MENU
D
T
M
S

U12 Drenge 4 8-mands (11) Efterår, Pulje 4 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
643057 ma
08-08 2022
Kl. 18:00
Oversidder IF Frem Bjæverskov
643059 on
10-08 2022
Kl. 19:00
Køge BK VG Fodbold (1) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
0
-
2
643060
13-08 2022
Kl. 10:00
FC Storebælt Benløse IF Korsør ny Stadion
4
-
1
643061
14-08 2022
Kl. 14:30
Solrød FC Herfølge BK Solrød Idrætscenter
2
-
2
643062 ti
16-08 2022
Kl. 18:00
Benløse IF Solrød FC Benløsehallen
4
-
5
643063
ti
16-08 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov FC Storebælt Bjæverskov Stadion
0
-
7
643064 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Stenlille IF Oversidder Stenlille Stadion
643065
20-08 2022
Kl. 11:00
VG Fodbold (1) Ringsted IF Ramsøhallen
4
-
5
643068 ma
22-08 2022
Kl. 18:00
Oversidder VG Fodbold (1)
643058
ti
23-08 2022
Kl. 17:30
Ringsted IF Stenlille IF Ringsted Stadion
6
-
5
643067
on
24-08 2022
Kl. 18:00
Benløse IF IF Frem Bjæverskov Benløsehallen
9
-
4
643069
28-08 2022
Kl. 10:00
Ringsted IF Herfølge BK Ringsted Stadion
3
-
6
643072 ti
30-08 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Solrød FC Bjæverskov Stadion
1
-
2
624688 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Herfølge BK Oversidder Capelli Sport Stadion
643073
on
31-08 2022
Kl. 18:45
Stenlille IF Benløse IF Stenlille Stadion
2
-
3
643074
on
31-08 2022
Kl. 18:45
Køge BK Ringsted IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
2
643071
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
Solrød FC Køge BK Solrød Idrætscenter
1
-
1
624687
03-09 2022
Kl. 11:00
VG Fodbold (1) FC Storebælt Viby Idrætsanlæg
3
-
4
624690 ma
05-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Køge BK
624689 ti
06-09 2022
Kl. 18:00
Benløse IF VG Fodbold (1) Benløsehallen
3
-
3
624691
ti
06-09 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Stenlille IF Bjæverskov Stadion
3
-
3
624692
on
07-09 2022
Kl. 18:30
FC Storebælt Herfølge BK Korsør ny Stadion
6
-
1
624693
10-09 2022
Kl. 14:30
Solrød FC Ringsted IF Solrød Idrætscenter
0
-
3
643066
ma
12-09 2022
Kl. 18:30
Herfølge BK Køge BK Capelli Sport Stadion
3
-
3
624695 on
14-09 2022
Kl. 18:15
Stenlille IF Solrød FC Stenlille Stadion
4
-
4
624696
on
14-09 2022
Kl. 18:15
Køge BK FC Storebælt Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
643075
on
14-09 2022
Kl. 18:15
Herfølge BK Benløse IF Capelli Sport Stadion
2
-
3
643070
17-09 2022
Kl. 10:30
FC Storebælt Stenlille IF Korsør ny Stadion
Udehold taberdømt
624697
17-09 2022
Kl. 11:00
VG Fodbold (1) IF Frem Bjæverskov Viby Idrætsanlæg
5
-
2
624694
18-09 2022
Kl. 10:00
Ringsted IF Oversidder Ringsted Stadion
643076 ti
20-09 2022
Kl. 18:00
Benløse IF Køge BK Benløsehallen
2
-
1
643077
ti
20-09 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Herfølge BK Bjæverskov Stadion
1
-
10
643078 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Stenlille IF VG Fodbold (1) Stenlille Stadion
2
-
4
643079
24-09 2022
Kl. 10:45
FC Storebælt Ringsted IF Korsør ny Stadion
8
-
1
643080
25-09 2022
Kl. 14:30
Solrød FC Oversidder Solrød Idrætscenter
643083
on
28-09 2022
Kl. 17:30
Køge BK IF Frem Bjæverskov Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
3
643085
on
28-09 2022
Kl. 17:30
Herfølge BK Stenlille IF Capelli Sport Stadion
3
-
4
643081 on
28-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder FC Storebælt
643082
02-10 2022
Kl. 11:15
Ringsted IF Benløse IF Ringsted Stadion
2
-
2
643084
02-10 2022
Kl. 14:30
Solrød FC VG Fodbold (1) Solrød Idrætscenter
3
-
2
643087
ti
04-10 2022
Kl. 18:30
IF Frem Bjæverskov Ringsted IF Bjæverskov Stadion
1
-
7
643088 on
05-10 2022
Kl. 17:15
Stenlille IF Køge BK Stenlille Stadion
3
-
7
643091
on
05-10 2022
Kl. 18:00
VG Fodbold (1) Herfølge BK Viby Idrætsanlæg
5
-
6
643086
08-10 2022
Kl. 10:00
Benløse IF Oversidder Benløsehallen
643090
08-10 2022
Kl. 10:00
FC Storebælt Solrød FC Korsør ny Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind