Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. apr
18:30
Nykøbing FC
MB
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
24. apr
19:00
Nykøbing FC
FC Falster
U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
18:30
Nykøbing FC
ØUB
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
25. apr
19:00
Nykøbing FC
Systofte
Herre LFS 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
27. apr
10:00
Nykøbing FC
NAB
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
27. apr
11:30
Nykøbing FC
Greve Fodbold
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. apr
13:00
Nykøbing FC
Kolding IF
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
27. apr
14:00
Nykøbing FC
Suså IF
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:15
Nykøbing FC
Kolding IF
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Nykøbing FC
FC Nakskov
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:15
Nykøbing FC (1)
Ørslev GIF (V)
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:30
Nykøbing FC
Næstved I.F.
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Nykøbing FC
Hvidovre IF
U15 Drenge Liga Øst 2 (09) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Nykøbing FC
Oversidder
M+40 (Veteran) 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Nykøbing FC
B. Frem
Oldies but Goldies +60 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Nykøbing FC
Slagelse B&I
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Nykøbing FC
B. Frem
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:00
Nykøbing FC
Nyråd/Langebæk Alliancen
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Nykøbing FC
TGB
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:00
Nykøbing FC
Væggerløse BK
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:45
Nykøbing FC
B. Frem
M+50 Veteran Master 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Nykøbing FC
Ringsted IF
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Nykøbing FC (2)
Errindlev
U14 Drenge 4 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Nykøbing FC
Roskilde Boldklub
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Nykøbing FC
Herstedøster IC
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Nykøbing FC
Furesø Bold Akademi
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
05. maj
11:00
Nykøbing FC
Næstved I.F.
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:45
Nykøbing FC
NFB
M+40 (Veteran) 8-m 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:45
Nykøbing FC
TGB
M+40 Veteran 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Nykøbing FC
NAB
U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:30
Nykøbing FC
Holmegaard GB
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:15
Nykøbing FC
Raklev GI
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
11:00
Nykøbing FC
B. 73, Slagelse
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Nykøbing FC
Oversidder
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:30
Nykøbing FC
Svinninge IF
U15 Drenge 2 (09) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Nykøbing FC
Hobro IK
U19 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
11. maj
15:15
Nykøbing FC
Hobro IK
U17 Drenge Divisionen 2023/24 Div
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:30
Nykøbing FC
HIF 2
HS 8:8 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:45
Nykøbing FC
B. 73, Slagelse
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:45
Nykøbing FC
ØUB
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Nykøbing FC
Roskilde Pigefodbold
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Nykøbing FC
Slagelse B&I
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Nykøbing FC
Ølstykke FC
U14 Piger 1 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:00
Nykøbing FC
Østofte GIF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Nykøbing FC
LUIF/B 1938
U14 Piger 8:8 (10) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Nykøbing FC
Tingsted
Oldies but Goldies +60 Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:45
Nykøbing FC
Præstø IF
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Nykøbing FC
Væggerløse
Sjællandsserien Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:30
Nykøbing FC
LUIF/B1938
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Nykøbing FC
Oversidder
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Nykøbing FC
Roskilde Boldklub
U13 Drenge Liga Øst 2 (11) forår Pulje A
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Nykøbing FC
Bogø IF
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:15
Nykøbing FC
Roskilde Boldklub
U16 Drenge Reservehold Øst Forår 2024 (08) P1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Nykøbing FC
Horbelev
Herre S1 2023/24 p1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Nykøbing FC
MB
U13 Drenge 8:8 4 (11) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Nykøbing FC
Vordingborg IF
Kvindesjællandsserien - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Nykøbing FC
Rødby
U15 Piger 8:8 (09) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Nykøbing FC
Eskilstrup
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Nykøbing FC
Tingsted/Falster
U17 Drenge 2 (07) Forår Pulje 3
|