Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
618647 |
to11-08 2022
|
18:45 | KL Køleteknik Arena |
1
-
3
|
11. aug 2022
18:45
NFB
1
MB
3
|
||||||||||||||
618648 |
fr12-08 2022
|
19:00 | Nykøbing FC |
13
-
1
|
12. aug 2022
19:00
Nykøbing FC
13
SB
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
619270 |
ti16-08 2022
|
18:30 | Tingsted stadion |
1
-
3
|
16. aug 2022
18:30
Tingsted
1
Væggerløse
3
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
618649 |
ti16-08 2022
|
18:45 | DMI´s anlæg |
0
-
3
|
16. aug 2022
18:45
DMI
0
FC Nakskov
3
|
||||||||||||||
618646 |
ti16-08 2022
|
19:00 | Fugl´s Arena |
4
-
2
|
16. aug 2022
19:00
SIF
4
ØUB
2
|
||||||||||||||
618645 |
to18-08 2022
|
19:00 | Kosmos Arena |
8
-
1
|
18. aug 2022
19:00
Rødby
8
Horslunde
1
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
619272 |
fr19-08 2022
|
18:45 | Øster Ulslev stadion |
0
-
3
|
19. aug 2022
18:45
ØUB
0
NFB
3
|
||||||||||||||
619273 |
fr19-08 2022
|
18:45 | JBJ Arena |
5
-
0
|
19. aug 2022
18:45
Væggerløse
5
SIF
0
|
||||||||||||||
619274 |
fr19-08 2022
|
19:00 | Lollands Bank stadion |
2
-
1
|
19. aug 2022
19:00
MB
2
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
619271 |
fr19-08 2022
|
19:00 | OK+ stadion |
0
-
0
|
19. aug 2022
19:00
FC Nakskov
0
Tingsted
0
|
||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
619275 |
sø21-08 2022
|
11:00 | XL byg P.W. Wulff arena |
2
-
10
|
21. aug 2022
11:00
SB
2
Rødby
10
|
||||||||||||||
619276 |
ti23-08 2022
|
18:45 | Dickows vvs arena |
6
-
1
|
23. aug 2022
18:45
Horslunde
6
DMI
1
|
||||||||||||||
619281 |
fr26-08 2022
|
18:30 | DMI´s anlæg |
4
-
0
|
26. aug 2022
18:30
DMI
4
SB
0
|
||||||||||||||
619277 |
fr26-08 2022
|
18:45 | Kosmos Arena |
2
-
0
|
26. aug 2022
18:45
Rødby
2
MB
0
|
||||||||||||||
619280 |
fr26-08 2022
|
18:45 | Nykøbing FC |
4
-
1
|
26. aug 2022
18:45
Nykøbing FC
4
ØUB
1
|
||||||||||||||
619278 |
lø27-08 2022
|
15:30 | OK+ stadion |
6
-
2
|
27. aug 2022
15:30
FC Nakskov
6
Væggerløse
2
|
||||||||||||||
619279 |
lø27-08 2022
|
15:30 | KL Køleteknik Arena |
4
-
1
|
27. aug 2022
15:30
NFB
4
SIF
1
|
||||||||||||||
623092 |
sø28-08 2022
|
11:00 | Tingsted stadion |
3
-
0
|
28. aug 2022
11:00
Tingsted
3
Horslunde
0
|
||||||||||||||
623119 |
ti30-08 2022
|
18:30 | Fugl´s Arena |
1
-
3
|
30. aug 2022
18:30
SIF
1
FC Nakskov
3
|
||||||||||||||
623093 |
to01-09 2022
|
18:30 | Øster Ulslev stadion |
2
-
5
|
01. sep 2022
18:30
ØUB
2
Rødby
5
|
||||||||||||||
623096 |
fr02-09 2022
|
18:15 | Lollands Bank stadion |
