|
606998
|
ti04-04 2023
|
18:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
606999
|
to13-04 2023
|
18:00
|
|
|
Gladsaxe stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
607001
|
sø16-04 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
|
607000
|
sø16-04 2023
|
14:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
607004
|
ti18-04 2023
|
18:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
607003
|
on19-04 2023
|
18:30
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
|
607005
|
sø23-04 2023
|
12:30
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
HHT
|
|
|
607007
|
lø29-04 2023
|
10:00
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
607006
|
sø30-04 2023
|
12:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
607009
|
ti02-05 2023
|
18:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
HHT
|
|
|
|
606997
|
on03-05 2023
|
19:00
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
607010
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
607011
|
sø07-05 2023
|
12:30
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
607008
|
to11-05 2023
|
18:30
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
UHT
|
|
|
607012
|
sø14-05 2023
|
11:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
|
607013
|
sø14-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
607017
|
sø14-05 2023
|
12:30
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
607019
|
ti16-05 2023
|
18:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
UHT
|
|
|
607018
|
on17-05 2023
|
18:50
|
|
|
Elverroad
|
|
|
|
607002
|
sø21-05 2023
|
12:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
607022
|
ti23-05 2023
|
18:15
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
HHT
|
|
|
607024
|
sø28-05 2023
|
11:30
|
|
|
Gladsaxe skole
|
UHT
|
|
|
607026
|
sø28-05 2023
|
12:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
607028
|
ti30-05 2023
|
18:00
|
|
|
Langbjergskolen
|
|
|
|
607029
|
on31-05 2023
|
18:15
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
607030
|
sø04-06 2023
|
12:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
|
|
607027
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
607031
|
on07-06 2023
|
18:30
|
|
|
Elverroad
|
UHT
|
|
|
607035
|
to08-06 2023
|
18:30
|
|
|
Grønnemose Sportshal
|
|
|
|
607034
|
ma12-06 2023
|
18:15
|
|
|
Gladsaxe skole
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) Søndag den 18. juni i Borup.
Semifinaler 18. juni kl. 11.45 i Borup
Kamp 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
Kamp 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 14.15 i Borup
Kamp 3: Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
Kamp 4: 3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2