D
T
M
S

KFUM BK, Roskilde

VinterBold U9 Drenge 3 (15) 5:5, Pulje 1

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
641263
12-11 2023
10:00 Lillevang Idrætscenter kunst KFUM BK, Roskilde
12. nov 2023
10:00
Bramsnæs FB
KFUM BK, Roskilde
641264
12-11 2023
10:25 Lillevang Idrætscenter kunst KFUM BK, Roskilde
12. nov 2023
10:25
Roskilde Boldklub (4)
KFUM BK, Roskilde
641266
12-11 2023
10:50
Ejby IF Fodbold
!
NB: Ejby IF Fodbold er taberdømt
Lillevang Idrætscenter kunst 1
KFUM BK, Roskilde
12. nov 2023
10:50
Ejby IF Fodbold
KFUM BK, Roskilde
641287
26-11 2023
13:15 Lillevang Idrætscenter kunst KFUM BK, Roskilde
26. nov 2023
13:15
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
641288
26-11 2023
13:40 Lillevang Idrætscenter kunst KFUM BK, Roskilde
26. nov 2023
13:40
Herfølge BK
KFUM BK, Roskilde
641291
26-11 2023
14:05 Lillevang Idrætscenter kunst KFUM BK, Roskilde
26. nov 2023
14:05
Tølløse BK
KFUM BK, Roskilde
641311
10-12 2023
09:00 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs VG Fodbold
10. dec 2023
09:00
Køge BK
KFUM BK, Roskilde
641312
10-12 2023
09:25 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs VG Fodbold
10. dec 2023
09:25
Tølløse BK
KFUM BK, Roskilde
641314
10-12 2023
09:50 Viby Idrætsanlæg Kunstgræs VG Fodbold
10. dec 2023
09:50
VG Fodbold
KFUM BK, Roskilde
641317
28-01 2024
10:00
Oversidder
Roskilde Idrætspark Kunstgræs Bane 1B Roskilde Boldklub
28. jan
10:00
Oversidder
KFUM BK, Roskilde
641318
28-01 2024
10:25 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
28. jan
10:25
Roskilde Boldklub (4)
KFUM BK, Roskilde
641325
28-01 2024
10:50 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
28. jan
10:50
Karlslunde IF
KFUM BK, Roskilde
624747
04-02 2024
15:30 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
04. feb
15:30
Bramsnæs FB
KFUM BK, Roskilde
624748
04-02 2024
15:55 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
04. feb
15:55
Roskilde Boldklub (4)
KFUM BK, Roskilde
624750
04-02 2024
16:20 Roskilde Idrætspark Kunstgræs Roskilde Boldklub
04. feb
16:20
IF Frem Bjæverskov
KFUM BK, Roskilde
624759
02-03 2024
08:30
Oversidder
Himmelev Kunstgræsbane Himmelev-Veddelev BK
02. mar
08:30
Oversidder
KFUM BK, Roskilde
624760
02-03 2024
08:55 Himmelev Kunstgræsbane Himmelev-Veddelev BK
02. mar
08:55
Himmelev-Veddelev BK
KFUM BK, Roskilde
624762
02-03 2024
09:20 Himmelev Kunstgræsbane Himmelev-Veddelev BK
02. mar
09:20
Bramsnæs FB
KFUM BK, Roskilde
641445
24-03 2024
10:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 D Køge BK
24. mar
10:30
Køge BK
KFUM BK, Roskilde
641446
24-03 2024
10:55 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Køge BK
24. mar
10:55
VG Fodbold
KFUM BK, Roskilde
641448
24-03 2024
11:20 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Køge BK
24. mar
11:20
Ejby IF Fodbold
KFUM BK, Roskilde
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind