Herresenior 2 7M/8M VinterBOLD, Pulje 3 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
313685
to17-11 2022
19:00 Høje Gladsaxe IF B. 82, Virum Gladsaxe stadion Kunstgræs
UHT
17. nov 2022
19:00
Høje Gladsaxe IF
B. 82, Virum
UHT
313686
20-11 2022
10:15 FC Ryparken BK Frem 2 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
20. nov 2022
10:15
FC Ryparken
BK Frem 2
UHT
313688
20-11 2022
13:00 Farum BK Ølstykke FC Stavnsholt
1
-
3
20. nov 2022
13:00
Farum BK
1
Ølstykke FC
3
313694
ma28-11 2022
20:15 Volvox HIK 2 Lundehusparken
UHT
28. nov 2022
20:15
Volvox
HIK 2
UHT
313693
ti29-11 2022
20:40 B 1903 FC Ryparken B1903
3
-
3
29. nov 2022
20:40
B 1903
3
FC Ryparken
3
313692
03-12 2022
13:30 BK Frem 2 Høje Gladsaxe IF Valby Idrætspark
HHT
03. dec 2022
13:30
BK Frem 2
Høje Gladsaxe IF
HHT
313702
03-12 2022
14:15 FC Ryparken HIK 2 Ryparken Idrætsanlæg
UHT
03. dec 2022
14:15
FC Ryparken
HIK 2
UHT
313691
04-12 2022
18:00 B. 82, Virum Farum BK B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
0
-
5
04. dec 2022
18:00
B. 82, Virum
0
Farum BK
5
313699
ma12-12 2022
23:59 B93 (2) HIK 2 B 93 Svanemølleanlæg.
12. dec 2022
23:59
B93 (2)
HIK 2
313696
ti13-12 2022
19:30 Høje Gladsaxe IF B 1903 Gladsaxe stadion Kunstgræs
2
-
2
13. dec 2022
19:30
Høje Gladsaxe IF
2
B 1903
2
313695
17-12 2022
11:30 Ølstykke FC B. 82, Virum Ølstykke Stadion Kunstgræs
UHT
17. dec 2022
11:30
Ølstykke FC
B. 82, Virum
UHT
313697
18-12 2022
10:15 FC Ryparken Volvox Ryparken Idrætsanlæg
2
-
6
18. dec 2022
10:15
FC Ryparken
2
Volvox
6
313714
14-01 2023
14:30 Volvox Ølstykke FC Kulbaneparken
UHT
14. jan 2023
14:30
Volvox
Ølstykke FC
UHT
313698
15-01 2023
15:00 Farum BK BK Frem 2 Stavnsholt
7
-
0
15. jan 2023
15:00
Farum BK
7
BK Frem 2
0
313704
ma23-01 2023
20:15 Volvox Høje Gladsaxe IF Lundehusparken
7
-
0
23. jan 2023
20:15
Volvox
7
Høje Gladsaxe IF
0
313703
ti24-01 2023
20:40 B 1903 Farum BK B1903
1
-
5
24. jan 2023
20:40
B 1903
1
Farum BK
5
313701
28-01 2023
15:30 BK Frem 2 Ølstykke FC Valby Idrætspark
3
-
4
28. jan 2023
15:30
BK Frem 2
3
Ølstykke FC
4
313700
29-01 2023
18:00 B. 82, Virum B93 (2) B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
HHT
29. jan 2023
18:00
B. 82, Virum
B93 (2)
HHT
313706
to02-02 2023
19:00 Høje Gladsaxe IF HIK 2 Gladsaxe stadion Kunstgræs
9
-
3
02. feb 2023
19:00
Høje Gladsaxe IF
9
HIK 2
3
313708
05-02 2023
12:30 Farum BK Volvox Stavnsholt
1
-
1
05. feb 2023
12:30
Farum BK
1
Volvox
1
313705
05-02 2023
14:00 Ølstykke FC B 1903 Ølstykke Stadion Kunstgræs
5
-
1
05. feb 2023
14:00
Ølstykke FC
5
B 1903
1
313707
05-02 2023
17:45 B. 82, Virum BK Frem 2 B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
1
-
3
05. feb 2023
17:45
B. 82, Virum
1
BK Frem 2
3
313713
ti07-02 2023
20:40 B 1903 B. 82, Virum B1903
7
-
0
07. feb 2023
20:40
B 1903
7
B. 82, Virum
0
313711
11-02 2023
13:30 BK Frem 2 B93 (2) Valby Idrætspark
4
-
1
11. feb 2023
13:30
BK Frem 2
4
B93 (2)
1
313712
11-02 2023
13:30 HIK 2 Farum BK HIK
HHT
11. feb 2023
13:30
HIK 2
Farum BK
HHT
313710
12-02 2023
10:15 FC Ryparken Høje Gladsaxe IF Ryparken Idrætsanlæg
5
-
3
12. feb 2023
10:15
FC Ryparken
5
Høje Gladsaxe IF
3
314118
ma20-02 2023
20:15 Volvox BK Frem 2 Lundehusparken
3
-
1
20. feb 2023
20:15
Volvox
3
BK Frem 2
1
313687
25-02 2023
16:00 HIK 2 B 1903 HIK
2
-
4
25. feb 2023
16:00
HIK 2
2
B 1903
4
314113
ma27-02 2023
19:00 B93 (2) Høje Gladsaxe IF B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
0
27. feb 2023
19:00
B93 (2)
2
Høje Gladsaxe IF
0
313709
to02-03 2023
20:30 B93 (2) FC Ryparken B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
1
02. mar 2023
20:30
B93 (2)
0
FC Ryparken
1
314111
04-03 2023
13:30 BK Frem 2 B 1903 Valby Idrætspark
UHT
04. mar 2023
13:30
BK Frem 2
B 1903
UHT
314112
05-03 2023
13:00 Farum BK FC Ryparken Stavnsholt
5
-
0
05. mar 2023
13:00
Farum BK
5
FC Ryparken
0
314109
05-03 2023
15:30 Ølstykke FC HIK 2 Ølstykke Stadion Kunstgræs
5
-
3
05. mar 2023
15:30
Ølstykke FC
5
HIK 2
3
314110
05-03 2023
17:45 B. 82, Virum Volvox B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
HHT
05. mar 2023
17:45
B. 82, Virum
Volvox
HHT
314114
to09-03 2023
19:00 Høje Gladsaxe IF Farum BK Gladsaxe stadion Kunstgræs
1
-
3
09. mar 2023
19:00
Høje Gladsaxe IF
1
Farum BK
3
314116
12-03 2023
10:00 HIK 2 B. 82, Virum HIK
3
-
4
12. mar 2023
10:00
HIK 2
3
B. 82, Virum
4
314115
12-03 2023
10:15 FC Ryparken Ølstykke FC Ryparken Idrætsanlæg
6
-
2
12. mar 2023
10:15
FC Ryparken
6
Ølstykke FC
2
314117
12-03 2023
15:30 B93 (2) B 1903 B 93 Svanemølleanlæg.
UHT
12. mar 2023
15:30
B93 (2)
B 1903
UHT
314123
ti14-03 2023
20:40 B 1903 Volvox B1903
2
-
5
14. mar 2023
20:40
B 1903
2
Volvox
5
314119
18-03 2023
10:00 Ølstykke FC Høje Gladsaxe IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
4
-
2
18. mar 2023
10:00
Ølstykke FC
4
Høje Gladsaxe IF
2
314121
18-03 2023
13:30 BK Frem 2 HIK 2 Valby Idrætspark
5
-
2
18. mar 2023
13:30
BK Frem 2
5
HIK 2
2
314120
19-03 2023
17:45 B. 82, Virum FC Ryparken B.82 Virum Vinterbane uden omkl.
1
-
7
19. mar 2023
17:45
B. 82, Virum
1
FC Ryparken
7
314122
ti21-03 2023
19:00 Farum BK B93 (2) Stavnsholt
7
-
1
21. mar 2023
19:00
Farum BK
7
B93 (2)
1
313690
25-03 2023
15:30 Ølstykke FC B93 (2) Ølstykke Stadion Kunstgræs
3
-
1
25. mar 2023
15:30
Ølstykke FC
3
B93 (2)
1
313689
to30-03 2023
20:30 B93 (2) Volvox B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
30. mar 2023
20:30
B93 (2)
2
Volvox
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind