D
T
M
S

U14 Piger (09) 7M/8M VinterBOLD, Pulje 1 (2022)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
196319
12-11 2022
11:30 FC Lejre Hårlev BK (1) Lejrehallen
12. nov 2022
11:30
FC Lejre
Hårlev BK (1)
196317
19-11 2022
10:30 Greve Fodbold Brøndbyernes IF Greve Idræts Center
0
-
2
19. nov 2022
10:30
Greve Fodbold
0
Brøndbyernes IF
2
196318
19-11 2022
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold Holmegaard GB Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
2
19. nov 2022
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Holmegaard GB
2
196320
20-11 2022
10:00 Hårlev BK (2) Oversidder Strøbyhallen Kunstgræs
20. nov 2022
10:00
Hårlev BK (2)
Oversidder
196316
20-11 2022
10:45 Albertslund IF Herfølge BK Albertslund Stadion Kunstgræs
1
-
0
20. nov 2022
10:45
Albertslund IF
1
Herfølge BK
0
196322
03-12 2022
11:00 Herfølge BK FC Lejre Herfølge Stadion Kunst
0
-
4
03. dec 2022
11:00
Herfølge BK
0
FC Lejre
4
196321
04-12 2022
09:00 Hårlev BK (1) Hårlev BK (2) Strøbyhallen Kunstgræs
04. dec 2022
09:00
Hårlev BK (1)
Hårlev BK (2)
196323
04-12 2022
10:00 Brøndbyernes IF Albertslund IF Brøndby Stadion
6
-
1
04. dec 2022
10:00
Brøndbyernes IF
6
Albertslund IF
1
197473
04-12 2022
10:00 Holmegaard GB Greve Fodbold Holmegaardhallen kunst
6
-
0
04. dec 2022
10:00
Holmegaard GB
6
Greve Fodbold
0
197474
04-12 2022
23:59 Oversidder AIK 65 Strøby Fodbold
04. dec 2022
23:59
Oversidder
AIK 65 Strøby Fodbold
197478
10-12 2022
11:30 FC Lejre Brøndbyernes IF Lejrehallen
1
-
6
10. dec 2022
11:30
FC Lejre
1
Brøndbyernes IF
6
197476
11-12 2022
10:00 Albertslund IF Holmegaard GB Albertslund Stadion Kunstgræs
1
-
0
11. dec 2022
10:00
Albertslund IF
1
Holmegaard GB
0
197477
17-12 2022
10:30 Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center
17. dec 2022
10:30
Greve Fodbold
Oversidder
197479
17-12 2022
10:30 Hårlev BK (2) AIK 65 Strøby Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
3
17. dec 2022
10:30
Hårlev BK (2)
1
AIK 65 Strøby Fodbold
3
197475
18-12 2022
14:00 Hårlev BK (1) Herfølge BK Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
1
18. dec 2022
14:00
Hårlev BK (1)
1
Herfølge BK
1
197480
15-01 2023
11:00 Herfølge BK Hårlev BK (2) Herfølge Stadion Kunst
3
-
5
15. jan 2023
11:00
Herfølge BK
3
Hårlev BK (2)
5
197827
28-01 2023
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
1
28. jan 2023
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
1
Greve Fodbold
1
197828
29-01 2023
10:00 Holmegaard GB FC Lejre Holmegaardhallen kunst
3
-
0
29. jan 2023
10:00
Holmegaard GB
3
FC Lejre
0
197629
29-01 2023
10:45 Brøndbyernes IF Hårlev BK (1) Brøndby Stadion
7
-
2
29. jan 2023
10:45
Brøndbyernes IF
7
Hårlev BK (1)
2
197829
29-01 2023
23:59 Oversidder Albertslund IF
29. jan 2023
23:59
Oversidder
Albertslund IF
197922
ma30-01 2023
23:59 FC Lejre Oversidder Lejrehallen
30. jan 2023
23:59
FC Lejre
Oversidder
197921
fr03-02 2023
18:00 Herfølge BK Brøndbyernes IF Herfølge Stadion Kunst
1
-
5
03. feb 2023
18:00
Herfølge BK
1
Brøndbyernes IF
5
197920
04-02 2023
10:30 Albertslund IF AIK 65 Strøby Fodbold Albertslund Stadion Kunstgræs
2
-
3
04. feb 2023
10:30
Albertslund IF
2
AIK 65 Strøby Fodbold
3
197923
04-02 2023
10:30 Hårlev BK (2) Greve Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
4
-
1
04. feb 2023
10:30
Hårlev BK (2)
4
Greve Fodbold
1
197924
11-02 2023
10:30 Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center
1
-
2
11. feb 2023
10:30
Greve Fodbold
1
Albertslund IF
2
197926
11-02 2023
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold FC Lejre Strøbyhallen Kunstgræs
2
-
1
11. feb 2023
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
2
FC Lejre
1
197925
12-02 2023
10:00 Brøndbyernes IF Hårlev BK (2) Brøndby Stadion
1
-
0
12. feb 2023
10:00
Brøndbyernes IF
1
Hårlev BK (2)
0
197927
12-02 2023
10:00 Holmegaard GB Herfølge BK Holmegaardhallen kunst
UHT
12. feb 2023
10:00
Holmegaard GB
Herfølge BK
UHT
197928
12-02 2023
23:59 Oversidder Hårlev BK (1)
12. feb 2023
23:59
Oversidder
Hårlev BK (1)
199094
26-02 2023
10:00 FC Lejre Greve Fodbold Lejrehallen
10
-
1
26. feb 2023
10:00
FC Lejre
10
Greve Fodbold
1
198074
on01-03 2023
16:45 Hårlev BK (1) AIK 65 Strøby Fodbold Strøbyhallen Kunstgræs
1
-
2
01. mar 2023
16:45
Hårlev BK (1)
1
AIK 65 Strøby Fodbold
2
199092
04-03 2023
11:15 Herfølge BK Oversidder Herfølge Stadion Kunst
04. mar 2023
11:15
Herfølge BK
Oversidder
199093
05-03 2023
10:00 Brøndbyernes IF Holmegaard GB Brøndby Stadion
0
-
1
05. mar 2023
10:00
Brøndbyernes IF
0
Holmegaard GB
1
199096
11-03 2023
10:00 Albertslund IF FC Lejre Albertslund Stadion Kunstgræs
2
-
10
11. mar 2023
10:00
Albertslund IF
2
FC Lejre
10
199109
11-03 2023
10:30 Greve Fodbold Hårlev BK (1) Greve Idræts Center
3
-
5
11. mar 2023
10:30
Greve Fodbold
3
Hårlev BK (1)
5
199110
11-03 2023
10:30 AIK 65 Strøby Fodbold Herfølge BK Strøbyhallen Kunstgræs
2
-
3
11. mar 2023
10:30
AIK 65 Strøby Fodbold
2
Herfølge BK
3
199111
12-03 2023
10:30 Hårlev BK (2) Holmegaard GB Strøbyhallen Kunstgræs
HHT
12. mar 2023
10:30
Hårlev BK (2)
Holmegaard GB
HHT
199112
12-03 2023
23:59 Oversidder Brøndbyernes IF
12. mar 2023
23:59
Oversidder
Brøndbyernes IF
199114
on15-03 2023
18:30 Herfølge BK Greve Fodbold Herfølge Stadion Kunst
2
-
3
15. mar 2023
18:30
Herfølge BK
2
Greve Fodbold
3
199095
18-03 2023
14:00 Hårlev BK (2) Albertslund IF Strøbyhallen Kunstgræs
HHT
18. mar 2023
14:00
Hårlev BK (2)
Albertslund IF
HHT
199115
19-03 2023
10:00 Brøndbyernes IF AIK 65 Strøby Fodbold Brøndby Stadion
8
-
2
19. mar 2023
10:00
Brøndbyernes IF
8
AIK 65 Strøby Fodbold
2
199117
19-03 2023
10:00 Holmegaard GB Oversidder Holmegaardhallen kunst
19. mar 2023
10:00
Holmegaard GB
Oversidder
197885
ma20-03 2023
18:00 Hårlev BK (1) Holmegaard GB Hårlev BK
1
-
0
20. mar 2023
18:00
Hårlev BK (1)
1
Holmegaard GB
0
199116
25-03 2023
11:30 FC Lejre Hårlev BK (2) Lejrehallen
HHT
25. mar 2023
11:30
FC Lejre
Hårlev BK (2)
HHT
199113
26-03 2023
10:30 Hårlev BK (1) Albertslund IF Strøbyhallen Kunstgræs
5
-
0
26. mar 2023
10:30
Hårlev BK (1)
5
Albertslund IF
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind