D
T
M
S

U11 Drenge 1 8-mands (13) Efterår, Pulje 2 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested
201912
ti15-08 2023
19:00 Karlslunde IF Hareskov IF Karlslunde Mose
15. aug 2023
19:00
Karlslunde IF
Hareskov IF
201913
19-08 2023
10:15 Vallensbæk IF Orient GI Vallensbæk Idrætscenter
19. aug 2023
10:15
Vallensbæk IF
Orient GI
201914
19-08 2023
11:30 Greve Fodbold Albertslund IF Greve Idræts Center
19. aug 2023
11:30
Greve Fodbold
Albertslund IF
201915
ti22-08 2023
19:00 Albertslund IF Karlslunde IF Albertslund Stadion
22. aug 2023
19:00
Albertslund IF
Karlslunde IF
201916
27-08 2023
10:00 Orient GI Greve Fodbold Islev Skole kunst
27. aug 2023
10:00
Orient GI
Greve Fodbold
201917
27-08 2023
10:00 Hareskov IF Vallensbæk IF Birkevang
27. aug 2023
10:00
Hareskov IF
Vallensbæk IF
201918
on30-08 2023
18:00 Karlslunde IF Greve Fodbold Karlslunde Stadion
30. aug 2023
18:00
Karlslunde IF
Greve Fodbold
201919
02-09 2023
10:15 Vallensbæk IF Albertslund IF Vallensbæk Idrætscenter
02. sep 2023
10:15
Vallensbæk IF
Albertslund IF
201920
03-09 2023
10:00 Hareskov IF Orient GI Birkevang
03. sep 2023
10:00
Hareskov IF
Orient GI
201921
ti05-09 2023
18:00 Karlslunde IF Orient GI Karlslunde Mose
05. sep 2023
18:00
Karlslunde IF
Orient GI
201922
ti05-09 2023
18:30 Albertslund IF Hareskov IF Albertslund Stadion
05. sep 2023
18:30
Albertslund IF
Hareskov IF
201923
09-09 2023
11:30 Greve Fodbold Vallensbæk IF Greve Idræts Center
09. sep 2023
11:30
Greve Fodbold
Vallensbæk IF
201924
16-09 2023
10:15 Vallensbæk IF Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter
16. sep 2023
10:15
Vallensbæk IF
Karlslunde IF
201925
17-09 2023
10:00 Orient GI Albertslund IF Islev Skole kunst
17. sep 2023
10:00
Orient GI
Albertslund IF
201926
17-09 2023
10:00 Hareskov IF Greve Fodbold Birkevang
17. sep 2023
10:00
Hareskov IF
Greve Fodbold
201927
ti19-09 2023
18:00 Albertslund IF Greve Fodbold Albertslund Stadion
19. sep 2023
18:00
Albertslund IF
Greve Fodbold
201928
24-09 2023
10:00 Orient GI Vallensbæk IF Islev Skole kunst
24. sep 2023
10:00
Orient GI
Vallensbæk IF
201929
24-09 2023
10:00 Hareskov IF Karlslunde IF Birkevang
24. sep 2023
10:00
Hareskov IF
Karlslunde IF
201930
ti26-09 2023
17:45 Karlslunde IF Albertslund IF Karlslunde Stadion
26. sep 2023
17:45
Karlslunde IF
Albertslund IF
201931
30-09 2023
10:15 Vallensbæk IF Hareskov IF Vallensbæk Idrætscenter
30. sep 2023
10:15
Vallensbæk IF
Hareskov IF
201932
30-09 2023
11:30 Greve Fodbold Orient GI Greve Idræts Center
30. sep 2023
11:30
Greve Fodbold
Orient GI
201933
ti03-10 2023
17:15 Albertslund IF Vallensbæk IF Albertslund Stadion
03. okt 2023
17:15
Albertslund IF
Vallensbæk IF
201935
07-10 2023
11:30 Greve Fodbold Karlslunde IF Greve Idræts Center
07. okt 2023
11:30
Greve Fodbold
Karlslunde IF
201934
08-10 2023
10:00 Orient GI Hareskov IF Islev Skole kunst
08. okt 2023
10:00
Orient GI
Hareskov IF
201937
on11-10 2023
17:00 Orient GI Karlslunde IF Islev Skole kunst
11. okt 2023
17:00
Orient GI
Karlslunde IF
201936
14-10 2023
10:15 Vallensbæk IF Greve Fodbold Vallensbæk Idrætscenter
14. okt 2023
10:15
Vallensbæk IF
Greve Fodbold
201938
15-10 2023
10:00 Hareskov IF Albertslund IF
!
NB: Albertslund IF er taberdømt
Birkevang
15. okt 2023
10:00
Hareskov IF
Albertslund IF
201941
28-10 2023
10:30 Greve Fodbold Hareskov IF Greve Idræts Center Kunstgræs
28. okt 2023
10:30
Greve Fodbold
Hareskov IF
201939
29-10 2023
11:00 Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion
29. okt 2023
11:00
Karlslunde IF
Vallensbæk IF
201940
29-10 2023
11:00 Albertslund IF Orient GI Albertslund Stadion
29. okt 2023
11:00
Albertslund IF
Orient GI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind