|
499443
|
lø01-04 2023
|
10:00
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
499442
|
on12-04 2023
|
18:00
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
|
499446
|
lø15-04 2023
|
10:00
|
|
|
XL byg P.W. Wulff arena
|
|
|
|
|
499445
|
lø15-04 2023
|
12:00
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
499444
|
lø15-04 2023
|
12:30
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
|
499448
|
on19-04 2023
|
18:00
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
|
499449
|
to20-04 2023
|
18:30
|
|
|
XL byg P.W. Wulff arena
|
|
|
|
499447
|
fr21-04 2023
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
499450
|
on26-04 2023
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
499452
|
lø29-04 2023
|
13:00
|
|
|
Tingsted stadion
|
|
|
|
|
499441
|
on03-05 2023
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
|
|
|
499455
|
lø06-05 2023
|
12:15
|
|
|
XL byg P.W. Wulff arena
|
|
|
|
499453
|
sø07-05 2023
|
12:00
|
|
|
LEDVANCE Park
|
UHT
|
|
|
499458
|
lø13-05 2023
|
10:00
|
|
|
XL byg P.W. Wulff arena
|
UHT
|
|
|
499456
|
lø13-05 2023
|
14:30
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
|
499457
|
sø14-05 2023
|
13:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
499461
|
lø20-05 2023
|
10:00
|
|
|
Tingsted stadion
|
|
|
|
499454
|
ma22-05 2023
|
19:00
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
499462
|
to25-05 2023
|
18:30
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
|
499463
|
to25-05 2023
|
18:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
|
|
|
499451
|
sø28-05 2023
|
11:00
|
|
|
Errindlev stadion
|
HHT
|
|
|
499464
|
on31-05 2023
|
18:30
|
|
|
Tingsted stadion
|
UHT
|
|
|
499467
|
lø03-06 2023
|
12:15
|
|
|
XL byg P.W. Wulff arena
|
HHT
|
|
|
499465
|
lø03-06 2023
|
13:00
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
499466
|
lø03-06 2023
|
13:30
|
|
|
Burger King Arena Nr. Alslev
|
UHT
|
|
|
499459
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
HHT
|
|
|
499460
|
ti06-06 2023
|
18:30
|
|
|
LEDVANCE Park
|
|
|
|
499468
|
to08-06 2023
|
18:30
|
|
|
Øster Ulslev stadion
|
HHT
|
|
|
499470
|
lø10-06 2023
|
13:00
|
|
|
Tingsted stadion
|
|
|
|
499469
|
sø11-06 2023
|
13:30
|
|
|
Errindlev stadion
|
|
|
Turneringsafslutning:
Puljevinderne spiller finalestævne (Finals) søndag den 18. juni i Ølstykke.
Semifinaler 18. juni kl. 10.30 i Ølstykke
Kamp 1: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4
Kamp 2: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Finale og 3-4 plads 18. juni kl. 14.00 i Ølstykke
Finale: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 2
3-4 plads: Taber kamp 1 - Taber kamp 2