MENU

Greve Idræts Center //

Vis
Kampnr Runde Dato/Tid Række/Pulje Hjemme Ude Resultat
692079 10 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
U13 Piger Liga 1 8M (09) forår Pulje 1 Greve Fodbold LSF
755203 8 ti
24-05 2022
Kl. 19:00
U17 Drenge 8-mands (05) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Oversidder
402206 5 on
25-05 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 4 Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK
404081 6 on
25-05 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 4 Greve Fodbold VG Fodbold
902101 8 on
25-05 2022
Kl. 18:30
U15 Piger 1 (07) Forår Pulje 1 Greve Fodbold FC Bella
995710 8 on
25-05 2022
Kl. 18:30
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Forår Pulje 3 Greve Fodbold Torslunde-Ishøj IF
763083 9 to
26-05 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje A Greve Fodbold Slagelse B&I
330816 7 to
26-05 2022
Kl. 19:30
8-M+32 1 - Forår Pulje 2 Greve Fodbold Høje Tåstrup IF
915814 24 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 1 Greve Avarta
391921 7
28-05 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 5 Greve Fodbold Borup IF
373222 8
28-05 2022
Kl. 10:30
U11 Drenge 1 8-mands (11) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Albertslund IF
542774 2
28-05 2022
Kl. 10:30
U12 Drenge SU 8-mands (10) Forår Pulje 2 Greve Fodbold (1) Himmelev-Veddelev BK
696312 9
28-05 2022
Kl. 10:30
U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår Pulje A Greve Fodbold AC Amager Academy
402247 8
28-05 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 4 Greve Fodbold Vallensbæk IF
378878 7
28-05 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Karlslunde IF
997631 7
28-05 2022
Kl. 11:30
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Forår Pulje 3 Greve Fodbold Ishøj IF
858999 8
28-05 2022
Kl. 13:00
U19 Drenge 1 (03-04) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Høsterkøb HF 2000
867624 8
28-05 2022
Kl. 13:00
U17 Drenge 3 (05) Forår Pulje 3 Greve Fodbold AIK 65 Strøby Fodbold
Hjemmehold taberdømt
528147 20
28-05 2022
Kl. 14:00
Serie 4 Pulje 8 Greve Fodbold Vestegnen FK
137645 1
29-05 2022
Kl. 10:00
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 Greve Fodbold Virum-Sorgenfri BK
137646 1
29-05 2022
Kl. 10:00
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 LSF B. 73, Slagelse
137647 1
29-05 2022
Kl. 10:25
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Greve Fodbold
137648 1
29-05 2022
Kl. 10:25
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK LSF
137649 1
29-05 2022
Kl. 10:50
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 B. 73, Slagelse Roskilde Pigefodbold
137650 1
29-05 2022
Kl. 10:50
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 Greve Fodbold LSF
881530 8
29-05 2022
Kl. 11:00
U14 Drenge 3 (08) Forår Pulje 3 Greve Fodbold Borup IF
137651 1
29-05 2022
Kl. 11:15
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 Roskilde Pigefodbold Virum-Sorgenfri BK
137652 1
29-05 2022
Kl. 11:15
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 B. 73, Slagelse Greve Fodbold
415525 8
29-05 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 4 Greve Fodbold Herfølge BK (1)
137653 1
29-05 2022
Kl. 11:40
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 LSF Roskilde Pigefodbold
137654 1
29-05 2022
Kl. 11:40
U10 piger 5-mands (12) 1 - 29. maj Pulje 1 Virum-Sorgenfri BK B. 73, Slagelse
705986 7
29-05 2022
Kl. 12:00
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje C Greve Fodbold BSF
866475 8
29-05 2022
Kl. 13:00
U17 Drenge 2 (05) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Brøndbyernes IF
404095 8 ma
30-05 2022
Kl. 18:00
U11 Drenge 3 8-mands (11) Forår Pulje 4 Greve Fodbold Køge BK
820845 5 on
01-06 2022
Kl. 18:00
U13 Piger 8-mands 2 (09) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Svogerslev BK
Hjemmehold taberdømt
977180 8 on
01-06 2022
Kl. 20:00
8-M+32 2 - Forår Pulje 4 Greve Fodbold Førslev IF
901344 2 to
02-06 2022
Kl. 17:30
U16 Piger 1 (06) Forår Pulje 1 Greve Fodbold Solrød FC/Havdrup GI
933742 8 to
02-06 2022
Kl. 18:30
U16 Piger Øst 1 (06) forår Pulje 1 Greve Fodbold FA 2000
820857 9
04-06 2022
Kl. 11:30
U13 Piger 8-mands 2 (09) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Skælskør B&I
692087 12
05-06 2022
Kl. 11:30
U13 Piger Liga 1 8M (09) forår Pulje 1 Greve Fodbold BSF
