Roskilde Boldklub

Serie 3 , Pulje 5

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
328763
19-08 2023
12:00 Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
6
-
1
19. aug 2023
12:00
FC Ishøj
6
Roskilde Boldklub
1
328769
ma28-08 2023
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
5
28. aug 2023
19:30
Roskilde Boldklub
0
Røde Stjerne BK
5
328775
to31-08 2023
20:30 Vallensbæk Idrætscenter
3
-
2
31. aug 2023
20:30
Vestegnen FK
3
Roskilde Boldklub
2
328781
ma11-09 2023
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
4
11. sep 2023
19:30
Roskilde Boldklub
2
Mosede BK
4
334104
ma18-09 2023
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
3
-
2
18. sep 2023
19:30
Roskilde Boldklub
3
Solrød FC
2
334106
23-09 2023
13:00 Hedehusene Idrætspark
15
-
0
23. sep 2023
13:00
Fløng-Hedehusene
15
Roskilde Boldklub
0
306414
ma02-10 2023
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
02. okt 2023
19:30
Roskilde Boldklub
2
Torslunde-Ishøj IF (2)
3
306672
07-10 2023
11:00 Sportspladsen i Syd
1
-
1
07. okt 2023
11:00
Albertslund BS 72
1
Roskilde Boldklub
1
306677
ma16-10 2023
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
1
-
1
16. okt 2023
19:30
Roskilde Boldklub
1
Køge BK (2)
1
306683
21-10 2023
15:30 Karlslunde Stadion
6
-
0
21. okt 2023
15:30
Karlslunde IF
6
Roskilde Boldklub
0
306688
ma30-10 2023
20:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
0
30. okt 2023
20:00
Roskilde Boldklub
2
Taastrup FC
0
306693
ma08-04 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
5
-
3
08. apr
19:30
Roskilde Boldklub
5
FC Ishøj
3
306698
ma15-04 2024
20:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
2
15. apr
20:00
Røde Stjerne BK
2
Roskilde Boldklub
2
306705
ma22-04 2024
20:00 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
9
-
1
22. apr
20:00
Roskilde Boldklub
9
Vestegnen FK
1
306766
04-05 2024
15:30 Solrød Idrætscenter
6
-
1
04. maj
15:30
Solrød FC
6
Roskilde Boldklub
1
306759
ti07-05 2024
19:00 Mosede-skolen
4
-
2
07. maj
19:00
Mosede BK
4
Roskilde Boldklub
2
306780
18-05 2024
13:00 Ishøj Idrætsplads
2
-
0
18. maj
13:00
Torslunde-Ishøj IF (2)
2
Roskilde Boldklub
0
306786
ma27-05 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
0
-
1
27. maj
19:30
Roskilde Boldklub
0
Albertslund BS 72
1
306788
02-06 2024
14:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
HHT
02. jun
14:00
Køge BK (2)
Roskilde Boldklub
HHT
306797
ma10-06 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
UHT
10. jun
19:30
Roskilde Boldklub
Karlslunde IF
UHT
306774
ti11-06 2024
19:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs
11. jun
19:30
Roskilde Boldklub
Fløng-Hedehusene
306805
15-06 2024
10:30 Tåstrup Idrætspark
15. jun
10:30
Taastrup FC
Roskilde Boldklub
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind