D
T
M
S

Brøndby Strand IK

Serie 2 , Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
123877
20-08 2023
13:00 Langbjergskolen
6
-
0
20. aug 2023
13:00
Brøndby Strand IK
6
Vallensbæk IF
0
123884
26-08 2023
14:30 Glostrup Idrætspark
0
-
3
26. aug 2023
14:30
Glostrup
0
Brøndby Strand IK
3
123889
03-09 2023
13:00 Langbjergskolen
1
-
2
03. sep 2023
13:00
Brøndby Strand IK
1
INVICTUS XI
2
127028
09-09 2023
13:00 Sønderkærskolen
1
-
2
09. sep 2023
13:00
Rosenhøj BK
1
Brøndby Strand IK
2
127035
to14-09 2023
19:00 Langbjergskolen
5
-
2
14. sep 2023
19:00
Brøndby Strand IK
5
Orient GI
2
127295
23-09 2023
15:00 Sportspladsen i Syd
2
-
3
23. sep 2023
15:00
Albertslund BS 72
2
Brøndby Strand IK
3
127296
on27-09 2023
18:30 Langbjergskolen
1
-
3
27. sep 2023
18:30
Brøndby Strand IK
1
Måløv BK
3
127307
07-10 2023
11:30 Herlev IF Stadion (Kunst)
3
-
0
07. okt 2023
11:30
Herlev IF
3
Brøndby Strand IK
0
127312
ti10-10 2023
18:30 Langbjergskolen
2
-
0
10. okt 2023
18:30
Brøndby Strand IK
2
BK Vest, Rødovre
0
127319
21-10 2023
15:30 Elverroad Kunstgræs
2
-
7
21. okt 2023
15:30
B. 1973, Herlev
2
Brøndby Strand IK
7
127324
29-10 2023
13:00 Langbjergskolen
8
-
0
29. okt 2023
13:00
Brøndby Strand IK
8
Liria FK
0
127337
14-04 2024
13:00 Langbjergskolen
2
-
1
14. apr
13:00
Brøndby Strand IK
2
Glostrup
1
128137
20-04 2024
14:45 Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
5
20. apr
14:45
INVICTUS XI
0
Brøndby Strand IK
5
128141
28-04 2024
13:00 Langbjergskolen
4
-
3
28. apr
13:00
Brøndby Strand IK
4
Rosenhøj BK
3
127331
on01-05 2024
18:30 Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
1
01. maj
18:30
Vallensbæk IF
2
Brøndby Strand IK
1
128151
04-05 2024
11:45 Islev Skole kunst
0
-
3
04. maj
11:45
Orient GI
0
Brøndby Strand IK
3
128153
12-05 2024
12:30 Langbjergskolen
3
-
1
12. maj
12:30
Brøndby Strand IK
3
Albertslund BS 72
1
128160
18-05 2024
14:30 Måløv Idrætspark
4
-
1
18. maj
14:30
Måløv BK
4
Brøndby Strand IK
1
128173
01-06 2024
12:00 Espelundens Idrætsanlæg
1
-
3
01. jun
12:00
BK Vest, Rødovre
1
Brøndby Strand IK
3
128165
ti04-06 2024
19:00 Langbjergskolen
1
-
1
04. jun
19:00
Brøndby Strand IK
1
Herlev IF
1
128178
09-06 2024
13:00 Langbjergskolen
6
-
1
09. jun
13:00
Brøndby Strand IK
6
B. 1973, Herlev
1
128184
16-06 2024
11:00 Skinderskovgård
3
-
8
16. jun
11:00
Liria FK
3
Brøndby Strand IK
8
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen onsdag den 19. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind