D
T
M
S

VinterBOLD U-16 drenge 3-4, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
786426
18-11 2023
12:00 Gryden kunstgræs
2
-
5
18. nov 2023
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
2
Gilleleje FK
5
786423
18-11 2023
15:00 Slangerup Stadion
2
-
3
18. nov 2023
15:00
Slangerup & Omegn IF
2
Stenløse BK (1)
3
786422
19-11 2023
13:15 FIF-Stadion Kunstgræs
6
-
4
19. nov 2023
13:15
Nødebo IF
6
Virum-Sorgenfri BK
4
786425
19-11 2023
14:00 Pedella Park Kunstgræs
3
-
4
19. nov 2023
14:00
Hornbæk IF
3
Brødeskov IF
4
786428
26-11 2023
12:00 Pedella Park Kunstgræs
9
-
2
26. nov 2023
12:00
Hornbæk IF
9
Virum-Sorgenfri BK
2
786427
03-12 2023
10:00 Brødeskov Stadion Kunst
4
-
2
03. dec 2023
10:00
Brødeskov IF
4
Slagslunde-Ganløse IF
2
786431
03-12 2023
12:00 Nellerupgård Stadion
4
-
1
03. dec 2023
12:00
Gilleleje FK
4
Allerød Fodbold Klub
1
786429
03-12 2023
14:00 Stenløse Stadion
7
-
1
03. dec 2023
14:00
Stenløse BK (1)
7
Nødebo IF
1
786430
03-12 2023
14:00 Karsemosegård
4
-
2
03. dec 2023
14:00
Nivå-Kokkedal FK
4
Slangerup & Omegn IF
2
786435
16-12 2023
12:00 Pedella Park Kunstgræs
0
-
3
16. dec 2023
12:00
Hornbæk IF
0
Stenløse BK (1)
3
786434
16-12 2023
15:00 Slangerup Stadion
2
-
4
16. dec 2023
15:00
Slangerup & Omegn IF
2
Gilleleje FK
4
786432
17-12 2023
11:30 Brødeskov Stadion Kunst
UHT
17. dec 2023
11:30
Brødeskov IF
Virum-Sorgenfri BK
UHT
786436
17-12 2023
12:00 Gryden kunstgræs
5
-
2
17. dec 2023
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
5
Allerød Fodbold Klub
2
786433
17-12 2023
13:15 FIF-Stadion Kunstgræs
1
-
2
17. dec 2023
13:15
Nødebo IF
1
Nivå-Kokkedal FK
2
786437
13-01 2024
12:00 Virumgård kunstgræsbane
1
-
4
13. jan
12:00
Virum-Sorgenfri BK
1
Slagslunde-Ganløse IF
4
786440
13-01 2024
13:00 Karsemosegård
UDS
13. jan
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Hornbæk IF
UDS
786439
14-01 2024
10:00 Allerød Idrætspark
4
-
1
14. jan
10:00
Allerød Fodbold Klub
4
Slangerup & Omegn IF
1
786438
14-01 2024
13:45 Stenløse Stadion
3
-
2
14. jan
13:45
Stenløse BK (1)
3
Brødeskov IF
2
786443
20-01 2024
12:00 FIF-Stadion Kunstgræs
3
-
5
20. jan
12:00
Nødebo IF
3
Allerød Fodbold Klub
5
786444
21-01 2024
16:00 Virumgård kunstgræsbane
0
-
3
21. jan
16:00
Virum-Sorgenfri BK
0
Stenløse BK (1)
3
786445
27-01 2024
14:00 Pedella Park Kunstgræs
UHT
27. jan
14:00
Hornbæk IF
Gilleleje FK
UHT
786424
28-01 2024
15:00 Blovstrød idrætsanlæg
5
-
1
28. jan
15:00
Allerød Fodbold Klub
5
Nivå-Kokkedal FK
1
786441
04-02 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
9
-
1
04. feb
12:00
Gilleleje FK
9
Nødebo IF
1
786442
25-02 2024
10:00 Brødeskov Stadion Kunst
HHT
25. feb
10:00
Brødeskov IF
Nivå-Kokkedal FK
HHT
786448
25-02 2024
14:00 Stenløse Stadion
2
-
1
25. feb
14:00
Stenløse BK (1)
2
Slagslunde-Ganløse IF
1
786447
02-03 2024
15:00 Slangerup Stadion
7
-
1
02. mar
15:00
Slangerup & Omegn IF
7
Nødebo IF
1
786446
03-03 2024
11:00 Gryden kunstgræs
3
-
3
03. mar
11:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Slangerup & Omegn IF
3
786449
03-03 2024
12:00 Allerød Idrætspark
6
-
2
03. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
6
Hornbæk IF
2
786451
03-03 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
HHT
03. mar
12:00
Gilleleje FK
Brødeskov IF
HHT
786452
fr08-03 2024
18:30 Brødeskov Stadion Kunst
3
-
1
08. mar
18:30
Brødeskov IF
3
Allerød Fodbold Klub
1
786455
09-03 2024
12:00 Pedella Park Kunstgræs
2
-
5
09. mar
12:00
Hornbæk IF
2
Slangerup & Omegn IF
5
786453
09-03 2024
16:00 Virumgård kunstgræsbane
UHT
09. mar
16:00
Virum-Sorgenfri BK
Gilleleje FK
UHT
786456
10-03 2024
12:00 Gryden kunstgræs
1
-
0
10. mar
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
1
Nødebo IF
0
786461
16-03 2024
12:00 Nellerupgård Stadion
0
-
0
16. mar
12:00
Gilleleje FK
0
Stenløse BK (1)
0
786458
16-03 2024
15:00 Slangerup Stadion
2
-
4
16. mar
15:00
Slangerup & Omegn IF
2
Brødeskov IF
4
786459
17-03 2024
12:00 Blovstrød idrætsanlæg
UHT
17. mar
12:00
Allerød Fodbold Klub
Virum-Sorgenfri BK
UHT
786460
17-03 2024
12:00 Gryden kunstgræs
3
-
2
17. mar
12:00
Slagslunde-Ganløse IF
3
Nivå-Kokkedal FK
2
786457
17-03 2024
13:15 FIF-Stadion Kunstgræs
UHT
17. mar
13:15
Nødebo IF
Hornbæk IF
UHT
786450
on20-03 2024
19:15 Karsemosegård
3
-
4
20. mar
19:15
Nivå-Kokkedal FK
3
Virum-Sorgenfri BK
4
786465
23-03 2024
12:00 Pedella Park Kunstgræs
UHT
23. mar
12:00
Hornbæk IF
Slagslunde-Ganløse IF
UHT
786463
23-03 2024
16:00 Virumgård kunstgræsbane
4
-
2
23. mar
16:00
Virum-Sorgenfri BK
4
Slangerup & Omegn IF
2
786462
24-03 2024
12:00 Brødeskov Stadion Kunst
8
-
0
24. mar
12:00
Brødeskov IF
8
Nødebo IF
0
786466
24-03 2024
13:00 Karsemosegård
24. mar
13:00
Nivå-Kokkedal FK
Gilleleje FK
786464
24-03 2024
16:00 Stenløse Stadion
4
-
3
24. mar
16:00
Stenløse BK (1)
4
Allerød Fodbold Klub
3
786454
on27-03 2024
19:00 Stenløse Stadion
UHT
27. mar
19:00
Stenløse BK (1)
Nivå-Kokkedal FK
UHT
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
https://www.dbusjaelland.dk/love-og-regler/reglementer/vinterbold-reglement/

Log ind