MENU

Indefodbold 2020/21 HS indledende, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
608260
21-11 2020
Kl. 14:30
LUIF (2) TGB Tingstedhallen Tingsted BK
608270
21-11 2020
Kl. 14:40
Tingsted (3) SB Tingstedhallen Tingsted BK
608271
21-11 2020
Kl. 14:50
Tingsted (1) Nykøbing FC (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608272
21-11 2020
Kl. 15:00
Væggerløse (1) LUIF (2) Tingstedhallen Tingsted BK
608273
21-11 2020
Kl. 15:10
SB TGB Tingstedhallen Tingsted BK
608274
21-11 2020
Kl. 15:20
Tingsted (3) Tingsted (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608275
21-11 2020
Kl. 15:30
Nykøbing FC (1) Væggerløse (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608287
21-11 2020
Kl. 15:40
LUIF (2) SB Tingstedhallen Tingsted BK
608312
21-11 2020
Kl. 15:50
TGB Tingsted (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608313
21-11 2020
Kl. 16:00
Nykøbing FC (1) Tingsted (3) Tingstedhallen Tingsted BK
608314
21-11 2020
Kl. 16:10
Væggerløse (1) SB Tingstedhallen Tingsted BK
608315
21-11 2020
Kl. 16:20
Tingsted (1) LUIF (2) Tingstedhallen Tingsted BK
608316
21-11 2020
Kl. 16:30
TGB Nykøbing FC (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608318
21-11 2020
Kl. 16:40
Væggerløse (1) Tingsted (3) Tingstedhallen Tingsted BK
608319
21-11 2020
Kl. 16:50
SB Tingsted (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608320
21-11 2020
Kl. 17:00
Nykøbing FC (1) LUIF (2) Tingstedhallen Tingsted BK
557409
06-12 2020
Kl. 10:00
Tingsted (3) TGB Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
560007
06-12 2020
Kl. 10:10
Tingsted (1) Væggerløse (1) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
560008
06-12 2020
Kl. 10:20
Nykøbing FC (1) SB Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
560009
06-12 2020
Kl. 10:30
LUIF (2) Tingsted (3) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
560010
06-12 2020
Kl. 10:40
Væggerløse (1) TGB Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
560011
06-12 2020
Kl. 10:50
Nykøbing FC (1) Tingsted (1) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
560012
06-12 2020
Kl. 11:00
TGB LUIF (2) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
560013
06-12 2020
Kl. 11:10
SB Tingsted (3) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
560014
06-12 2020
Kl. 11:20
LUIF (2) Væggerløse (1) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
606357
06-12 2020
Kl. 11:30
TGB SB Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
606798
06-12 2020
Kl. 11:40
Tingsted (1) Tingsted (3) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
606813
06-12 2020
Kl. 11:50
Væggerløse (1) Nykøbing FC (1) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
606814
06-12 2020
Kl. 12:00
SB LUIF (2) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
606815
06-12 2020
Kl. 12:10
Tingsted (1) TGB Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
607014
06-12 2020
Kl. 12:20
Tingsted (3) Nykøbing FC (1) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
607391
06-12 2020
Kl. 12:30
SB Væggerløse (1) Torebyhallen Bane 1
UDS
TGB
607392
10-01 2021
Kl. 11:40
LUIF (2) Tingsted (1) Tingstedhallen Tingsted BK
607393
10-01 2021
Kl. 11:50
Nykøbing FC (1) TGB Tingstedhallen Tingsted BK
607394
10-01 2021
Kl. 12:00
Tingsted (3) Væggerløse (1) Tingstedhallen Tingsted BK
607395
10-01 2021
Kl. 12:10
Tingsted (1) SB Tingstedhallen Tingsted BK
607410
10-01 2021
Kl. 12:20
LUIF (2) Nykøbing FC (1) Tingstedhallen Tingsted BK
607414
10-01 2021
Kl. 12:30
TGB Tingsted (3) Tingstedhallen Tingsted BK
607415
10-01 2021
Kl. 12:40
Væggerløse (1) Tingsted (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608251
10-01 2021
Kl. 12:50
SB Nykøbing FC (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608252
10-01 2021
Kl. 13:00
Tingsted (3) LUIF (2) Tingstedhallen Tingsted BK
608253
10-01 2021
Kl. 13:10
TGB Væggerløse (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608254
10-01 2021
Kl. 13:20
Tingsted (1) Nykøbing FC (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608255
10-01 2021
Kl. 13:30
LUIF (2) TGB Tingstedhallen Tingsted BK
608256
10-01 2021
Kl. 13:40
Tingsted (3) SB Tingstedhallen Tingsted BK
608257
10-01 2021
Kl. 13:50
Væggerløse (1) LUIF (2) Tingstedhallen Tingsted BK
608258
10-01 2021
Kl. 14:00
SB TGB Tingstedhallen Tingsted BK
608259
10-01 2021
Kl. 14:10
Tingsted (3) Tingsted (1) Tingstedhallen Tingsted BK
608331
24-01 2021
Kl. 12:30
Nykøbing FC (1) Væggerløse (1) Torebyhallen TGB
126340
24-01 2021
Kl. 12:40
LUIF (2) SB Torebyhallen TGB
126890
24-01 2021
Kl. 12:50
TGB Tingsted (1) Torebyhallen TGB
126899
24-01 2021
Kl. 13:00
Nykøbing FC (1) Tingsted (3) Torebyhallen TGB
126900
24-01 2021
Kl. 13:10
Væggerløse (1) SB Torebyhallen TGB
126901
24-01 2021
Kl. 13:20
Tingsted (1) LUIF (2) Torebyhallen TGB
126902
24-01 2021
Kl. 13:30
TGB Nykøbing FC (1) Torebyhallen TGB
127590
24-01 2021
Kl. 13:40
Væggerløse (1) Tingsted (3) Torebyhallen TGB
127591
24-01 2021
Kl. 13:50
SB Tingsted (1) Torebyhallen TGB
127610
24-01 2021
Kl. 14:00
Nykøbing FC (1) LUIF (2) Torebyhallen TGB
127611
24-01 2021
Kl. 14:10
Tingsted (3) TGB Torebyhallen TGB
127612
24-01 2021
Kl. 14:20
Tingsted (1) Væggerløse (1) Torebyhallen TGB
127613
24-01 2021
Kl. 14:30
Nykøbing FC (1) SB Torebyhallen TGB
127614
24-01 2021
Kl. 14:40
LUIF (2) Tingsted (3) Torebyhallen TGB
142073
24-01 2021
Kl. 14:50
Væggerløse (1) TGB Torebyhallen TGB
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768
Nr. 1 og Nr. 2 i de tre puljer spiller finalestævne søndag d. 31/1 2021 i Tingsted. 

Log ind