Fodbold
AB
8:8 M+45 1 - Forår Pulje 1
162660
on08-05 2024
20:00 8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
08. maj
20:00
Greve Fodbold
Rønnede IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 5
369974
on08-05 2024
20:00 8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
08. maj
20:00
Greve Fodbold
Ballerup BK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 2
130743
11-05 2024
10:00 U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
11. maj
10:00
Greve Fodbold
Frederikssund FB
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 2
199866
11-05 2024
10:00 U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
11. maj
10:00
Greve Fodbold
Brøndbyernes IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
730944
11-05 2024
10:00 U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
11. maj
10:00
Greve Fodbold
B. 73, Slagelse
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 3
142905
11-05 2024
12:00 U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
11. maj
12:00
Greve Fodbold
Herstedøster IC
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 2
892370
11-05 2024
12:00 U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
11. maj
12:00
Greve Fodbold
Lyngby Boldklub 1921
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
866512
11-05 2024
13:00 Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
11. maj
13:00
Greve
B 1908
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
521621
11-05 2024
14:00 Serie 4A - Forår Pulje 3
11. maj
14:00
Greve Fodbold
FC Ishøj
Serie 4A - Forår Pulje 3
193072
12-05 2024
10:00 U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
12. maj
10:00
Greve Fodbold
SBV 09
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 3
822298
12-05 2024
10:00 U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
12. maj
10:00
Greve Fodbold
BK Friheden
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 2
484494
12-05 2024
10:00 U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
12. maj
10:00
Greve Fodbold (2)
Vipperød BK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 5
130347
12-05 2024
11:00 U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
12. maj
11:00
Greve Fodbold
Hillerød Fodbold
U17 Drenge Øst 2 Forår (07) 2024 Øst 2
360708
12-05 2024
11:30 U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
12. maj
11:30
Greve Fodbold
Ishøj IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
366545
12-05 2024
11:30 U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 4
12. maj
11:30
Greve Fodbold
IF Frem Bjæverskov
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 4
185893
12-05 2024
12:00 U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
12. maj
12:00
Greve Fodbold
FC Storebælt
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3
930178
12-05 2024
12:00 U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
12. maj
12:00
Greve Fodbold
Albertslund IF
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
579346
12-05 2024
13:00 U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
12. maj
13:00
Greve Fodbold
Farum 2
U19 Drenge Øst 1 Forår (05) 2024 Øst 1
196503
ti14-05 2024
18:00 U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 3
14. maj
18:00
Greve Fodbold
Køge Nord FC
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 3
920409
ti14-05 2024
19:00 De Seks - 7-mands Pulje 1
14. maj
19:00
Greve Fodbold
Grantoften IF
De Seks - 7-mands Pulje 1
305737
on15-05 2024
17:30 U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
15. maj
17:30
Greve Fodbold
BK Friheden
U12 Drenge 1 8:8 (12) Forår Pulje 2

Log ind