973362 8
05-06 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge 4 8-mands (10) Forår Pulje 4 Greve Fodbold Team AS Fodbold
231100 10
05-06 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Øst 2 Forår (05) Øst 2 Greve Fodbold Hvidovre IF 2
755215 10
05-06 2022
Kl. 13:00
U17 Drenge 8-mands (05) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Oversidder
226947 10
05-06 2022
Kl. 14:00
U19 Drenge Øst 1 Forår (03) Øst 1 Greve Fodbold Farum 2
705754 5
05-06 2022
Kl. 15:30
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje C Greve Fodbold Elite Bornholm
902074 9 ti
07-06 2022
Kl. 18:30
U16 Piger 2 (06) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold
997651 9 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
U13 Drenge 8-mands 3 (09) Forår Pulje 3 Greve Fodbold Taastrup FC
995717 10 on
08-06 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 2 (09) Forår Pulje 3 Greve Fodbold Vallensbæk IF
928440 6 on
08-06 2022
Kl. 18:00
U14 Piger 1 (08) Forår Pulje 1 Greve Fodbold B93
796300 10 on
08-06 2022
Kl. 18:00
U13 Drenge 8-mands 4 (09) Forår lukket pulje Greve Fodbold BSF
415788 9 on
08-06 2022
Kl. 18:00
U12 Piger 1 8-mands (10) Forår Pulje 1 Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold
415955 9 on
08-06 2022
Kl. 18:00
8-M+32 1 - Forår Pulje 2 Greve Fodbold Gundsømagle IF
895176 9 on
08-06 2022
Kl. 19:30
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1 Greve Fodbold Brødeskov IF
763026 3 to
09-06 2022
Kl. 18:30
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje A Greve Fodbold B93
480695 9
11-06 2022
Kl. 10:00
U11 Piger 1-2 8-mands (11) Forår Pulje 1 Greve Fodbold Herlev IF
373258 10
11-06 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge 1 8-mands (11) Forår Pulje 2 Greve Fodbold RB 1906
448572 8
11-06 2022
Kl. 11:00
U14 Piger Liga 1 (08) forår Pulje 1 Greve Fodbold Brøndbyernes IF
402255 10
11-06 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge 2 8-mands (11) Forår Pulje 4 Greve Fodbold Himmelev-Veddelev BK
379949 9
11-06 2022
Kl. 11:30
U12 Drenge 2 8-mands (10) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Havdrup GI
902402 10
11-06 2022
Kl. 13:00
U15 Piger 1 (07) Forår Pulje 1 Greve Fodbold Gilleleje FK
532129 22
11-06 2022
Kl. 14:00
Serie 4 Pulje 8 Greve Fodbold BK Vest, Rødovre
Udehold taberdømt
928520 9
11-06 2022
Kl. 15:00
U14 Piger 1 (08) Forår Pulje 1 Greve Fodbold Sorø Freja
391931 9
12-06 2022
Kl. 10:00
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 5 Greve Fodbold Fløng-Hedehusene Fodbold
415532 10
12-06 2022
Kl. 11:30
U11 Drenge 4 8-mands (11) Forår Pulje 4 Greve Fodbold VG Fodbold
873728 9
12-06 2022
Kl. 12:00
U15 Drenge 3 (07) Forår Pulje 3 Greve Fodbold Skælskør/ØB
901898 9
12-06 2022
Kl. 13:00
U16 Piger 1 (06) Forår Pulje 1 Greve Fodbold Oversidder
867730 10
12-06 2022
Kl. 14:00
U17 Drenge 3 (05) Forår Pulje 3 Greve Fodbold Faxe BK
Hjemmehold taberdømt
688638 9
12-06 2022
Kl. 14:00
U18 Piger Øst (04-05) forår Pulje 1 Greve Fodbold Oversidder
391912 5 ti
14-06 2022
Kl. 17:30
U12 Drenge 3 8-mands (10) Forår Pulje 5 Greve Fodbold Gevninge IF
464940 9 on
15-06 2022
Kl. 18:00
U12 Piger 2 8-mands (10) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Roskilde Pigefodbold
448442 6 on
15-06 2022
Kl. 19:00
U14 Piger Liga 1 (08) forår Pulje 1 Greve Fodbold B93
933748 10 to
16-06 2022
Kl. 19:00
U16 Piger Øst 1 (06) forår Pulje 1 Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub
544542 7
18-06 2022
Kl. 10:00
U11 Drenge SU 8-mands (11) Forår Pulje 2 Greve Fodbold Herfølge BK
902086 4
18-06 2022
Kl. 11:30
U15 Piger 1 (07) Forår Pulje 1 Greve Fodbold IF Bytoften
916512 27
18-06 2022
Kl. 14:00
Herre-DS 2021-22 Pulje 1 Greve Herstedøster IC
763094 11
18-06 2022
Kl. 14:00
U15 Drenge Liga 2 (07) forår Pulje A Greve Fodbold Roskilde Boldklub
692095 14
19-06 2022
Kl. 12:00
U13 Piger Liga 1 8M (09) forår Pulje 1 Greve Fodbold Allerød Fodbold Klub
231106 11
19-06 2022
Kl. 12:00
U17 Drenge Øst 2 Forår (05) Øst 2 Greve Fodbold Snekkersten IF
226954 11
19-06 2022
Kl. 12:00
U19 Drenge Øst 1 Forår (03) Øst 1 Greve Fodbold Hørsholm-Usserød IK
696553 11
19-06 2022
Kl. 14:00
U13 Drenge Liga 2 11M (09) forår Pulje A Greve Fodbold B93
730762 9
19-06 2022
Kl. 14:00
U14 Drenge Liga 2 (08) forår Pulje C Greve Fodbold KFUM BK, Roskilde

Log ind