MENU

Herre S1 Efterår 2021 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
353942 fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Branderslev IF B 1938 Branderslev stadion
Udehold taberdømt
354034
14-08 2021
Kl. 15:30
B. Frem Eskilstrup JP Air Tech Arena
Udehold taberdømt
354036
15-08 2021
Kl. 11:00
FC Nakskov Systofte OK+ stadion
1 - 6
354037
ti
17-08 2021
Kl. 18:45
Horbelev NAB Horbelev stadion
2 - 1
354038
on
18-08 2021
Kl. 18:30
Tingsted DMI Tingsted stadion
2 - 1
354039
fr
20-08 2021
Kl. 18:45
NAB Tingsted Burger King Arena Nr. Alslev
1 - 2
354043
fr
20-08 2021
Kl. 18:45
Væggerløse FC Nakskov NBJ Arena
1 - 3
354042
21-08 2021
Kl. 13:30
DMI B. Frem DMI´s anlæg
0 - 1
354044
21-08 2021
Kl. 13:30
Systofte Branderslev IF OK+ Arena
1 - 3
354046
22-08 2021
Kl. 11:00
B 1938 Horbelev Idestrup stadion
3 - 5
354041 to
26-08 2021
Kl. 18:30
Eskilstrup Guldborg IF Eskilstrup stadion
0 - 2
354062
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Horbelev Systofte Horbelev stadion
1 - 2
354048
28-08 2021
Kl. 15:30
NAB DMI Burger King Arena Nr. Alslev
2 - 0
354047
29-08 2021
Kl. 11:00
Branderslev IF Væggerløse Branderslev stadion
7 - 2
354060
29-08 2021
Kl. 11:00
Guldborg IF B. Frem Guldborg stadion
Hjemmehold taberdømt
354061
29-08 2021
Kl. 13:00
FC Nakskov Eskilstrup OK+ stadion
7 - 1
284297
to
02-09 2021
Kl. 18:00
B. Frem FC Nakskov JP Air Tech Arena
3 - 3
354065
04-09 2021
Kl. 13:30
Eskilstrup Branderslev IF Eskilstrup stadion
2 - 5
284298
04-09 2021
Kl. 15:30
Væggerløse Horbelev NBJ Arena
1 - 2
354351
05-09 2021
Kl. 13:00
B 1938 NAB Burger King Arena Nr. Alslev
1 - 0
284296 ti
07-09 2021
Kl. 18:00
DMI Guldborg IF DMI´s anlæg
6 - 0
284303
ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Systofte Tingsted OK+ Arena
0 - 4
357393
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
NAB Systofte Burger King Arena Nr. Alslev
1 - 2
358691
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Horbelev Eskilstrup Horbelev stadion
4 - 1
358692
11-09 2021
Kl. 13:00
Tingsted Væggerløse Tingsted stadion
7 - 1
315608
12-09 2021
Kl. 11:00
B 1938 DMI Idestrup stadion
5 - 1
354352
12-09 2021
Kl. 11:00
Branderslev IF B. Frem Branderslev stadion
2 - 2
365898
18-09 2021
Kl. 12:00
Guldborg IF Branderslev IF Guldborg stadion
Hjemmehold taberdømt
365877
18-09 2021
Kl. 13:30
Eskilstrup Tingsted Eskilstrup stadion
0 - 3
365892
18-09 2021
Kl. 15:30
DMI FC Nakskov DMI´s anlæg
0 - 13
365939
19-09 2021
Kl. 11:00
Systofte B 1938 OK+ Arena
0 - 2
365893
19-09 2021
Kl. 13:00
B. Frem Horbelev JP Air Tech Arena
4 - 0
365895
19-09 2021
Kl. 13:00
Væggerløse NAB NBJ Arena
0 - 4
365981
25-09 2021
Kl. 13:30
B 1938 Væggerløse Idestrup stadion
3 - 4
365982
25-09 2021
Kl. 13:30
Horbelev Guldborg IF Horbelev stadion
Udehold taberdømt
365980
26-09 2021
Kl. 11:00
Systofte DMI OK+ Arena
6 - 1
366004
26-09 2021
Kl. 11:00
Tingsted B. Frem Tingsted stadion
0 - 2
365979
26-09 2021
Kl. 13:00
NAB Eskilstrup Burger King Arena Nr. Alslev
4 - 3
315607
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
FC Nakskov Guldborg IF OK+ stadion
17 - 1
354063
to
30-09 2021
Kl. 18:00
Tingsted B 1938 Tingsted stadion
3 - 0
366005
02-10 2021
Kl. 13:30
Eskilstrup B 1938 Eskilstrup stadion
2 - 7
366006
02-10 2021
Kl. 15:30
DMI Branderslev IF DMI´s anlæg
3 - 4
366011
03-10 2021
Kl. 11:00
FC Nakskov Horbelev OK+ stadion
5 - 2
366007
03-10 2021
Kl. 13:00
B. Frem NAB JP Air Tech Arena
1 - 1
366008
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Væggerløse Systofte Zoo Banen (11 mands kunst)
2 - 3
366010
on
06-10 2021
Kl. 19:00
Guldborg IF Tingsted Zoo Banen (11 mands kunst)
0 - 15
366026
09-10 2021
Kl. 13:30
Systofte Eskilstrup OK+ Arena
5 - 1
366023
09-10 2021
Kl. 15:30
Væggerløse DMI NBJ Arena
4 - 2
366027
10-10 2021
Kl. 11:00
B 1938 B. Frem Idestrup stadion
3 - 2
366028
10-10 2021
Kl. 11:00
Horbelev Branderslev IF Horbelev stadion
1 - 7
366033
10-10 2021
Kl. 11:00
Tingsted FC Nakskov Tingsted stadion
6 - 2
366012
10-10 2021
Kl. 13:00
NAB Guldborg IF Burger King Arena Nr. Alslev
Udehold taberdømt
366044
fr
15-10 2021
Kl. 19:00
FC Nakskov NAB OK+ stadion
1 - 0
366037
16-10 2021
Kl. 13:30
Branderslev IF Tingsted Branderslev stadion
4 - 0
366038
16-10 2021
Kl. 13:30
Eskilstrup Væggerløse Eskilstrup stadion
1 - 2
366041
16-10 2021
Kl. 15:30
B. Frem Systofte JP Air Tech Arena
1 - 2
366040
17-10 2021
Kl. 10:30
DMI Horbelev DMI´s anlæg
4 - 4
366045
24-10 2021
Kl. 13:00
NAB Branderslev IF Burger King Arena Nr. Alslev
3 - 0
366098
24-10 2021
Kl. 13:00
DMI Eskilstrup DMI´s anlæg
2 - 0
366099
24-10 2021
Kl. 13:00
Væggerløse B. Frem NBJ Arena
0 - 7
366100
24-10 2021
Kl. 13:00
Systofte Guldborg IF OK+ Arena
Udehold taberdømt
368175
24-10 2021
Kl. 13:00
B 1938 FC Nakskov Idestrup stadion
3 - 3
368390
24-10 2021
Kl. 13:00
Tingsted Horbelev Tingsted stadion
5 - 0
354035
30-10 2021
Kl. 13:30
Guldborg IF Væggerløse Guldborg stadion
5 - 1
365978
30-10 2021
Kl. 13:30
Branderslev IF FC Nakskov Branderslev stadion
4 - 2
366043
fr
05-11 2021
Kl. 19:00
Guldborg IF B 1938 Zoo Banen (11 mands kunst)
0 - 14
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Lolland-Falster på mail eller på tlf: 5482 6768

Log ind