Frederikssund IK

Serie 3 , Pulje 3

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
265485
to17-08 2023
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
1
17. aug 2023
19:00
Jyllinge FC
2
Frederikssund IK
1
265491
26-08 2023
15:00 Frederikssund Stadion
2
-
3
26. aug 2023
15:00
Frederikssund IK
2
Dalby IF / HFK fodbold
3
265498
02-09 2023
11:00 Frederikssund Stadion
1
-
0
02. sep 2023
11:00
Frederikssund IK
1
Ølstykke FC
0
274687
09-09 2023
15:30 Stavnsholt
4
-
4
09. sep 2023
15:30
Farum BK (2)
4
Frederikssund IK
4
274693
16-09 2023
11:00 Frederikssund Stadion
4
-
1
16. sep 2023
11:00
Frederikssund IK
4
Slangerup & Omegn IF
1
274789
23-09 2023
13:00
LSF
Smørum Idrætscenter
2
-
2
23. sep 2023
13:00
LSF
2
Frederikssund IK
2
283050
30-09 2023
11:00 Frederikssund Stadion
3
-
2
30. sep 2023
11:00
Frederikssund IK
3
IF Skjold Birkerød (2)
2
283056
07-10 2023
11:30 Måløv Idrætspark
1
-
2
07. okt 2023
11:30
Måløv BK
1
Frederikssund IK
2
283074
14-10 2023
10:30 Frederikssund Stadion
8
-
2
14. okt 2023
10:30
Frederikssund IK
8
Allerød FK
2
283080
21-10 2023
12:00 Gundsølillehallen
1
-
2
21. okt 2023
12:00
Gundsølille SGIF
1
Frederikssund IK
2
283085
28-10 2023
11:00 Frederikssund Stadion
2
-
3
28. okt 2023
11:00
Frederikssund IK
2
Lynge-Uggeløse IF
3
283090
on10-04 2024
19:00 Frederikssund Stadion
0
-
5
10. apr
19:00
Frederikssund IK
0
Jyllinge FC
5
283097
13-04 2024
15:30 Dalby Stadion
2
-
3
13. apr
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
2
Frederikssund IK
3
283103
to18-04 2024
19:00 Ølstykke Stadion
5
-
1
18. apr
19:00
Ølstykke FC
5
Frederikssund IK
1
283109
27-04 2024
11:00 Frederikssund Stadion
UHT
27. apr
11:00
Frederikssund IK
Farum BK (2)
UHT
283113
04-05 2024
15:30 Slangerup Stadion Kunst
2
-
1
04. maj
15:30
Slangerup & Omegn IF
2
Frederikssund IK
1
295686
11-05 2024
11:00
LSF
Frederikssund Stadion
UHT
11. maj
11:00
Frederikssund IK
LSF
UHT
308666
to16-05 2024
19:00 Birkerød Stadion
PRO
16. maj
19:00
IF Skjold Birkerød (2)
Frederikssund IK
PRO
311314
25-05 2024
11:00 Frederikssund Stadion
3
-
2
25. maj
11:00
Frederikssund IK
3
Måløv BK
2
311349
01-06 2024
12:30 Allerød Idrætspark
01. jun
12:30
Allerød FK
Frederikssund IK
327384
08-06 2024
11:00 Frederikssund Stadion
08. jun
11:00
Frederikssund IK
Gundsølille SGIF
327390
15-06 2024
13:00 Lynge Idrætsanlæg
15. jun
13:00
Lynge-Uggeløse IF
Frederikssund IK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind