D
T
M
S

Brøndbyernes IF

Ryd
Hold Pulje
Senior
3F Superliga - Grundspil 2024/25 SL
Gjensidige Kvindeliga 2023/24 DNK
Gjensidige Kvindeliga Slutspil Pulje 1
Futsal Liga - Herrer Futsal Liga
Gjensidige Kvindepokalen 2023/24 Pulje 1
Serie 1 Pulje 1
Serie 2
Serie 3
Serie 4A - Forår Pulje 2
Serie 6 - Forår Pulje 2
Serie 6 - Efterår
Kvindesjællandsserien - Efterår
Kvindeserie 1 - Forår Pulje 1
SM FINALS Kvindeserie 1 Pulje 1
U21 B, 2024 forår (2002 og yngre) Pulje 1
Old Boys-LP Øst
M+32 1 - 2024 Pulje 2
M+32 2 - 2024 Pulje 2
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 3
8:8 M+45 2 - Efterår
U19
U19 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
U19 Piger Liga 2023/24 DM
U19 Drenge Liga 1 Efterår (06-07) 2024 Pulje 1
U19 Drenge Mester (05-06) Forår Pulje 1
U18
U18 Piger (06-07) Forår Pulje 1
U17
U17 Drenge Ligaen 2023/24 Liga
U17 Drenge Liga 2 Efterår (08) 2024 Pulje 1
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
U17 Drenge 1 (07) Forår Pulje 2
U17 Drenge 1 (08) Efterår
U17 Drenge Øst 1 Forår (07) 2024 Øst 1
U16
U16 Piger Liga 2023/24 DM
U16 Piger Liga 1/2(09) efterår Pulje 1
U16 Piger 2 (09) Efterår
U16 Drenge Reserve Øst 23/24 (08) P1
U16 Drenge Reserve Øst Efterår 2024 (09) Pulje 1
U15
U15 Drenge Ligaen 2023/24 Pulje 1
U15 Drenge 1 (09) Forår Pulje 2
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Drenge 1 (10) Efterår
U15 Drenge 2 (10) Efterår
U15 Drenge 3 (10) Efterår
U15 Drenge 4 (09) Forår Pulje 2
U15 Piger 1 (09) Forår Pulje 1
U15 Piger 2 (09) Forår Pulje 2
8:8 U15 Piger (09) Forår Pulje 2
8:8 U15 Piger (10) Efterår
SM FINALS U15 drenge 1 Pulje 1
SM FINALS U15 drenge 4 Pulje 1
Parasport DM C-række (8:8) Pulje 1
U14
U14 Drenge Liga Øst 1 (11) efterår Pulje 1
U14 Drenge Liga Øst 1 (10) forår Pulje 1
U14 Piger Liga 1/2 (11) efterår Pulje 1
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 1 (11) Efterår
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 2
U14 Drenge 2 (11) Efterår
U14 Drenge 3 (11) Efterår
8:8 U14 Drenge (10) Forår Pulje 2
SM FINALS U14 drenge 1 Pulje 1
U13
U13 Drenge Liga Øst 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
U13 Drenge Liga Øst 1(11) forår Pulje 1
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje A
U13 Piger Liga 1 8:8 (11) forår Pulje 1
U13 Piger Liga 1 8:8 (12) efterår Pulje 1
8:8 U13 Drenge M (12) Efterår
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Drenge 3 (11) Forår Pulje 3
8:8 U13 Drenge 3 (12) Efterår
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 2
8:8 U13 Piger 2 (12) Efterår
8:8 U13 Piger 3 (12) Efterår
Finals U13 Pige 2 8:8 Pulje 1
U12
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 4
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 1 8:8 (13) Efterår
U12 Piger 2 8:8 (12) Forår Pulje 3
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår
U11
U11 Drenge SU 8:8 (14) Efterår
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 4
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 3
U11 Piger 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
U11 Piger 3 8:8 (14) Efterår
U10
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 2
U10 pige 5:5 (14) 1 - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 pige 5:5 (14) beg - 8v8 mål uden pause 23 juni Pulje 1
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 2
U10 drenge 5:5 (14) 1 - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 28. april Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 4
U10 drenge 5:5 (14) 2 - 16. juni Medaljestævne Pulje 2
U10 piger 5:5 (14) 1 - 28. april Pulje 1
U10 piger 5:5 (14) 2 - 12. maj Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 28. april Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 12. maj Pulje 3
U10 piger 5:5 (14) begynder - 16. juni Medaljestæv Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10 (14) 5:5 1 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U10(14) 5:5 2-3 LØR Pulje 2
U9
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 5
U9 drenge 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 3
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 27. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 2 - 11. maj Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 27. april Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 7
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 11. maj Pulje 8
U9 drenge 5:5 (15) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 12
U9 piger 5:5 (15) 1 - 27. april Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) 1 - 11. maj Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) begynder - 27. april Pulje 1
U9 piger 5:5 (15) begynder - 11. maj Pulje 2
U9 piger 5:5 (15) begynder - 15. juni Medaljestævn Pulje 4
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 2 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U9 (15) 5:5 3 LØR Pulje 1
U8
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 27. april Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 11. maj Pulje 1
U8 drenge 5:5 (16) 1 - 15. juni Medaljestævne Pulje 2
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 11. maj Pulje 7
U8 drenge 5:5 (16) 2 - 15. juni Medaljestævne Pulje 11
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 27. april Pulje 9
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 11. maj Pulje 5
U8 drenge 5:5 (16) 3 - 15. juni Medaljestævne Pulje 7
U7
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 31
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 30
U7 drenge 3:3 (17) - 27. april Pulje 31
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 17
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 11. maj Pulje 16
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 14
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 15
U7 drenge 3:3 (17) - 15. juni Medaljestævne Pulje 16
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U7 (17) 3:3 LØR Pulje 3
U6
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 12
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 13
U6 drenge 3:3 (18) - 28. april Pulje 14
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 19
U6 drenge 3:3 (18) - 12. maj Pulje 20
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 16
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 17
U6 drenge 3:3 (18) - 16. juni Medaljestævne Pulje 18
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 LØR Pulje 2
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 LØR Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U6 (18) 3:3 LØR Pulje 4
U5
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 1
U5 drenge 3:3 (19) - 28. april Pulje 1
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
U5 drenge 3:3 (19) - 12. maj Pulje 3
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 4
U5 drenge 3:3 (19) - 16. juni Medaljestævne Pulje 3
Sommerland Sjælland Drenge Cup U5 (19) 3:3 LØR Pulje 1
Sommerland Sjælland Drenge Cup U5 (19) 3:3 LØR Pulje 1

Log ind