4
-
2
|
02. sep 2022
18:15
MB
4
DMI
2
|
||||||||||||||
623098 |
fr02-09 2022
|
18:15 | Dickows vvs arena |
2
-
2
|
02. sep 2022
18:15
Horslunde
2
FC Nakskov
2
|
||||||||||||||
623094 |
sø04-09 2022
|
11:00 | JBJ Arena |
2
-
0
|
04. sep 2022
11:00
Væggerløse
2
NFB
0
|
||||||||||||||
623095 |
sø04-09 2022
|
11:00 | Fugl´s Arena |
1
-
10
|
04. sep 2022
11:00
SIF
1
Nykøbing FC
10
|
||||||||||||||
623120 |
ti06-09 2022
|
18:15 | Lollands Bank stadion |
5
-
0
|
06. sep 2022
18:15
MB
5
SB
0
|
||||||||||||||
623102 |
lø10-09 2022
|
13:00 | Dickows vvs arena |
2
-
6
|
10. sep 2022
13:00
Horslunde
2
Væggerløse
6
|
||||||||||||||
623103 |
lø10-09 2022
|
13:30 | DMI´s anlæg |
1
-
2
|
10. sep 2022
13:30
DMI
1
ØUB
2
|
||||||||||||||
623100 |
lø10-09 2022
|
15:30 | OK+ stadion |
5
-
0
|
10. sep 2022
15:30
FC Nakskov
5
SB
0
|
||||||||||||||
623099 |
sø11-09 2022
|
11:00 | Kosmos Arena |
2
-
1
|
11. sep 2022
11:00
Rødby
2
SIF
1
|
||||||||||||||
623104 |
sø11-09 2022
|
11:00 | Tingsted stadion |
1
-
2
|
11. sep 2022
11:00
Tingsted
1
MB
2
|
||||||||||||||
623108 |
to15-09 2022
|
18:00 | Lollands Bank stadion |
3
-
0
|
15. sep 2022
18:00
MB
3
FC Nakskov
0
|
||||||||||||||
623109 |
lø17-09 2022
|
15:30 | KL Køleteknik Arena |
3
-
4
|
17. sep 2022
15:30
NFB
3
Rødby
4
|
||||||||||||||
623105 |
sø18-09 2022
|
11:00 | Øster Ulslev stadion |
2
-
4
|
18. sep 2022
11:00
ØUB
2
Tingsted
4
|
||||||||||||||
623107 |
sø18-09 2022
|
11:00 | Fugl´s Arena |
1
-
0
|
18. sep 2022
11:00
SIF
1
DMI
0
|
||||||||||||||
623110 |
sø18-09 2022
|
11:00 | XL byg P.W. Wulff arena |
1
-
5
|
18. sep 2022
11:00
SB
1
Horslunde
5
|
||||||||||||||
623106 |
ti20-09 2022
|
19:00 | Nykøbing FC |
5
-
1
|
20. sep 2022
19:00
Nykøbing FC
5
Væggerløse
1
|
||||||||||||||
623116 |
lø24-09 2022
|
13:00 | Tingsted stadion |
3
-
1
|
24. sep 2022
13:00
Tingsted
3
SIF
1
|
||||||||||||||
623112 |
lø24-09 2022
|
15:30 | OK+ stadion |
2
-
2
|
24. sep 2022
15:30
FC Nakskov
2
ØUB
2
|
||||||||||||||
623114 |
lø24-09 2022
|
15:30 | Dickows vvs arena |
1
-
2
|
24. sep 2022
15:30
Horslunde
1
MB
2
|
||||||||||||||
623111 |
sø25-09 2022
|
11:00 | Kosmos Arena |
2
-
2
|
25. sep 2022
11:00
Rødby
2
Nykøbing FC
2
|
||||||||||||||
623113 |
sø25-09 2022
|
11:00 | XL byg P.W. Wulff arena |
0
-
5
|
25. sep 2022
11:00
SB
0
Væggerløse
5
|
||||||||||||||
623115 |
sø25-09 2022
|
11:00 | DMI´s anlæg |
1
-
0
|
25. sep 2022
11:00
DMI
1
NFB
0
|
||||||||||||||
623122 |
fr30-09 2022
|
19:00 | Nykøbing FC |
3
-
1
|
30. sep 2022
19:00
Nykøbing FC
3
DMI
1
|
||||||||||||||
623118 |
lø01-10 2022
|
14:00 | JBJ Arena |
7
-
8
|
01. okt 2022
14:00
Væggerløse
7
Rødby
8
|
||||||||||||||
623121 |
lø01-10 2022
|
15:30 | KL Køleteknik Arena |
1
-
1
|
01. okt 2022
15:30
NFB
1
Tingsted
1
|
||||||||||||||
623117 |
sø02-10 2022
|
11:00 | Øster Ulslev stadion |
2
-
4
|
02. okt 2022
11:00
ØUB
2
Horslunde
4
|
||||||||||||||
623101 |
on05-10 2022
|
19:00 | Nykøbing FC |
4
-
0
|
05. okt 2022
19:00
Nykøbing FC
4
NFB
0
|
||||||||||||||
623125 |
lø08-10 2022
|
13:30 | XL byg P.W. Wulff arena |
1
-
5
|
08. okt 2022
13:30
SB
1
ØUB
5
|
||||||||||||||
623127 |
lø08-10 2022
|
13:30 | DMI´s anlæg |
1
-
5
|
08. okt 2022
13:30
DMI
1
Rødby
5
|
||||||||||||||
623123 |
lø08-10 2022
|
15:30 | OK+ stadion |
0
-
1
|
08. okt 2022
15:30
FC Nakskov
0
NFB
1
|
||||||||||||||
623124 |
sø09-10 2022
|
11:00 | Lollands Bank stadion |
3
-
3
|
09. okt 2022
11:00
MB
3
Væggerløse
3
|
||||||||||||||
623128 |
sø09-10 2022
|
11:00 | Tingsted stadion |
2
-
4
|
09. okt 2022
11:00
Tingsted
2
Nykøbing FC
4
|
||||||||||||||
623163 |
fr14-10 2022
|
19:00 | Nykøbing FC |
3
-
0
|
14. okt 2022
19:00
Nykøbing FC
3
FC Nakskov
0
|
||||||||||||||
623129 |
lø15-10 2022
|
15:30 | Kosmos Arena |
6
-
2
|
15. okt 2022
15:30
Rødby
6
Tingsted
2
|
||||||||||||||
623162 |
lø15-10 2022
|
15:30 | KL Køleteknik Arena |
5
-
1
|
15. okt 2022
15:30
NFB
5
Horslunde
1
|
||||||||||||||
623160 |
sø16-10 2022
|
11:00 | JBJ Arena |
6
-
1
|
16. okt 2022
11:00
Væggerløse
6
DMI
1
|
||||||||||||||
623161 |
sø16-10 2022
|
11:00 | XL byg P.W. Wulff arena |
1
-
2
|
16. okt 2022
11:00
SB
1
SIF
2
|
||||||||||||||
623159 |
ti18-10 2022
|
19:00 | Lollands Bank stadion |
4
-
0
|
18. okt 2022
19:00
MB
4
ØUB
0
|
||||||||||||||
623164 |
fr21-10 2022
|
19:00 | OK+ stadion |
1
-
3
|
21. okt 2022
19:00
FC Nakskov
1
Rødby
3
|
||||||||||||||
623169 |
lø22-10 2022
|
13:00 | Tingsted stadion |
4
-
0
|
22. okt 2022
13:00
Tingsted
4
DMI
0
|
||||||||||||||
623165 |
lø22-10 2022
|
15:30 | JBJ Arena |
12
-
2
|
22. okt 2022
15:30
Væggerløse
12
ØUB
2
|
||||||||||||||
623166 |
sø23-10 2022
|
11:00 | Lollands Bank stadion |
2
-
0
|
23. okt 2022
11:00
MB
2
SIF
0
|
||||||||||||||
623167 |
sø23-10 2022
|
11:00 | XL byg P.W. Wulff arena |
2
-
5
|
23. okt 2022
11:00
SB
2
NFB
5
|
||||||||||||||
623168 |
sø23-10 2022
|
11:00 | Dickows vvs arena |
1
-
4
|
23. okt 2022
11:00
Horslunde
1
Nykøbing FC
4
|
||||||||||||||
623097 |
lø29-10 2022
|
13:30 | XL byg P.W. Wulff arena |
3
-
3
|
29. okt 2022
13:30
SB
3
Tingsted
3
|
||||||||||||||
623126 |
lø12-11 2022
|
14:00 | Dickows vvs arena |
4
-
1
|
12. nov 2022
14:00
Horslunde
4
SIF
1
|
||||||||||||||
623190 |
to06-04 2023
|
13:15 | OK+ stadion |
3
-
1
|
06. apr 2023
13:15
FC Nakskov
3
DMI
1
|
||||||||||||||
623171 |
lø08-04 2023
|
13:30 | Øster Ulslev stadion |
2
-
0
|
08. apr 2023
13:30
ØUB
2
SIF
0
|
||||||||||||||
623172 |
lø08-04 2023
|
13:30 | Lollands Bank stadion |
4
-
2
|
08. apr 2023
13:30
MB
4
NFB
2
|
||||||||||||||
623189 |
lø08-04 2023
|
13:30 | XL byg P.W. Wulff arena |
0
-
3
|
08. apr 2023
13:30
SB
0
Nykøbing FC
3
|
||||||||||||||
623170 |
ti11-04 2023
|
18:15 | Dickows vvs arena |
2
-
8
|
11. apr 2023
18:15
Horslunde
2
Rødby
8
|
||||||||||||||
623191 |
ti11-04 2023
|
18:45 | Gundslevholm Idrætsefterskole kunstgræs |
0
-
0
|
11. apr 2023
18:45
Væggerløse
0
Tingsted
0
|
||||||||||||||
623857 |
fr14-04 2023
|
18:30 | Fugl´s Arena |
1
-
5
|
14. apr 2023
18:30
SIF
1
Væggerløse
5
|
||||||||||||||
623859 |
fr14-04 2023
|
18:30 | Nykøbing FC |
2
-
2
|
14. apr 2023
18:30
Nykøbing FC
2
MB
2
|
||||||||||||||
623192 |
lø15-04 2023
|
13:00 | Tingsted stadion |
0
-
8
|
15. apr 2023
13:00
Tingsted
0
FC Nakskov
8
|
||||||||||||||
623883 |
lø15-04 2023
|
13:30 | DMI´s anlæg |
6
-
0
|
15. apr 2023
13:30
DMI
6
Horslunde
0
|
||||||||||||||
623856 |
lø15-04 2023
|
15:30 | KL Køleteknik Arena |
1
-
0
|
15. apr 2023
15:30
NFB
1
ØUB
0
|
||||||||||||||
623860 |
sø16-04 2023
|
11:00 | Kosmos Arena |
6
-
0
|
16. apr 2023
11:00
Rødby
6
SB
0
|
||||||||||||||
623887 |
fr21-04 2023
|
18:15 | Øster Ulslev stadion |
3
-
1
|
21. apr 2023
18:15
ØUB
3
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
623885 |
fr21-04 2023
|
18:30 | JBJ Arena |
2
-
1
|
21. apr 2023
18:30
Væggerløse
2
FC Nakskov
1
|
||||||||||||||
623886 |
lø22-04 2023
|
13:30 | Fugl´s Arena |
2
-
3
|
22. apr 2023
13:30
SIF
2
NFB
3
|
||||||||||||||
623889 |
lø22-04 2023
|
13:30 | Dickows vvs arena |
1
-
2
|
22. apr 2023
13:30
Horslunde
1
Tingsted
2
|
||||||||||||||
623888 |
ti25-04 2023
|
18:30 | XL byg P.W. Wulff arena |
2
-
5
|
25. apr 2023
18:30
SB
2
DMI
5
|
||||||||||||||
623895 |
to27-04 2023
|
19:00 | OK+ stadion |
1
-
1
|
27. apr 2023
19:00
FC Nakskov
1
Horslunde
1
|
||||||||||||||
623890 |
fr28-04 2023
|
19:00 | Kosmos Arena |
3
-
1
|
28. apr 2023
19:00
Rødby
3
ØUB
1
|
||||||||||||||
623891 |
lø29-04 2023
|
15:45 | KL Køleteknik Arena |
2
-
3
|
29. apr 2023
15:45
NFB
2
Væggerløse
3
|
||||||||||||||
623894 |
sø30-04 2023
|
11:00 | Tingsted stadion |
2
-
0
|
30. apr 2023
11:00
Tingsted
