D
T
M
S

KFUM BK, Roskilde

VinterBold U10 Drenge 4 (14) 5:5, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Arrangør
710273
12-11 2023
09:30
B. 73, Slagelse
!
NB: B. 73, Slagelse er taberdømt
Ringsted Stadion Kunstgræs Kunst 7A
Ringsted IF
12. nov 2023
09:30
KFUM BK, Roskilde
B. 73, Slagelse
710292
12-11 2023
09:55 Ringsted Stadion Kunstgræs Kunst 7A Ringsted IF
12. nov 2023
09:55
KFUM BK, Roskilde
Ringsted IF
710293
12-11 2023
10:20
Oversidder
Ringsted Stadion Kunstgræs Kunst 7A Ringsted IF
12. nov 2023
10:20
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
710309
26-11 2023
11:30
Oversidder
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark 1
26. nov 2023
11:30
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
710312
26-11 2023
11:55
Oversidder
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark 1
26. nov 2023
11:55
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
710314
26-11 2023
12:20 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark 1
26. nov 2023
12:20
KFUM BK, Roskilde
Køge BK
710330
09-12 2023
09:30
Ringsted IF
!
NB: Ringsted IF er taberdømt
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C
Køge BK
09. dec 2023
09:30
KFUM BK, Roskilde
Ringsted IF
710340
09-12 2023
09:55
Oversidder
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 D Køge BK
09. dec 2023
09:55
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
710341
09-12 2023
10:20 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark Beierholm Banen 5 mands - 11 C Køge BK
09. dec 2023
10:20
KFUM BK, Roskilde
Køge BK
710391
28-01 2024
10:00
Herfølge BK (2)
!
NB: Herfølge BK (2) er taberdømt
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 1B
Holbæk B&I
28. jan
10:00
KFUM BK, Roskilde
Herfølge BK (2)
710394
28-01 2024
10:25 Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 1B Holbæk B&I
28. jan
10:25
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
710395
28-01 2024
10:50 Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 1B Holbæk B&I
28. jan
10:50
KFUM BK, Roskilde
Næstved I.F.
710403
03-02 2024
11:00
Oversidder
Lillevang Idrætscenter kunst KFUM BK, Roskilde
03. feb
11:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
710406
03-02 2024
11:25
Herfølge BK (2)
!
NB: Herfølge BK (2) er taberdømt
Lillevang Idrætscenter kunst 1
KFUM BK, Roskilde
03. feb
11:25
KFUM BK, Roskilde
Herfølge BK (2)
710407
03-02 2024
11:50 Lillevang Idrætscenter kunst KFUM BK, Roskilde
03. feb
11:50
KFUM BK, Roskilde
Køge BK
710461
03-03 2024
10:00
Oversidder
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 4 Holbæk B&I
03. mar
10:00
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
710464
03-03 2024
10:25 Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 4 Holbæk B&I
03. mar
10:25
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
710465
03-03 2024
10:50
Oversidder
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 4 Holbæk B&I
03. mar
10:50
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
710467
24-03 2024
12:15
Oversidder
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 4 Holbæk B&I
24. mar
12:15
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
710470
24-03 2024
12:40 Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 3 Holbæk B&I
24. mar
12:40
KFUM BK, Roskilde
Holbæk B&I
710471
24-03 2024
15:05
Oversidder
Holbæk Sportsby - Kunstgræs Kunst 4 Holbæk B&I
24. mar
15:05
KFUM BK, Roskilde
Oversidder
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind