D
T
M
S

U12 Piger 2 8-mands (11) Forår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
160183
to13-04 2023
17:30 Roskilde Idrætspark
13. apr 2023
17:30
Roskilde Boldklub
Greve Fodbold
160180
15-04 2023
09:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
15. apr 2023
09:30
Køge BK
Ringsted Pigefodbold
160182
15-04 2023
11:00 THUN Arena
15. apr 2023
11:00
Vordingborg IF
Herlufsholm GF
160184
16-04 2023
11:00
Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Nykøbing FC
16. apr 2023
11:00
Nykøbing FC
Brøndbyernes IF
160181
ma17-04 2023
17:30 Avedøre Stadion
17. apr 2023
17:30
Avedøre IF
Roskilde Pigefodbold
160189
22-04 2023
10:00 Brøndby Stadion
22. apr 2023
10:00
Brøndbyernes IF
Vordingborg IF
160187
22-04 2023
11:00 Himmelev Idrætspark
22. apr 2023
11:00
Roskilde Pigefodbold
Køge BK
160185
23-04 2023
10:00 Greve Idræts Center
23. apr 2023
10:00
Greve Fodbold
Nykøbing FC
160186
23-04 2023
11:15 Ringsted Stadion
23. apr 2023
11:15
Ringsted Pigefodbold
Roskilde Boldklub
160188
23-04 2023
11:30 Herlufsholm Stadion
23. apr 2023
11:30
Herlufsholm GF
Avedøre IF
168139
on26-04 2023
17:30 Avedøre Stadion
26. apr 2023
17:30
Avedøre IF
Brøndbyernes IF
171198
to27-04 2023
17:30 Roskilde Idrætspark
27. apr 2023
17:30
Roskilde Boldklub
Roskilde Pigefodbold
160191
30-04 2023
09:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
30. apr 2023
09:30
Køge BK
Herlufsholm GF
160190
30-04 2023
10:00 Greve Idræts Center
30. apr 2023
10:00
Greve Fodbold
Ringsted Pigefodbold
171199
30-04 2023
11:00 Nykøbing FC
30. apr 2023
11:00
Nykøbing FC
Vordingborg IF
171204
06-05 2023
10:00 Brøndby Stadion
06. maj 2023
10:00
Brøndbyernes IF
Køge BK
171202
06-05 2023
11:00 THUN Arena
06. maj 2023
11:00
Vordingborg IF
Avedøre IF
171203
ti09-05 2023
18:00 Herlufsholm Stadion
09. maj 2023
18:00
Herlufsholm GF
Roskilde Boldklub
171200
ti09-05 2023
18:30 Ringsted Stadion
09. maj 2023
18:30
Ringsted Pigefodbold
Nykøbing FC
171228
to11-05 2023
17:30 Roskilde Idrætspark
11. maj 2023
17:30
Roskilde Boldklub
Brøndbyernes IF
171206
13-05 2023
11:00 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
13. maj 2023
11:00
Køge BK
Vordingborg IF
171205
14-05 2023
10:00 Greve Idræts Center
14. maj 2023
10:00
Greve Fodbold
Herlufsholm GF
171227
14-05 2023
10:00 Ringsted Stadion
14. maj 2023
10:00
Ringsted Pigefodbold
Roskilde Pigefodbold
171546
14-05 2023
14:00 Nykøbing FC
14. maj 2023
14:00
Nykøbing FC
Avedøre IF
171552
ma15-05 2023
17:30 Greve Idræts Center
15. maj 2023
17:30
Greve Fodbold
Vordingborg IF
171547
on17-05 2023
17:30 Avedøre Stadion
17. maj 2023
17:30
Avedøre IF
Køge BK
171549
20-05 2023
11:00 THUN Arena
20. maj 2023
11:00
Vordingborg IF
Roskilde Boldklub
171550
20-05 2023
11:30 Herlufsholm Stadion
20. maj 2023
11:30
Herlufsholm GF
Ringsted Pigefodbold
171548
21-05 2023
11:00 Himmelev Idrætspark
21. maj 2023
11:00
Roskilde Pigefodbold
Nykøbing FC
171551
ma22-05 2023
18:30 Brøndby Stadion
22. maj 2023
18:30
Brøndbyernes IF
Greve Fodbold
171555
to25-05 2023
17:30 Roskilde Idrætspark
25. maj 2023
17:30
Roskilde Boldklub
Avedøre IF
171559
to25-05 2023
18:30 THUN Arena
25. maj 2023
18:30
Vordingborg IF
Ringsted Pigefodbold
171556
fr26-05 2023
18:30
Køge BK
!
NB: Køge BK er taberdømt
Nykøbing FC
26. maj 2023
18:30
Nykøbing FC
Køge BK
171553
27-05 2023
11:15 Ringsted Stadion
27. maj 2023
11:15
Ringsted Pigefodbold
Brøndbyernes IF
171554
ti30-05 2023
18:30 Himmelev Idrætspark
30. maj 2023
18:30
Roskilde Pigefodbold
Herlufsholm GF
171558
on31-05 2023
17:30 Avedøre Stadion
31. maj 2023
17:30
Avedøre IF
Greve Fodbold
171557
03-06 2023
09:30 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
03. jun 2023
09:30
Køge BK
Roskilde Boldklub
171560
04-06 2023
12:00 Nykøbing FC
04. jun 2023
12:00
Nykøbing FC
Herlufsholm GF
171565
to08-06 2023
17:30 Roskilde Idrætspark
08. jun 2023
17:30
Roskilde Boldklub
Nykøbing FC
171564
10-06 2023
11:00 Himmelev Idrætspark
10. jun 2023
11:00
Roskilde Pigefodbold
Vordingborg IF
171563
10-06 2023
11:15 Ringsted Stadion
10. jun 2023
11:15
Ringsted Pigefodbold
Avedøre IF
171566
10-06 2023
14:30
Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Herlufsholm Stadion
10. jun 2023
14:30
Herlufsholm GF
Brøndbyernes IF
171562
11-06 2023
10:00 Greve Idræts Center
11. jun 2023
10:00
Greve Fodbold
Køge BK
171561
ma12-06 2023
18:30
Brøndbyernes IF
!
NB: Brøndbyernes IF er taberdømt
Brøndby Stadion
12. jun 2023
18:30
Brøndbyernes IF
Roskilde Pigefodbold
171201
on14-06 2023
18:30 Himmelev Idrætspark
14. jun 2023
18:30
Roskilde Pigefodbold
Greve Fodbold
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind