D
T
M
S

U15 Drenge Liga 3 (08) forår, Pulje B (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
855048
15-04 2023
12:00 Lillevang Idrætscenter kunst
9
-
2
15. apr 2023
12:00
KFUM BK, Roskilde
9
Himmelev-Veddelev BK
2
855572
16-04 2023
11:00
A27
Vestamager Idrætsanlæg
0
-
5
16. apr 2023
11:00
A27
0
Hørsholm-Usserød IK
5
855049
16-04 2023
12:00
Oversidder
16. apr 2023
12:00
Oversidder
Farum BK
855050
16-04 2023
12:00 Mimersparken
0
-
2
16. apr 2023
12:00
Nørrebro United
0
Brønshøj BK
2
855571
16-04 2023
12:00 B1903
HMH
16. apr 2023
12:00
B 1903
KB (2)
HMH
855574
22-04 2023
10:00 Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
22. apr 2023
10:00
Brønshøj BK
1
B 1903
0
855576
22-04 2023
11:00
Oversidder
Himmelev Idrætspark
22. apr 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
Oversidder
855577
22-04 2023
11:30 Hørsholm Idrætspark
1
-
0
22. apr 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
1
KFUM BK, Roskilde
0
855573
23-04 2023
10:00 Farum Park
1
-
1
23. apr 2023
10:00
Farum BK
1
Nørrebro United
1
855575
23-04 2023
12:00
A27
Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
0
23. apr 2023
12:00
KB (2)
2
A27
0
855581
29-04 2023
12:00 B1903
1
-
0
29. apr 2023
12:00
B 1903
1
Farum BK
0
855578
30-04 2023
12:00
Oversidder
30. apr 2023
12:00
Oversidder
KFUM BK, Roskilde
855579
30-04 2023
12:00 Mimersparken
0
-
3
30. apr 2023
12:00
Nørrebro United
0
Himmelev-Veddelev BK
3
855580
30-04 2023
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
1
30. apr 2023
12:00
KB (2)
7
Hørsholm-Usserød IK
1
855582
30-04 2023
12:00
A27
Dragør Bk
3
-
3
30. apr 2023
12:00
A27
3
Brønshøj BK
3
855635
to04-05 2023
18:45
Oversidder
Hørsholm Idrætspark
04. maj 2023
18:45
Hørsholm-Usserød IK
Oversidder
855633
06-05 2023
10:00 Tingbjerg Idrætspark
1
-
0
06. maj 2023
10:00
Brønshøj BK
1
KB (2)
0
855634
06-05 2023
11:00 Himmelev Idrætspark
1
-
1
06. maj 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
1
B 1903
1
855583
06-05 2023
12:00 Lillevang Idrætscenter
6
-
0
06. maj 2023
12:00
KFUM BK, Roskilde
6
Nørrebro United
0
855636
13-05 2023
10:00 Tingbjerg Idrætspark
2
-
1
13. maj 2023
10:00
Brønshøj BK
2
Hørsholm-Usserød IK
1
855639
13-05 2023
12:00 B1903
1
-
3
13. maj 2023
12:00
B 1903
1
KFUM BK, Roskilde
3
855640
14-05 2023
12:00
A27
Vestamager Idrætsanlæg
7
-
0
14. maj 2023
12:00
A27
7
Himmelev-Veddelev BK
0
855637
14-05 2023
12:30
Oversidder
Mimersparken
14. maj 2023
12:30
Nørrebro United
Oversidder
855638
14-05 2023
14:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
7
-
2
14. maj 2023
14:00
KB (2)
7
Farum BK
2
855632
21-05 2023
14:30
A27
Farum Park
0
-
5
21. maj 2023
14:30
Farum BK
0
A27
5
855651
on24-05 2023
18:30
A27
Lillevang Idrætscenter
3
-
0
24. maj 2023
18:30
KFUM BK, Roskilde
3
A27
0
855654
27-05 2023
11:00 Himmelev Idrætspark
1
-
5
27. maj 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
1
KB (2)
5
855655
27-05 2023
11:30 Hørsholm Idrætspark
7
-
0
27. maj 2023
11:30
Hørsholm-Usserød IK
7
Nørrebro United
0
855652
28-05 2023
10:00 Farum Park
1
-
3
28. maj 2023
10:00
Farum BK
1
Brønshøj BK
3
855653
28-05 2023
12:00
Oversidder
28. maj 2023
12:00
Oversidder
B 1903
855657
03-06 2023
10:00 Tingbjerg Idrætspark
2
-
0
03. jun 2023
10:00
Brønshøj BK
2
Himmelev-Veddelev BK
0
855656
04-06 2023
10:00 Stavnsholt
0
-
2
04. jun 2023
10:00
Farum BK
0
Hørsholm-Usserød IK
2
855659
04-06 2023
12:00 B1903
4
-
1
04. jun 2023
12:00
B 1903
4
Nørrebro United
1
855669
04-06 2023
12:00
A27
Oversidder
Dragør Bk
04. jun 2023
12:00
A27
Oversidder
855658
04-06 2023
14:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
0
04. jun 2023
14:00
KB (2)
3
KFUM BK, Roskilde
0
855674
fr09-06 2023
18:00 B1903
0
-
1
09. jun 2023
18:00
B 1903
0
Hørsholm-Usserød IK
1
855673
10-06 2023
11:00 Himmelev Idrætspark
1
-
4
10. jun 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Farum BK
4
855670
11-06 2023
12:00 Lillevang Idrætscenter
1
-
2
11. jun 2023
12:00
KFUM BK, Roskilde
1
Brønshøj BK
2
855671
11-06 2023
12:00
Oversidder
11. jun 2023
12:00
Oversidder
KB (2)
855672
11-06 2023
12:00
A27
Mimersparken
HHT
11. jun 2023
12:00
Nørrebro United
A27
HHT
855675
18-06 2023
12:00 Stavnsholt
1
-
3
18. jun 2023
12:00
Farum BK
1
KFUM BK, Roskilde
3
855676
18-06 2023
12:00
Oversidder
Tingbjerg Idrætspark
18. jun 2023
12:00
Brønshøj BK
Oversidder
855677
18-06 2023
12:00 Kunst, KB, P. Bangs Vej
UMH
18. jun 2023
12:00
KB (2)
Nørrebro United
UMH
855678
18-06 2023
12:00 Hørsholm Idrætspark
7
-
0
18. jun 2023
12:00
Hørsholm-Usserød IK
7
Himmelev-Veddelev BK
0
855679
18-06 2023
12:00
A27
Dragør Bk
5
-
2
18. jun 2023
12:00
A27
5
B 1903
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Der uddeles pokal og medaljer til vinderholdet i forbindelse med sidste kamp

Log ind