D
T
M
S

U14 Drenge 1 (09) Forår, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
559876
01-04 2023
10:30 B. 1973, Herlev Ølstykke FC Elverroad Kunstgræs
2
-
0
01. apr 2023
10:30
B. 1973, Herlev
2
Ølstykke FC
0
559874
01-04 2023
14:00 Brøndbyernes IF Hillerød Brøndby Stadion
0
-
6
01. apr 2023
14:00
Brøndbyernes IF
0
Hillerød
6
559880
15-04 2023
10:00 Hillerød Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion
0
-
4
15. apr 2023
10:00
Hillerød
0
Allerød Fodbold Klub
4
559879
15-04 2023
11:30 IF Bytoften Herstedøster IC Gladsaxe skole
1
-
6
15. apr 2023
11:30
IF Bytoften
1
Herstedøster IC
6
559878
15-04 2023
16:30 Farum BK Helsingør IF Fodbold Farum Park
11
-
2
15. apr 2023
16:30
Farum BK
11
Helsingør IF Fodbold
2
559881
16-04 2023
11:30 Ølstykke FC Brøndbyernes IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
9
-
1
16. apr 2023
11:30
Ølstykke FC
9
Brøndbyernes IF
1
559877
on19-04 2023
18:30 Espergærde IF B. 1973, Herlev Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
19. apr 2023
18:30
Espergærde IF
1
B. 1973, Herlev
1
559886
22-04 2023
10:30 B. 1973, Herlev Brøndbyernes IF Elverroad
0
-
0
22. apr 2023
10:30
B. 1973, Herlev
0
Brøndbyernes IF
0
559884
22-04 2023
11:00 Allerød Fodbold Klub Ølstykke FC Allerød Idrætspark
5
-
0
22. apr 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub
5
Ølstykke FC
0
559885
23-04 2023
11:00 Helsingør IF Fodbold IF Bytoften Helsingør Idrætspark
6
-
2
23. apr 2023
11:00
Helsingør IF Fodbold
6
IF Bytoften
2
559883
23-04 2023
11:30 Herstedøster IC Hillerød Herstedøster Stadion
5
-
0
23. apr 2023
11:30
Herstedøster IC
5
Hillerød
0
559882
23-04 2023
16:00 Espergærde IF Farum BK Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
3
23. apr 2023
16:00
Espergærde IF
2
Farum BK
3
559890
29-04 2023
10:00 Hillerød Helsingør IF Fodbold Hillerød Stadion
2
-
3
29. apr 2023
10:00
Hillerød
2
Helsingør IF Fodbold
3
559887
29-04 2023
11:00 Farum BK B. 1973, Herlev Farum Park
3
-
3
29. apr 2023
11:00
Farum BK
3
B. 1973, Herlev
3
559889
29-04 2023
11:00 Brøndbyernes IF Allerød Fodbold Klub Brøndby Stadion
2
-
1
29. apr 2023
11:00
Brøndbyernes IF
2
Allerød Fodbold Klub
1
559888
29-04 2023
11:30 IF Bytoften Espergærde IF Gladsaxe skole
3
-
1
29. apr 2023
11:30
IF Bytoften
3
Espergærde IF
1
559891
30-04 2023
11:30 Ølstykke FC Herstedøster IC Ølstykke Stadion Kunstgræs
3
-
4
30. apr 2023
11:30
Ølstykke FC
3
Herstedøster IC
4
559896
to04-05 2023
17:45 B. 1973, Herlev Allerød Fodbold Klub Elverroad Kunstgræs
0
-
8
04. maj 2023
17:45
B. 1973, Herlev
0
Allerød Fodbold Klub
8
559893
07-05 2023
10:30 Herstedøster IC Brøndbyernes IF Herstedøster Stadion
1
-
1
07. maj 2023
10:30
Herstedøster IC
1
Brøndbyernes IF
1
559895
07-05 2023
11:00 Helsingør IF Fodbold Ølstykke FC Helsingør Idrætspark
0
-
3
07. maj 2023
11:00
Helsingør IF Fodbold
0
Ølstykke FC
3
559892
07-05 2023
12:00 Espergærde IF Hillerød Mørdrup Idrætsanlæg
UMH
07. maj 2023
12:00
Espergærde IF
Hillerød
UMH
559894
ti09-05 2023
18:45 Farum BK IF Bytoften Farum Park
9
-
1
09. maj 2023
18:45
Farum BK
9
IF Bytoften
1
559873
to11-05 2023
17:30 Allerød Fodbold Klub IF Bytoften Allerød Idrætspark
1
-
0
11. maj 2023
17:30
Allerød Fodbold Klub
1
IF Bytoften
0
559970
13-05 2023
11:00 Brøndbyernes IF Helsingør IF Fodbold Brøndby Stadion
7
-
1
13. maj 2023
11:00
Brøndbyernes IF
7
Helsingør IF Fodbold
1
559969
13-05 2023
13:00 IF Bytoften B. 1973, Herlev Gladsaxe skole
0
-
1
13. maj 2023
13:00
IF Bytoften
0
B. 1973, Herlev
1
559972
14-05 2023
11:30 Ølstykke FC Espergærde IF Ølstykke Stadion Kunstgræs
2
-
1
14. maj 2023
11:30
Ølstykke FC
2
Espergærde IF
1
559976
ti16-05 2023
18:00 Helsingør IF Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsingør Idrætspark
0
-
8
16. maj 2023
18:00
Helsingør IF Fodbold
0
Allerød Fodbold Klub
8
559872
on17-05 2023
18:00 Herstedøster IC Farum BK Herstedøster Stadion
4
-
2
17. maj 2023
18:00
Herstedøster IC
4
Farum BK
2
559973
21-05 2023
12:00 Espergærde IF Brøndbyernes IF Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
3
21. maj 2023
12:00
Espergærde IF
2
Brøndbyernes IF
3
559975
21-05 2023
14:00 IF Bytoften Hillerød Gladsaxe skole
3
-
3
21. maj 2023
14:00
IF Bytoften
3
Hillerød
3
559971
on24-05 2023
18:30 Hillerød Farum BK Hillerød Stadion
0
-
7
24. maj 2023
18:30
Hillerød
0
Farum BK
7
559875
28-05 2023
11:00 Helsingør IF Fodbold Espergærde IF Helsingør Idrætspark
3
-
4
28. maj 2023
11:00
Helsingør IF Fodbold
3
Espergærde IF
4
559897
ti30-05 2023
18:30 Allerød Fodbold Klub Herstedøster IC Allerød Idrætspark
3
-
3
30. maj 2023
18:30
Allerød Fodbold Klub
3
Herstedøster IC
3
559974
on31-05 2023
18:30 Farum BK Ølstykke FC Farum Park
6
-
2
31. maj 2023
18:30
Farum BK
6
Ølstykke FC
2
559979
03-06 2023
11:00 Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Allerød Idrætspark
6
-
2
03. jun 2023
11:00
Allerød Fodbold Klub
6
Espergærde IF
2
559980
03-06 2023
11:00 Brøndbyernes IF Farum BK Brøndby Stadion
4
-
7
03. jun 2023
11:00
Brøndbyernes IF
4
Farum BK
7
559981
03-06 2023
13:30 B. 1973, Herlev Hillerød Elverroad Kunstgræs
3
-
1
03. jun 2023
13:30
B. 1973, Herlev
3
Hillerød
1
559978
04-06 2023
11:30 Herstedøster IC Helsingør IF Fodbold Herstedøster Stadion
6
-
3
04. jun 2023
11:30
Herstedøster IC
6
Helsingør IF Fodbold
3
559982
04-06 2023
11:30 Ølstykke FC IF Bytoften Ølstykke Stadion Kunstgræs
5
-
0
04. jun 2023
11:30
Ølstykke FC
5
IF Bytoften
0
559977
to08-06 2023
17:30 B. 1973, Herlev Herstedøster IC Elverroad Kunstgræs
3
-
5
08. jun 2023
17:30
B. 1973, Herlev
3
Herstedøster IC
5
560051
10-06 2023
11:00 Farum BK Allerød Fodbold Klub Farum Park
2
-
5
10. jun 2023
11:00
Farum BK
2
Allerød Fodbold Klub
5
560059
10-06 2023
12:00 IF Bytoften Brøndbyernes IF Gladsaxe skole
2
-
4
10. jun 2023
12:00
IF Bytoften
2
Brøndbyernes IF
4
560060
11-06 2023
14:00 Helsingør IF Fodbold B. 1973, Herlev Helsingør Idrætspark
3
-
3
11. jun 2023
14:00
Helsingør IF Fodbold
3
B. 1973, Herlev
3
560034
11-06 2023
16:00 Espergærde IF Herstedøster IC Mørdrup Idrætsanlæg
HHT
11. jun 2023
16:00
Espergærde IF
Herstedøster IC
HHT
560061
to15-06 2023
19:00 Hillerød Ølstykke FC Hillerød Stadion
2
-
4
15. jun 2023
19:00
Hillerød
2
Ølstykke FC
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Lørdag den 17. juni kl. 10.00 i Ølstykke. Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1

Log ind