Herlev IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
Herre-DS 2023-24 Pulje 1
Herre-DS 2023-24 Kvalifikationsspil Pulje 1
Serie 2 Pulje 2
Serie 4B - Forår Pulje 2
8:8 Kvindesenior 2 - Forår Pulje 3
Pokalen 2024 Pulje 1
8:8 mands Kvindesenior Pokal 23/24 Pulje 1
Old Boys-LP Øst
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 3
M+55 2 8:8 - 2024 Pulje 1
M+65 5:5 - 2024 Pulje 1
U19
U19 Drenge 1 (05-06) Forår Pulje 2
Ungdomspokal U19 Drenge (05) 23/24 P1
U15
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U15 Drenge B (09) 23/24 Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 2
Ungdomspokalen U14 Drenge (10) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U14 Drenge B (10) 23/24 Pulje 1
U13
8:8 U13 Drenge 2 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Piger 1 (11) Forår Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
U12
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
U11
U11 Drenge SU 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 2
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 3
U10
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - FestLIGEval 5. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 26. maj Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 12. maj Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 14. april Pulje 6
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 28. april Pulje 8
U10 drenge 5:5 (14) 3 - 12. maj Pulje 5
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 14. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) beg. - 12. maj Pulje 4
U10 drenge 5-mands (14) SU 8.oktober Pulje 1
U10 drenge 5-mands (14) SU 10.september Pulje 2
U10 drenge 5-mands (14) SU 24.september Pulje 1
U10 drenge 5-mands (14) SU 20.august Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14) 5:5 1 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14) 5:5 1 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14)5:5 Beg LØR Pulje 1
U9
U9 piger 5:5 (15) 2 - 13. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 3
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) begynder - 11. maj Pulje 2
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 13. april Pulje 25
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 18
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 23
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 24
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 29
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 32
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) -13. april Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 27. april Pulje 1
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 11. maj Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U7 piger 3:3 (17-18) - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 1
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 2
Sommerland Sj. Pige Cup 3:3 U-7(17-18) Pulje 3
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 20
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 3

Log ind