2
SB
0
|
||||||||||||||
623899 |
ti02-05 2023
|
19:00 | JBJ Arena |
3
-
1
|
02. maj 2023
19:00
Væggerløse
3
Horslunde
1
|
||||||||||||||
623900 |
ti02-05 2023
|
19:00 | Øster Ulslev stadion |
0
-
0
|
02. maj 2023
19:00
ØUB
0
DMI
0
|
||||||||||||||
623897 |
on03-05 2023
|
19:00 | XL byg P.W. Wulff arena |
0
-
8
|
03. maj 2023
19:00
SB
0
FC Nakskov
8
|
||||||||||||||
623901 |
on03-05 2023
|
19:00 | Lollands Bank stadion |
8
-
0
|
03. maj 2023
19:00
MB
8
Tingsted
0
|
||||||||||||||
623906 |
fr05-05 2023
|
17:00 | Kosmos Arena |
5
-
0
|
05. maj 2023
17:00
Rødby
5
NFB
0
|
||||||||||||||
623905 |
lø06-05 2023
|
13:30 | OK+ stadion |
3
-
5
|
06. maj 2023
13:30
FC Nakskov
3
MB
5
|
||||||||||||||
623903 |
lø06-05 2023
|
15:30 | JBJ Arena |
4
-
3
|
06. maj 2023
15:30
Væggerløse
4
Nykøbing FC
3
|
||||||||||||||
623907 |
sø07-05 2023
|
11:00 | Dickows vvs arena |
4
-
0
|
07. maj 2023
11:00
Horslunde
4
SB
0
|
||||||||||||||
623898 |
ti09-05 2023
|
19:00 | KL Køleteknik Arena |
0
-
1
|
09. maj 2023
19:00
NFB
0
Nykøbing FC
1
|
||||||||||||||
623902 |
ti09-05 2023
|
19:00 | Tingsted stadion |
1
-
0
|
09. maj 2023
19:00
Tingsted
1
ØUB
0
|
||||||||||||||
623896 |
on10-05 2023
|
19:00 | Fugl´s Arena |
4
-
5
|
10. maj 2023
19:00
SIF
4
Rødby
5
|
||||||||||||||
623908 |
fr12-05 2023
|
19:00 | Nykøbing FC |
6
-
0
|
12. maj 2023
19:00
Nykøbing FC
6
Rødby
0
|
||||||||||||||
623910 |
fr12-05 2023
|
19:00 | JBJ Arena |
7
-
0
|
12. maj 2023
19:00
Væggerløse
7
SB
0
|
||||||||||||||
623911 |
fr12-05 2023
|
19:00 | Lollands Bank stadion |
6
-
1
|
12. maj 2023
19:00
MB
6
Horslunde
1
|
||||||||||||||
623977 |
fr12-05 2023
|
19:00 | Fugl´s Arena |
2
-
1
|
12. maj 2023
19:00
SIF
2
Tingsted
1
|
||||||||||||||
623912 |
lø13-05 2023
|
15:30 | KL Køleteknik Arena |
2
-
1
|
13. maj 2023
15:30
NFB
2
DMI
1
|
||||||||||||||
623909 |
sø14-05 2023
|
11:00 | Øster Ulslev stadion |
0
-
4
|
14. maj 2023
11:00
ØUB
0
FC Nakskov
4
|
||||||||||||||
623892 |
ti16-05 2023
|
19:00 | Nykøbing FC |
8
-
0
|
16. maj 2023
19:00
Nykøbing FC
8
SIF
0
|
||||||||||||||
623978 |
fr19-05 2023
|
19:00 | Dickows vvs arena |
4
-
1
|
19. maj 2023
19:00
Horslunde
4
ØUB
1
|
||||||||||||||
623979 |
fr19-05 2023
|
19:00 | Kosmos Arena |
1
-
4
|
19. maj 2023
19:00
Rødby
1
Væggerløse
4
|
||||||||||||||
623981 |
fr19-05 2023
|
19:00 | XL byg P.W. Wulff arena |
1
-
1
|
19. maj 2023
19:00
SB
1
MB
1
|
||||||||||||||
623983 |
fr19-05 2023
|
19:00 | DMI´s anlæg |
2
-
0
|
19. maj 2023
19:00
DMI
2
Nykøbing FC
0
|
||||||||||||||
623982 |
lø20-05 2023
|
13:00 | Tingsted stadion |
0
-
5
|
20. maj 2023
13:00
Tingsted
0
NFB
5
|
||||||||||||||
623980 |
lø20-05 2023
|
15:45 | OK+ stadion |
5
-
0
|
20. maj 2023
15:45
FC Nakskov
5
SIF
0
|
||||||||||||||
623884 |
on24-05 2023
|
18:45 | Lollands Bank stadion |
3
-
4
|
24. maj 2023
18:45
MB
3
Rødby
4
|
||||||||||||||
623893 |
ti30-05 2023
|
18:45 | DMI´s anlæg |
5
-
1
|
30. maj 2023
18:45
DMI
5
MB
1
|
||||||||||||||
623984 |
fr02-06 2023
|
19:00 | KL Køleteknik Arena |
0
-
1
|
02. jun 2023
19:00
NFB
0
FC Nakskov
1
|
||||||||||||||
623988 |
fr02-06 2023
|
19:00 | Kosmos Arena |
3
-
1
|
02. jun 2023
19:00
Rødby
3
DMI
1
|
||||||||||||||
623989 |
fr02-06 2023
|
19:00 | Nykøbing FC |
5
-
4
|
02. jun 2023
19:00
Nykøbing FC
5
Tingsted
4
|
||||||||||||||
623985 |
lø03-06 2023
|
15:30 | JBJ Arena |
4
-
0
|
03. jun 2023
15:30
Væggerløse
4
MB
0
|
||||||||||||||
623986 |
sø04-06 2023
|
11:00 | Øster Ulslev stadion |
2
-
1
|
04. jun 2023
11:00
ØUB
2
SB
1
|
||||||||||||||
623987 |
sø04-06 2023
|
11:00 | Fugl´s Arena |
1
-
1
|
04. jun 2023
11:00
SIF
1
Horslunde
1
|
||||||||||||||
623993 |
to08-06 2023
|
19:00 | Fugl´s Arena |
0
-
1
|
08. jun 2023
19:00
SIF
0
SB
1
|
||||||||||||||
623995 |
to08-06 2023
|
19:00 | OK+ stadion |
1
-
4
|
08. jun 2023
19:00
FC Nakskov
1
Nykøbing FC
4
|
||||||||||||||
623991 |
fr09-06 2023
|
19:00 | Øster Ulslev stadion |
1
-
3
|
09. jun 2023
19:00
ØUB
1
MB
3
|
||||||||||||||
623992 |
fr09-06 2023
|
19:00 | DMI´s anlæg |
1
-
1
|
09. jun 2023
19:00
DMI
1
Væggerløse
1
|
||||||||||||||
623994 |
fr09-06 2023
|
19:00 | Dickows vvs arena |
3
-
4
|
09. jun 2023
19:00
Horslunde
3
NFB
4
|
||||||||||||||
623990 |
sø11-06 2023
|
11:00 | Tingsted stadion |
0
-
0
|
11. jun 2023
11:00
Tingsted
0
Rødby
0
|
||||||||||||||
623904 |
ti13-06 2023
|
19:00 | DMI´s anlæg |
5
-
0
|
13. jun 2023
19:00
DMI
5
SIF
0
|
||||||||||||||
623996 |
lø17-06 2023
|
14:00 | Kosmos Arena |
4
-
2
|
17. jun 2023
14:00
Rødby
4
FC Nakskov
2
|
||||||||||||||
623997 |
lø17-06 2023
|
14:00 | Øster Ulslev stadion |
1
-
5
|
17. jun 2023
14:00
ØUB
1
Væggerløse
5
|
||||||||||||||
623998 |
lø17-06 2023
|
14:00 | Fugl´s Arena |
1
-
2
|
17. jun 2023
14:00
SIF
1
MB
2
|
||||||||||||||
623999 |
lø17-06 2023
|
14:00 | KL Køleteknik Arena |
11
-
1
|
17. jun 2023
14:00
NFB
11
SB
1
|
||||||||||||||
624000 |
lø17-06 2023
|
14:00 | Nykøbing FC |
7
-
0
|
17. jun 2023
14:00
Nykøbing FC
7
Horslunde
0
|
||||||||||||||
624001 |
lø17-06 2023
|
14:00 | DMI´s anlæg |
4
-
3
|
17. jun 2023
14:00
DMI
4
Tingsted
3
|