Slagslunde-Ganløse IF

M+50 8:8 - 2024, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
347158
ti02-04 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
1
02. apr
19:00
Jyllinge FC
4
Slagslunde-Ganløse IF
1
347162
ma08-04 2024
19:30 Gryden kunstgræs
6
-
2
08. apr
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
6
Hareskov IF
2
347165
ma15-04 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
0
-
2
15. apr
19:00
Store Lyngby IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
2
347171
ma22-04 2024
19:30 Gryden kunstgræs
1
-
1
22. apr
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
1
Værløse BK
1
347175
ma29-04 2024
18:30 Slangerup Stadion
HHT
29. apr
18:30
Slangerup & Omegn IF
Slagslunde-Ganløse IF
HHT
347183
ma13-05 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
2
-
5
13. maj
19:00
Blovstrød IF
2
Slagslunde-Ganløse IF
5
347185
ti21-05 2024
19:35 Birkevang
0
-
3
21. maj
19:35
Hareskov IF
0
Slagslunde-Ganløse IF
3
347190
on29-05 2024
19:30 Gryden kunstgræs
5
-
1
29. maj
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
5
Jyllinge FC
1
347194
ti04-06 2024
18:30 Skinderskovgård
1
-
3
04. jun
18:30
IF Hjorten
1
Slagslunde-Ganløse IF
3
347199
on12-06 2024
19:30 Gryden kunstgræs
4
-
3
12. jun
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
4
Blovstrød IF
3
348528
on19-06 2024
19:30 Gryden
UHT
19. jun
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Slangerup & Omegn IF
UHT
348529
ma12-08 2024
19:00 Værløse Stadion
12. aug
19:00
Værløse BK
Slagslunde-Ganløse IF
348534
on21-08 2024
19:30 Gryden
21. aug
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Store Lyngby IF
348538
ma26-08 2024
19:00 St. Lyngby Stadion
26. aug
19:00
Store Lyngby IF
Slagslunde-Ganløse IF
348543
on04-09 2024
19:30 Gryden
04. sep
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Hareskov IF
364407
ma09-09 2024
19:00 Spraglehøj Idrætsanlæg
09. sep
19:00
Jyllinge FC
Slagslunde-Ganløse IF
364411
on18-09 2024
19:30 Gryden
18. sep
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
IF Hjorten
364416
ma23-09 2024
19:00 Blovstrød idrætsanlæg
23. sep
19:00
Blovstrød IF
Slagslunde-Ganløse IF
365172
ma30-09 2024
18:30 Slangerup Stadion
30. sep
18:30
Slangerup & Omegn IF
Slagslunde-Ganløse IF
347178
on02-10 2024
19:30 Gryden kunstgræs
02. okt
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
IF Hjorten
367755
on09-10 2024
19:30 Gryden
09. okt
19:30
Slagslunde-Ganløse IF
Værløse BK
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale onsdag den 23. oktober 2024 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind