MENU

Køge BK //

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
660928 fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Køge BK (2) Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
660930
20-08 2022
Kl. 11:00
Jersie United Køge BK (2) Jersie-Hallen
1
-
3
660972
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
Køge BK (2) Mosede BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
3
660979
04-09 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Køge BK (2) Hundige Boldfælled Kunst
3
-
1
661017
to
08-09 2022
Kl. 19:45
Karlslunde IF Køge BK (2) Karlslunde Stadion
2
-
1
661021
18-09 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Køge BK (2) Langbjergskolen
5
-
2
661025
24-09 2022
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Køge BK (2) Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
3
661032
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
Køge BK (2) FC Ishøj Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
661183
fr
14-10 2022
Kl. 19:00
Køge BK (2) Torslunde-Ishøj IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
661190
22-10 2022
Kl. 14:00
Solrød FC (2) Køge BK (2) Solrød Idrætscenter
3
-
3
661037
29-10 2022
Kl. 12:00
Lejerbo BK Køge BK (2) Avedøre Stadion
3
-
4
661196
01-04 2023
Kl. 10:30
Oversidder Køge BK (2)
661203
08-04 2023
Kl. 13:00
Køge BK (2) Jersie United Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UMH
661209
15-04 2023
Kl. 13:00
Mosede BK Køge BK (2) Mosede-skolen
1
-
1
661215
fr
21-04 2023
Kl. 19:00
Køge BK (2) Hundige BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
662425 fr
28-04 2023
Kl. 19:00
Køge BK (2) Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
5
662513
to
04-05 2023
Kl. 19:35
Køge BK (2) Brøndby Strand IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
7
662523
20-05 2023
Kl. 12:00
FC Ishøj Køge BK (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4
-
0
662516
ti
23-05 2023
Kl. 19:35
Køge BK (2) Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
1
662528
ti
30-05 2023
Kl. 19:45
Køge BK (2) Lejerbo BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
662534
03-06 2023
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Køge BK (2) Ishøj Idrætsplads
7
-
3
662541
11-06 2023
Kl. 11:00
Køge BK (2) Solrød FC (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 13. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 17. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 20. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind