MENU
D
T
M
S

U13 Drenge 8-mands 4 (10) Efterår, Pulje 8 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
722885
ma
08-08 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) ØUB Ørslev Stadion
2
-
1
722889
ti
09-08 2022
Kl. 19:00
B. Frem Bårse IF JP Air Tech Arena
6
-
2
722888
to
11-08 2022
Kl. 18:00
Errindlev IF Svend Gønge Errindlev stadion
4
-
5
722886
13-08 2022
Kl. 10:00
Præstø IF Nykøbing FC Præstø Stadion
3
-
0
722892 to
18-08 2022
Kl. 19:00
Nykøbing FC Ørslev GIF (V) NFC Anlæg Syd
2
-
8
722894
20-08 2022
Kl. 10:00
Bårse IF Østmøn SGI Bårse Stadion
2
-
6
722891
20-08 2022
Kl. 11:00
ØUB Errindlev Øster Ulslev stadion
1
-
0
722893
20-08 2022
Kl. 11:45
FC Falster/Tingsted Præstø IF FC Falster Park
Udehold taberdømt
722890
21-08 2022
Kl. 11:30
IF Svend Gønge B. Frem Køng Idrætsplads
0
-
5
722918
on
24-08 2022
Kl. 18:00
Bårse IF Ørslev GIF (V) Bårse Stadion
3
-
12
722899
on
24-08 2022
Kl. 19:00
B. Frem Østmøn SGI JP Air Tech Arena
2
-
2
722897
27-08 2022
Kl. 10:00
Præstø IF Bårse IF Præstø Stadion
Hjemmehold taberdømt
722898
27-08 2022
Kl. 11:00
Errindlev Nykøbing FC Errindlev stadion
8
-
3
722895
27-08 2022
Kl. 11:30
IF Svend Gønge ØUB Køng Idrætsplads
2
-
3
722896
ma
29-08 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) FC Falster/Tingsted Ørslev Stadion
0
-
3
722901 on
31-08 2022
Kl. 18:45
Nykøbing FC IF Svend Gønge NFC Anlæg Syd
2
-
2
722903
to
01-09 2022
Kl. 17:30
FC Falster/Tingsted Errindlev FC Falster Park
4
-
2
722900
fr
02-09 2022
Kl. 18:00
ØUB B. Frem Øster Ulslev stadion
1
-
0
722920
ma
05-09 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
2
-
1
722922
on
07-09 2022
Kl. 18:00
Errindlev Bårse IF Errindlev stadion
5
-
2
722928 to
08-09 2022
Kl. 18:30
B. Frem Præstø IF JP Air Tech Arena
0
-
5
722921
fr
09-09 2022
Kl. 18:00
ØUB Nykøbing FC Øster Ulslev stadion
3
-
1
722919
10-09 2022
Kl. 11:30
IF Svend Gønge FC Falster/Tingsted Køng Idrætsplads
5
-
4
722931
10-09 2022
Kl. 12:30
Østmøn SGI Errindlev Hjertebjerg Stadion
3
-
2
722930
on
14-09 2022
Kl. 18:15
Nykøbing FC B. Frem NFC Anlæg Syd
3
-
1
722932
to
15-09 2022
Kl. 17:10
FC Falster/Tingsted ØUB FC Falster Park
3
-
3
722902
to
15-09 2022
Kl. 17:45
Østmøn SGI Præstø IF Hjertebjerg Stadion
1
-
4
722933
17-09 2022
Kl. 10:00
Bårse IF IF Svend Gønge Bårse Stadion
1
-
2
722929
18-09 2022
Kl. 10:00
Præstø IF Ørslev GIF (V) Præstø Stadion
1
-
2
722936 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Nykøbing FC FC Falster/Tingsted NFC Anlæg Syd
1
-
2
722937 on
21-09 2022
Kl. 17:45
Errindlev Præstø IF Errindlev stadion
Udehold taberdømt
722938
on
21-09 2022
Kl. 17:45
B. Frem Ørslev GIF (V) JP Air Tech Arena
5
-
3
722935
24-09 2022
Kl. 11:00
ØUB Bårse IF Øster Ulslev stadion
4
-
2
722934
24-09 2022
Kl. 11:30
IF Svend Gønge Østmøn SGI Køng Idrætsplads
1
-
4
722939
ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Errindlev Ørslev Stadion
2
-
1
722940 ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Præstø IF IF Svend Gønge Præstø Stadion
2
-
3
722942
on
28-09 2022
Kl. 17:30
B. Frem FC Falster/Tingsted JP Air Tech Arena
3
-
4
722943
01-10 2022
Kl. 10:00
Bårse IF Nykøbing FC Bårse Stadion
1
-
5
722941
01-10 2022
Kl. 12:30
Østmøn SGI ØUB Hjertebjerg Stadion
3
-
2
722947
ti
04-10 2022
Kl. 17:15
Errindlev B. Frem Errindlev stadion
0
-
4
722945
fr
07-10 2022
Kl. 18:00
ØUB Præstø IF Øster Ulslev stadion
1
-
2
722944
08-10 2022
Kl. 11:30
IF Svend Gønge Ørslev GIF (V) Køng Idrætsplads
0
-
5
722948
08-10 2022
Kl. 11:30
FC Falster/Tingsted Bårse IF FC Falster Park
5
-
0
722946
on
12-10 2022
Kl. 18:45
Nykøbing FC Østmøn SGI NFC Anlæg Syd
1
-
0
722887
15-10 2022
Kl. 12:30
Østmøn SGI FC Falster/Tingsted Hjertebjerg Stadion
2
-
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind