D
T
M
S

Boldklubben Fremad Valby

Ryd
Hold Pulje
Senior
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
Gjensidige Kvindepokalen 2024/25 - Øst Pokal
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
KS Herre 23/24 P1
Serie 2, P2/3 Forår P3
Serie 2, P2/3 Forår P2
Serie 3, P2/5 Forår P3
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P4
Serie 5, P2/5 Forår - Dommerløs P2
Serie 1, Kvinder Forår P1
Serie 2, Kvinder Forår P1
Serie 2, Kvinder Forår P2
Kvinde Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Hovedstads 7’er pokalen Herre Senior P1
Oddset Pokalen 2024 Pulje 1
Herre Senior M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 1 7:7 Forår - Dommerløs P2
Herre Senior 2 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 3 7:7 Forår - Dommerløs P1
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P8
Herre Senior 4 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P4
Herre Senior 5 7:7 Forår - Dommerløs P3
M+32 2 7:7 - Dommerløs Pulje 2
M+40 M 7:7 Forår - Dommerløs Mester
M+40 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
M+60 1 7:7 Forår - Dommerløs Pulje 1
U14
U14 Drenge 1 (10) Forår P1
U14 Drenge 5 (10) Forår 2024 Pulje 5
U14 Piger 1 (10) 7:7 Forår 2024 Pulje 1
U13
U13 Drenge 1 (11) 8:8 Forår dommerløs P1
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4D
U13 Drenge 4 (11) 8:8 Forår dommerløs P4C
U13 Piger 2 (11) 8:8 Forår 2024 dommerløs P2
U12
U12 Drenge 2 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Drenge 3 (12) 8:8 Forår Grøn
U12 Drenge 4 (12) 8:8 Forår Blå
U12 Piger 3 (12) 8:8 Forår Pulje 2
U12 Drenge 2 (13) 8:8 Efterår
U12 Drenge 3 (13) 8:8 Efterår
U11
U11 Drenge 1 (13) 8:8 Forår Grøn
U11 Drenge 2 (13) 8:8 Forår Orange
U11 Drenge 3 (13) 8:8 Forår Rød
U11 Piger 2 (13) 8:8 Forår Pulje 1
U11 Drenge 2 (14) 8:8 Efterår
U11 Drenge 3 (14) 8:8 Efterår
U10
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Hvid
U10 Drenge 2 (14) 5:5 Forår Rød
U10 Drenge 3 (14) 5:5 Forår Sort
U10 Drenge 4 (14) 5:5 Forår Brun
U10 Piger 2 (14) 5:5 Forår Pulje 1
U10 Drenge 1 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår
U10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår
U9
U9 Drenge 1 (15) 5:5 Forår Hvid
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Blå
U9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår Grøn
U9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår Rød
U9 Drenge 2 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 3 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U9 Drenge 4 (16) 5:5 Efterår
U8
U8 Drenge 2 (16) 5:5 Forår Rød
U8 Drenge 3 (16) 5:5 Forår Sort
U8 Drenge 4 (16) 5:5 Forår Blå
U8 Piger (16) 5:5 Forår Pulje 1
U8 Drenge 2 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 3 (17) 5:5 Efterår
U8 Drenge 4 (17) 5:5 Efterår
U7
U7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Sort
U7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår Orange
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 2
U7 Piger (17) 3:3 Forår Pulje 1
U7 Drenge Øvet (18) 3:3 Efterår
U6
U6 Dr. Lørdag 8/6 kl.10-16 i B 1908 Pulje 3
U6 Piger (18) 3:3 Forår Pulje 1

Log ind